حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امروزه برای حفاظت و ایمنی منازل و مکان های تجاری می تواند ایمنی خاطر برای افراد فراهم کند. نرده شاخ گوزنی آهن حفاظ با ظاهری زیبا و خاص به دلیل استحکام فوق العاده نقش ارزنده ای در ایمنی مکان ها ایفا می کند. برای دریافت لیست قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی تماس بگیرید. نرده شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .

حفاظ شاخ گوزنی

چه عواملی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر است؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. ابعاد حفاظ مانند ارتفاع و طول آن نقش بسزایی در تعیین هزینه دارد. علاوه بر این، ضخامت و کیفیت آهن استفاده شده و همچنین پیچیدگی طراحی نیز می تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد. هنگام ارزیابی گزینه های موجود، مهم است که نیازهای امنیتی و بودجه خاص خود را در نظر بگیرید. در حالی که هزینه ممکن است متفاوت باشد، سرمایه گذاری در یک حفاظ آهنی دیواری با کیفیت بالا با میلگرد یک تصمیم عاقلانه برای مزایای امنیتی طولانی مدت است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

چقدر طول می کشد تا حفاظ شاخ گوزنی نصب شود؟

مدت زمان لازم برای نصب حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی از جمله اندازه ملک شما، پیچیدگی طراحی و سطح تجربه نصاب بستگی دارد. به طور کلی، تکمیل این نوع نصب ها می تواند از چند روز تا چند هفته طول بکشد. در طول مراحل نصب، مهم است که صبور باشید و به نصاب اجازه دهید تا کار خود را به طور کامل و با دقت انجام دهد. عجله در نصب می تواند منجر به اشتباهات و خطرات بالقوه ایمنی شود.

از کجا می توان حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار خریداری کرد؟

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی

دقت داشته باشید که همواره مشتریان زیادی وجود دارد که در حال حاضر مشغول به کسب و کار خود می باشند از این رو تمام روز آن ها پر شره است. مشغله های کاری اجازه خرید و فروش به صورت حضوری را به آن ها نمی دهد پس اینگونه از افراد همواره خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند.


حفاظ شاخ گوزنی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع نرده های آهنی دیواری ساختمان بوده که به دلیل طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های حیوان گوزن به این نام شهرت یافته است . حفاظ شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا برعکس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یکی از راهکار های افزایش امنیت ملک بسیار مناسب است . حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال عموم بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار است. به همین دلیل سعی کردیم به طور کامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم. به طور کلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است. به نابه دلایل مختلف بسیاری از ساختمانها نیاز به حفاظ هستند میتوان انواع مختلفی از حفاظ ها را مشاهده کرد که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد. این نوع نرده ها به عنوان یک ایده ی جالب برای حفاظت از ساختمانها در نظر گرفته شد و در همان سال های اولیه نیز توجه کافی را به سمت خود جلب کرد. امروزه میتوان در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها حضور پررنگ آنها را مشاهده کرد.

حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .از طرفی نیز شما برای کیفیت مناسب و ماندگار این حفاظ ها می توانید از گارانتی شرکت آهن حفاظ بهره مند شوید. حفاظ شاخ گوزنی نسل جدید حفاظ های دیواری اگر یک بررسی ساده بین نرده هایی که در گذشته استفاده می شد و حفاظ های شاخ گوزنی که نسل جدیدی از نرده حفاظ ها می باشند؛ انجام دهید، متوجه خواهید شد نرده های شاخ گوزنی شکل ظاهری و متریال باکیفیت تری را دارا هستند.

فروشگاه حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب حفاظ روی دیوار بوده که در ادامه به صورت مفصل تشریح شده است، اما بصورت کلی بازه قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران و کرج بسته به ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، کیفیت رنگ و … می باشد، قیمت مدل شاخ گوزنی در اکثر شهرستان ها در حال حاضر به دلیل نبود تولید کننده با توجه به فاصله از استان تهران تعیین می شود و هرچه از تهران دورتر شویم به علت افزایش هزینه حمل و نقل قیمت تمام شده حفاظ بیشتر می شود.

اولین گام در پیشگیری از دزدی خانه این است که فرصت ها را از بین ببرید. یکی از کارها برای از بین بردن فرصت ها در نظر گرفتن حفاظ ساختمان می باشد. حفاظ هایی نظیر حفاظ شاخ گوزنی مانعی برای ورود افراد به داخل ساختمان شده و به نوعی امنیت را برای ساختمان به ارمغان می آورند. حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب شده و با طراحی درهم تنیده و سرنیزه های تیزی که دارد احتمال ورود سارقین به داخل ساختمان را تقریباً به صفر می رساند. نرده شاخ گوزنی در مدل های مختلفی تولیدشده است و این امکان را برای صاحبان خانه فراهم می کند تا در کنار حفظ زیبایی، امنیت ساختمان را نیز حفظ کنند. درمجموع برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به داخل خانه باید اقدامات پیشگیرانه را هم در داخل و هم در خارج ساختمان در نظر بگیرید.

عکس حفاظ شاخ گوزنی

ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ های دیواری ساختمان بوده که به دلیل طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های حیوان گوزن به این نام شهرت یافته است. حفاظ شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا برعکس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یکی از راهکار های افزایش امنیت ملک بسیار مناسب است . ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال عموم بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار است. به همین دلیل سعی کردیم به طور کامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم.

حفاظ شاخ گوزنی آهن حفاظ ، بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب میشود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود. تولی و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمیباشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد . با ما همراه باشید تا در این مدت اطلاعات کافی را کسب کنید شاید با شناخت بیشتر شما نیز از آنها به عنوان محافظ مقاوم در منزل یا ویلای خود استفاده کنید. حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های بسیار ایمن محسوب میشود. حفاظ شاخ گوزنی دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد میتواند از جان و مال خانوده دفاع کند و از آن محافظت نماید. ممکن است شما تصمیم گرفته باشید حفاظ شاخ گوزنی برای محل زندگی یا ویلای خود نصب نمایید و از فروشنده های مختلف قیمت گرفته باشید و یا وب سایت های حفاظ شاخ گوزنی فروشنده های متفاوت دیدن کرده باشید و شما به علت شرایط اقتصادی به دنبال ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی باشید ولی این ارزان بودن ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. مثلا از ابزار خوب و مقاوم در محصول استفاده نکند ، محصولات از ضخامت مناسبی برخوردار نباشند ، نوع جوش بی کیفیت باشد ، دانش و تجربه لازم برای تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی نداشته باشد. امنیت یک امر بسیار مهم می باشد و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که شما هر روزه آن را بتوانید خریداری کنید. این امر خطیر و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید.


نرده شاخ گوزنی برای محوطه

مزیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های دیگر : میتوان انواع مختلفی از حفاظ ها را مشاهده کرد که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد. این نوع نرده به عنوان یک ایده ی جالب برای حفاظت از ساختمانها در نظر گرفته شد و در همان سال های اولیه نیز توجه کافی را به سمت خود جلب کرد. امروزه میتوان در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها حضور پررنگ آنها را مشاهده کرد. ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب میشود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود. تولی و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمیباشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار میگیرد. حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ بسیار ایمن محسوب میشود حفاظ شاخ گوزنی دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد میتواند از جان و مال خانوده دفاع کند و از آن محافظت نماید. امنیت یک امر بسیار مهم می باشد و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که شما هر روزه آن را بتوانید خریداری کنید. این امر خطیر و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید. این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است. این حفاظ که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند. میلگرد های بدون آج مقاومت بهتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند. در ساخت این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز ۸ مقاوم استفاده می شود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد.

این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است. این حفاظ که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند. این حفاظ ها را میلگرد های بدون آج میسازند به این دلیل که میلگرد های آج دار هنگام فرم دهی و خمش دچار ترک های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی دارند. میلگرد های بدون آج مقاومت بهتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

در ساخت این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز 9 و فولاد مقاوم استفاده میشود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین 50 تا 150 سانتی متر است ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد. یکی از مزایای نصب این حفاظ قابلیت نصب آن برروی سنگ، بتن یا فلز است. شما با انتخاب این نوع حفاظ هیچگونه محدودیتی برای فضای نصب ندارید. طراحی و ساختار این حفاظ به گونه ای است که سارقین هر چقدر هم حرفه ای باشند نمیتوانند از نوک های تیز و برنده میلگرد های آن عبور کنند.

نرده فلزی شاخ گوزنی دیوار

برای ساخت حفاظ روی دیوار مهم ترین مولفه جنس متریال ساخت است. استفاده از ضایعات آهن و ... برای ساخت حفاظ امنیتی اصلا پیشنهاد نمی شود. حفاظ دیوار حیاط شاخ گوزنی از بهترین آهن کار نکرده طراحی و تولید می شود. ترکم حفاظ بالاست و امکان عبور از بین نرده ها به هیچوجه وجود ندارد. هر چه تراکم حفاظ بیشتر باشد، امکان نفوذ کمتری وجود دارد. تراکم حفاظ را از نصب میله های عمودی آن می توان تشخیص داد. برای ساخت نرده شاخ گوزن ازمیلگرد نمره ۱۰ استاندارد و نو استفاده می شود. این سازه پس از ساخت دچار خمش و پیچش نمی شود و امکان برش آن هم در ارتفاع بالا وجود نخواهد داشت. حتی با فرض امکان برش هم نمی توان از عرض زیاد حفاظ روی دیوار عبور کرد و لازم است تا موانع زیادی از میان برداشته شود که در عمل غیر ممکن است.

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ های نسل جدید به شمار می رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. طراحی این حفاظ به گونه ای می باشد که الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد و بیشتر برای منازل و ساختمان هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می باشند به کار می رود. این محصول در عین زیبایی و به دلیل شاخک های به هم متصل شده که توسط جوش برق و نوک بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی که توسط دستگاه برش قبل از مونتاژ برش میخورد که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد و به صورت متراکم در طول و عرض ساخته می شود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است.درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن ها عبور کند آسیب می رسانند و مانع عبور می شوند و با این روش امنیت ساختمان شما را برقرار می کند.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

برای داشتن استحکامات مقاوم در یک ساختمان باید هزینه آن را هم بپردازید. بدون تردید قیمت ساخت سازه های مقاوم، زیبا و چشم نواز بیشتر از قیمت نصب نرده های ساده روی دیوار است. قیمت نرده حفاظ روی دیوار با توجه به متریال ساخت، تراکم، ارتفاع سازه و اندازه متراژ آن مشخص می شود. برای مثال اگر بر روی یک دیوار ۵ متری قصد نصب حفاظ گوزنی را دارید همیشه قیمت یکسان نیست. این هزینه بستگی به نوع سفارش مشتری دارد. هر چه تراکم نرده های حفاظ بیشتر باشد، قیمت ساخت آن نیز بیشتر خواهد شد. ارتفاع حفاظ شاخ گوزن در اندازه های 50 تا 120 سانتیمتری به طور معمول تولید می شود. امکان ساخت حفاظ با اندازه ارتفاع بیشتر برای مناطقی که دیوار کوتاه تر است نیز وجود دارد. البته ارتفاع بیشتر به منزله هزینه ساخت بالاتر خواهد بود.

قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی

مزایای نصب حفاظ های شاخ گوزنی بر روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا

 1. عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد.
 2. استحکام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی را دارا می باشد.
 3. خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.
 4. تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخگوزنی می باشد.
 5. هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ ها را دارد.
 6. تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.
 7. در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود .
 8. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه میشود .به خاطر زیاد بودن شاخکهای در هم تنیده شده و نوک تیز داشتن عبور از حفاظ های شاخ گوزنی را غیر ممکن می کند.
 9. برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد و زیبایی را دوچندان می کند.
امنیت حفاظ شاخ گوزنی

ارتفاع و طول حفاظ شاخ گوزنی در هر پنل تولیدی چقدر است ؟

نرده حفاظ شاخ گوزنی طبق سفارش و نیاز مشتری در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد. بطور معمول و رایج در اندازه و تراکمی که در زیر به آنها اشاره شده تولید میگردد.

طول : به طور معمول و رایج در یک پنل 2 متر ساخته می گردد.
ارتفاع : اندازه های 50 سانتیمتر تا 100 سانتیمتر می باشد.
عرض : متناسب با ارتفاع از 40 سانت تا 70 سانت هستند.
منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چه می باشد ؟

تعداد شاخه اصلی در یک طول دو متری را تراکم می نامیم و هرچه این تعداد بیشتر شود یعنی فاصله میله ها کمتر است و کیفین بهتری را دارد.شاخک های اصلی بلند تر از بقیه شاخه ها می باشند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده می گردد. مثلا در یک نرده با تراکم سیزده تعداد شاخه های اصلی در دو متر سیزده عدد می باشد. فاصله تقریبی میلگردها هم از تقسیم نمودن طول نرده که دو متر می باشد بر تراکم که سیزده است بدت می آید . در مثال فوق فاصله بین شاخه های اصلی حدود 15 سانتیمتر می باشد.شاخ های اصلی بطور مستقیم به شاسی کار جوشکاری می گردند. ارتفاع شاخه های اصلی برابر ارتفاع نرده می باشد و شاخکهای فرعی به آنها جوشکاری می گردند. بعضی از تولیدکنندکان شاخه های فرعی را هم جزو تراکم اعلام میکنند. معمولا تراکم هایی که بیشتر از 15 ردیف اعلام می شوند به احتساب شاخه های فرعی است. این تراکم ها گاهی تا ۲۰۰ و بالاتر هم اعلام می گردد که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و در واقع شمارش تمام قطعات ریز و درشت است. خلاصه اینکه بصورت رایج تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی 8 تا 15 ردیف صحیح است.مثلا تراکم 16 احتمالا همان تراکم رایج 8 می باشد که با احتساب شاخه های کوچک میان آن 16 ردیف اعلام می گردد. شاخه های اصلی که در شمارش جزء تراکم محسوب می گردند باید دارای دو خصوصیت باشد. به صورت مستقیم به شاسی جوش شده اند و شاخه های فرعی به آنها جوشکاری و متصل می گردند. ارتفاع آنها برابر با ارتفاع نرده شاخ گوزنی می باشد.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی : معمولا تراکم آن از 8 شاخه اصلی در 2 متر تا 15 ردیف اصلی در دو متر می باشد.

مزایا و معایب حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده حفاظ های سنتی چه می باشد ؟

نرده شاخ گوزنی به دو دلیل بیشتر از مدل های سنتی و کلاسیک تقاضا دارد. نرده شاخ گوزنی از مدل سنتی و کلاسیک زیبا تر می باشند. از نظر حفاظتی و امنیتی بسیار بیشتر از نرده سنتی و کلاسیک توانایی حفاطت و حراست را دارند. مدلهای سنتی بیشتر شبیه میله های زندان می باشند و تنوع خاصی ندارند.ولی نرده شاخگوزنی زیبا میباشد. اگر در ارتفاع و تراکم مناسبی انتخاب گردد ارزش دکوراتیو نیز خواهد داشت. شباهتش به شاخ گوزن زیبایی خاصی به آن داده می باشد.در صورتی که گیاهان رونده ای مثل یاس در پای دیوار کاشته شوند و روی نرده شاخ گوزنی کشیده شوند زیبایی فوق العاده و محصور کننده ای به محیط میدهند. تجربه نشان داده که اگر بر روی دیوار ساختمان نرده شاخ گوزنی با تراکم , عرض و ارتفاع مناسب نصب گردد. سارقان بامشاهده آن به هیچ وجه فکر عبور کردن از روی آن را نخواهند کرد. و مسلما عقل سلیم حکم میکند دنبال دیواری که محافظ ندارد بروند.یا حداقل دیواری را انتخاب بکنند که نرده آن به آنها آسیب نزند .شاید این مثال ملموس تر شود.سارقان سراغ ماشینی را که دزدگیر و قفل فرمان دارد نمیروند و بیشتر دنبال ماشینهای بدون دزدگیر و قفل فرمان می باشند میروند. دیوار بدون نرده شاخ گوزنی مثل ماشین بدون دزدگیر و قفل فرمان است.

حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیک

بهترین ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی چقدر است ؟

بهترین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به اینکه پای انسان حدود 80 سانتی متر میباشد ارتفاع 90 یا 100 سانت که از لحاظ استقامت و ضریب ایمنی بسیار مناسب میباشد و تراکم تعداد شاخه ها برای انواع حفاظ بصورتی که هم چشم نواز باشد و هم از استقامت و ایمنی حفاظ کم نکند حفاظ با تراکم 12 یا 15 مناسب است و برای نرده حفاظ سرنیزه ای ارتفاع 150 سانت مناسب میباشد .

برای سفارش حفاظ شاخ گوزنی چه کاری باید انجام داد ؟

حفاظ شاخ گوزنی خود را امروز سفارش دهید. سفارش این محصول امنیتی آسان است! با شماره تلفن 09124126245 تماس بگیرید و یک وقت ملاقات با یکی از کارشناسان امنیتی آموزش دیده آهن حفاظ رزرو کنید. در هر منطقه برای نصب حفاظ شاخ گوزنی تهران و کرج و یا در غرب تهران یا شرق تهران و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما را میفرستیم. سفارش حفاظ شاخ گوزنی سریع انجام میشود و نصب و آماده سازی آن کمتر از یک هفته وقت میگیرد.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی چگونه است ؟

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی به طور کلی به دو دلیل انجام می شود. اول اینکه رنگ آمیزی باعث زیبا تر شدن حفاظ نصب شده بر روی دیوار ساختمان می شود همچنین دومین دلیل رنگ امیزی افزایش مقاومت حفاظ و جلوگیری از زنگ زدن میلگرد های بکار رفته به دلیل استفاده از رنگ پودری می باشد.

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی به چه شکل است ؟

اولین مرحله کار اعزام کارشناس به محل است تا در ابتدا شناخت خوبی نسبت به نوع پروژه داشته باشند و پس از آن با استفاده از متر محلی که در آینده کارفرما قصد دارد حفاظ را در انجا نصب کند با دقت اندازه گیری می شود و سپس کارشناس با توجه به نوع ساختمان نمونه حفاظ هایی را به کارفرما معرفی می کند و در انتها کارفرما با توجه به سلیقه و بودجه مالی خود یکی را انتخاب مینماید . در دیوار های پلکانی که اختلاف ارتفاعی با دیوار مجاور دارد رعایت نکات امنیتی بیشتر از پیش حائز اهمیت است و برای ان نیز روشی در نظر گرفته شده تا از امنیت آن در بخش شیب دار دیوار کاسته نشود. معمولا در محل شیب دیوار ارتفاع حفاظ را بلند تر می کنند (حداقل یک و حداکثر دو متر) تا بتوانند این ضعف را به بهترین شیوه رفع کنند.

فنس دیوار حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... در صنایع فلزی آهن حفاظ ساخته میشود . حفاظ شاخ گوزنی عموما برای نصب بر روی دیوار در نظر گرفته میشود . در گذشته حفاظ ها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد . ساختار حفاظ شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای 10 ضخیم استفاده میشود و ارتفاع آن بسته به شرایط از 50 تا 120 است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب هست و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع بلند

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از بهترین وپرفروش ترین حفاظ های دیوار می باشد این حفاظ اولین مدل از نسل جدید حفاظ های موسوم به حفاظ شاخ گوزنی است. شکل این حفاظ ها الهام گرفته از شاخ های گوزن بوده که به صورت ذاتی نقش حفاظت را برای این موجود ایفا می کند، حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول در ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر و تراکم 8 و 10 و 12 و 15 تولید و به بازار عرضه می باشد ، رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی معمولا یکی از رنگ های روغنی، کوره ای پودری می باشد

بهترین حفاظ شاخ گوزنی

در مقایسه با دزدگیرها و دوربین های بی کیفیت و گران قیمت و سایر روش های هزینه ساز حفاظ شاخ گوزنی مناسب و معقولی دارد و پس از یک بار نصب نیاز به هیچ گونه سرویس دوره ای و یا نگهداری مستمر ندارد. روش نصب این نوع حفاظ هم نسبتاً آسان است و بسته به بستر و محیط کار و شرایط بنا متفاوت است. اما به طور کلی انواع نماهای سنگی، فلزی و یا کامپوزیت قابلیت پیاده سازی و اجرا دارد. به طور کلی حفاظ شاخ گوزنی با میخ و تسمه محکم و تثبیت می شود. همین روش آسان و کم هزینه به مراتب بهه صرفه جویی در قیمت تمام شده برای آپارتمان های در حال ساخت وحفاظت از سایر اماکن منجر می شود.

دستگاه تولید حفاظ شاخ گوزنی

آهن حفاظ در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی افتخار می کند که چه از نظر قیمت حفاظ شاخ گوزنی و هم چنین بالاترین کیفیت را برای مردم ارائه می دهد .چون تصمیم نداریم برای یکبار مشتری ما بمانید و ما همواه سعی داریم تامین کننده آرامش و راحتی شما در منزل – ویلا -باغ و … شما عزیزان باشیم .همچنین برای راحتی رفاه شما عزیزان نصب و اجرای این حفاظ را انجام خواهیم داد .

قیمت شاخ گوزنی متری

درست مانند تمامی قسمت های دیگر نمای ساختمان، رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی حفاظ شاخ گوزنی جلوگیری کرده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن می شود. این محصول در رنگ های مختلف و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می شوند. با این وجود طبیعی است که رنگ مشکی طرفدار بیشتری دارد.مانند رنگ آمیزی سایر فلزات، در رنگ آمیزی حفاظ شاخگوزنی نیز نکاتی وجود دارد که تعیین کننده ی کیفیت رنگ آمیزی است.

حفاظ شاخ گوزنی از کاربردی ترین مدل از حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه کرد. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله مدل حفاظ های محسوب می شود که آن را می توان به آسانی بر روی تمام مدل دیوار ها نصب و اجرا نمود. به سبب طراحی که این محصول از آن برخوردار می باشد، سهم عمده و قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص داده است. حفاظ شاخ گوزنی را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد زیرا دارای طراحی ساده ای است. نکته قابل توجه در رابطه با حفاظ شاخ گوزن آن است که قیمت مناسب این مدل از حفاظ دیوار این امکان را فراهم آورده است تا بسیاری از مصرف کنندگان بتوانند به منظور خرید آن اقدام نمایند.

حصار شاخ گوزنی

ساخت و نصب انواع نرده حفاظ روی دیوار طبق طرح مدنظر شما با بهترین کیفیت و امنیت برای منازل و ویلا ها . نسل جدید حفاظ روی دیوار که در عین حال ایمن ترین نوع آن نیز میباشد حفاظ شاخ گوزنی است که به دلیل ویژگی های ممتاز خود در سالیان اخیر مورد توجه و اقبال عمومی قرار گرفته است: امنیت بالا , قیمت پایین , زیبایی , قابلیت ساخت در ابعاد و تراکم های مختلف و تنوع در رنگ باعث شده حفاظ های شاخ گوزنی انتخاب اکثر خریداران برای حفاظ روی دیوار خود باشد.

حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده کرد. حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده کاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می کند.

طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی

این حفاظ های زیبا، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن هستند. چرا که عرض بلندی دارند که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود دارند. پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال سرقت بسیار پایین می آید.

تولید شاخ گوزنی

وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده که بسیار تیز هستند، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. زیرا در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شوند.

دزدگیر شاخ گوزنی آهنی

حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از باکیفیت ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است که همین امر موجب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. حفاظ شاخ گوزنی را در رنگ های مختلفی نیز تولید نموده اند که در نتیجه این امکان فراهم آورده می شود تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله مدل حفاظ های مدرن تولید شده ای محسوب می شود که علاوه بر ضریب امنیتی بالایی که داراست، از زیبایی نیز برخوردار می باشد.

محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مدل حفاظ های است که به واسطه طراحی بسیار خاص و منحصر به فردی که داراست، برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف می توان از آن بهره مند شد. از جمله مهم ترین موارد استفاده از مدل حفاظ می توان به استفاده در ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و حتی مدارس اشاره نمود. کاربری بالای این مدل از حفاظ ساختمان موجب شده تا فروش آن با رشد قابل ملاحظه ای همراه شود.

گارد شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های نسل جدید به شمار می رود و دقیقاً به این شکل ، قدمت چندانی ندارد . بیشتر برای منازل و ساختمان هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ویلا، بالکن یا حیاط خلوت می باشند به کار می رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن ها عبور کند آسیب می رسانند و مانع عبور می شوند و این چنین ساختمان شما را امن نگه می دارند.

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزن یکی از مدل حفاظ های ساختمانی است که نصب و اجرای آن برای ساختمان های متعددی امکان پذیر می باشد. طراحی ساده و منحصر به فرد حصار شاخ گوزنی سبب شده تا این محصول حفاظتی قابل نصب و اجرا بر روی تمام مدل دیوارها باشد. صنایع فلزی کاوه به منظور نصب و اجرای شاخ گوزن از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه بهره گرفته است. این افراد به واسطه مهارتی که دارا هستند، در بازه زمانی کوتاهی اقدام به نصب این مدل از حفاظ می نمایند.

نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی

در کشور ایران به جز شهرهای بزرگ که بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمانی است، خانه های اغلب شهرها یک طبقه هستند. سال هاست در مناطق مختلف ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه های ویلایی و باغ ها و کلاً املاکی که دارای فضای باز هستند نرده های فلزی به شکل شاخ گوزن، روی دیوارها و درب ها نصب می شوند. امروزه در ایران، این حفاظ ها تقریباً مانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمان سازی به شمار می روند.

نام گذاری این نرده ها براساس شکل آن ها صورت گرفته است. البته حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مانند حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری نیز می شناسند.

نرده حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های نسل جدید به شمار می رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. بیشتر برای منازل و ساختمان هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت می باشند به کار می رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوکتیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن ها عبور کند آسیب می رسانند و مانع عبور می شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می دارند.

حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با سایر انواع حفاظ ساختمان، مزیت هایی نیز دارد که شامل: استحکام زیاد - نصب سریع - امنیت بالا - ظاهر زیبا - کسب تائیده ی پلیس امنیت - قیمت مناسب

حفاظ شاخ گوزنی- عوامل مهم که باعث تغییرات قیمت می شود: ارتفاع حفاظ - تراکم شاخه های نرده - عرض حفاظ - جنس رنگ - نوع جوش - بسترکار و زمین نصب

حفاظ حیاط
ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی از 50 سانتی متر تا 120 سانت توسط شرکت آهن حفاظ تولید می شود.
تراکم حفاظ شاخ گوزنی در چهار تراکم 8 ، 10 ، 12 و 15 