قیمت درب اتوماتیک شیشه ای


تاریخ امروز :

درب شیشه ای اتوماتیک یکی از درب های منحصر به فرد می باشد که ویژگی های مختلفی دارد. در خرید درب شیشه ای اتوماتیک باید نکته ها و المان های مختلفی را مد نظر قرار دهید تا بهترین درب را خریداری کنید. نکته های مهم در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک را در ادامه بیان کرده ایم. در اینجا قصد داریم به معرفی درب های شیشه ای اتوماتیک، انواع آن ها، نکته های مهم در هنگام خرید آن ها، معرفی برترین مرکز خرید درب شیشه ای اتوماتیک و ..... بپردازیم.


درب شیشه اتوماتیک

خرید درب های شیشه ای اتوماتیک با قیمت مناسب

یکی از نکته های مهم در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک، قیمت آن ها می باشد. قیمت درب های شیشه ای اتوماتیک به عوامل مختلفی چون ابعاد آن ها، کیفیت عملکرد درب ها، نوع درب، محل خرید آن ها، نحوه خرید درب ها و .... بستگی دارد. به عبارت دیگر هر چقدر ابعاد درب ها بزرگ‌تر باشد و متریال های به کار رفته در ساختار درب ها با کیفیت تر باشد، قیمت نهایی آن ها نیز بیشتر خواهد بود. نوع درب در قیمت نهایی آن ها تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال درب های شیشه ای گردان اتوماتیک قیمت بالا تری نسبت به درب های شیشه ای کشویی دارند. از اجزا موجود در درب های شیشه ای اتوماتیک می توان به موتور الکتریکی، سنسور چشمی، گیربکس، ریموت کنترلی و .... اشاره کرد که هر چقدر کیفیت آن ها بیشتر باشد، قیمت بالا تری خواهند داشت.


اپراتور درب اتوماتیک

آشنایی با درب شیشه ای اتوماتیک

در این قسمت به معرفی درب شیشه ای اتوماتیک پرداخته ایم. در حقیقت درب های شیشه ای اتوماتیک درب هایی متحرک می باشند که از پنل های شیشه ای تشکیل شده اند. این نوع درب ها یکی از درب های پرکاربرد و البته شکیل در محیط ها و فضا های اجتماعی می باشند. به عبارت دیگر این نوع درب ها برای محیط هایی چون اداره ها، دانشگاه ها، فروشگاه ها، فرودگاه ها و ..... مناسب می باشند. درب های شیشه اتوماتیک به گونه ای طراحی می شوند که پنل های شیشه ای به کار رفته در ساختار آن ها به صورت اتوماتیک به طرفین حرکت می کنند و راه را برای ورود و یا خروج افراد باز می کنند. توجه کنید که این نوع درب ها در سایز ها و ابعاد متنوع طراحی و تولید شده اند. درب های شیش ای اتوماتیک بدون نیاز به نیروی انسانی باز و بسته می شوند. توجه کنید که باز و بسته شدن درب ها توسط سنسور های مخصوص انجام می شود.


خرید و نصب درب شیشه برقی

وجه تمایز درب های شیشه ای اتوماتیک

همان طور که می‌دانید درب های شیشه ای اتوماتیک انواع مختلف و متنوعی دارند. درب های شیشه ای اتوماتیک را می توان بر اساس سایز و اندازه، نوع شیشه های به کار رفته در ساختار آن ها، سرعت باز و بسته شدن درب ها، نوع لولا های به کار رفته در ساختار آن ها و ..... از یک دیگر تفکیک کرد.


سفارش درب شیشه ای اتوماتیک

انواع درب های شیشه ای اتوماتیک

از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک می توان به درب های شیشه ای ریلی اتوماتیک، درب های شیشه ای تلسکوپی اتوماتیک، درب های شیشه ای تلسکوپی اتوماتیک، درب های شیشه ای تاشو اتوماتیک و .... اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند. در ادامه به معرفی هر کدام از این درب ها پرداخته ایم.

  1. درب های شیشه ای ریلی اتوماتیک : یکی از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک، درب های ریلی می باشند که با توجه به ریل و لولا های تعبیه شده در ساختار آن ها، باز و بسته می شوند. به عبارت دیگر این نوع درب ها دارای پنل های شیشه ای می باشند که به صورت اتوماتیک به چپ و راست حرکت می کنند. این نوع درب های شیشه ای، یکی از رایج ترین درب ها به حساب می آیند که به دلیل باز و بسته شدن آن ها به صورت افقی و روی یک محور فضای کمتری را اشغال می کند. این نوع درب های شیشه ای اتوماتیک در اندازه ها و ابعاد مختلف تولید شده اند که به طور کلی می توان آن ها را به دو نوع چون درب های شیشه ای فریم دار و درب های شیشه ای فریم لس دسته بندی کرد. درب های شیشه ای فریم لس برای مکان های شلوغ و پر تردد مناسب نمی باشند.
  2. درب های شیشه ای تلسکوپی و نیمه تلسکوپی : نمونه دیگری از درب های شیشه ای اتوماتیک وجود دارند که به درب های تلسکوپی و نیمه تلسکوپی معروف می باشند. این نوع درب ها در دو نوع 6 لت و 3 لت طراحی و تولید شده اند. این نوع درب ها شامل چند پنل می باشند که پنل های متحرک روی پنل های ثابت سوار شده اند. به عبارت دیگر درب های شیشه ای تلسکوپی 3 لت شامل دو پنل شیشه ای متحرک می باشند که روی پنل شیشه ای ثابت سوار شده اند. توجه کنید که پنل های متحرک موجود در این نوع درب ها به یک طرف باز و یا بسته می شوند. این نوع درب به درب شیشه ای نیمه تلسکوپی معروف است. درب های 6 لت، نمونه دیگری از درب ها به حساب می آِیند که شامل 4 پنل شیشه ای متحرک می باشند و روی 2 پنل ثابت قرار گرفته اند.

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
  1. درب های شیشه ای لولایی اتوماتیک : نمونه دیگری از درب های شیشه ای، درب های لولایی می باشند که ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند. همان طور که مشخص است این نوع درب ها با لولا به حرکت خود ادامه می دهند. در ساختار پنل های شیشه ای به کار رفته در ساختار این نوع درب ها از لولا های منحصر به فرد استفاده شده است که هنگام استفاده می توان این نوع لولا ها را به گونه ای تنظیم کرد که یکی از درب های آن هنگام ورود باز شود و لنگه دیگر آن هنگام خروج باز شود. توجه کنید که باز و بسته شدن این نوع درب ها به صورت عرضی می باشد.
  2. درب های شیشه ای اتوماتیک کرو : این نوع درب های شیشه ای اتوماتیک، نمونه دیگری از انواع درب های شیشه ای کشویی می باشد. توجه کنید که تنها تفاوت این نوع درب ها با درب های شیشه ای کشویی، وجود انحنا در لولای به کار رفته در ساختار آن ها می باشد. در حقیقت لولای به کار رفته در ساختار این نوع درب ها، منحنی بوده و دارای پنل های شیشه ای منحنی خواهد بود. این نوع درب ها نسبت به درب های شیشه ای کشویی اتوماتیک قیمت بالا تری دارند.

شیشه گردان اتوماتیک

استفاده از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک

همان طور که گفته شد درب های شیشه ای اتوماتیک انواع مختلف و متنوعی دارند. در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک باید دقت نظر بالایی به خرج داد. توجه کنید که یکی از مرسوم ترین و رایج ترین درب های شیشه، درب های کشویی شیشه ای اتوماتیک می باشند. مناسب ترین شیشه برقی اتوماتیک خودکار ورودی مغازه فروشگاه و ....، درب های شیشه ای اتوماتیک کشویی هستند. توجه کنید که این نوع درب ها به دلیل قیمت مناسب، عدم اشغال فضای زیاد و .... مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

نکته های مهم در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک :

در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک باید دقت نظر بالایی به خرج داد و نکته های متعددی را مد نظر قرار داد. از نکته های مهم در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک می توان به ابعاد درب ها، میزان ازدحام و تردد جمعیت، جنس شیشه ها، سرعت باز و بسته شدن درب ها، قیمت درب ها، محل خرید و ..... اشاره کرد. به عبارت دیگر درب های شیشه را باید با توجه به نوع کاربرد آن ها انتخاب کرد. اگر قرار است از درب های شیشه ای اتوماتیک در مکان های شلوغ و پر تردد استفاده کنید بهتر است به سراغ درب های اتوماتیک شیشه ای فریم دار بروید. لازم به ذکر می باشد، اگر محل ورود و خروج دارای طول زیادی است بهتر است از درب های شیشه ای تلسکوپی یا نیمه تلسکوپی اتوماتیک استفاده کنید.  توجه کنید که قیمت بالای درب های شیشه ای لزوما دلیل بر کیفیت بالای آن ها نمی باشد.


شیشه اتومات فروشگاه

برترین مرکز خرید درب های شیشه ای اتوماتیک

مراکز متعددی در سطح کشور راه‌اندازی شده اند که به فروش و یا خرید درب های شیشه ای اتوماتیک مشغول می باشند. مرکز آهن حفاظ یکی از مراکز معتبر در زمینه خرید و فروش انواع درب های شیشه ای اتوماتیک می باشد. این مرکز توانسته رضایت همگان را جلب کند و جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. اگر قصد خرید درب های شیشه ای اتوماتیک با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت را دارید می توانید از مرکز درب شیشه ای اتوماتیک آهن حفاظ کمک بگیرید. ناگفته نماند که برای خرید انواع درب های شیشه ای اتوماتیک می توانید از این مرکز مشورت بگیرید.  تمام اجناس موجود در این مرکز با ضمانت به فروش می رسد.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا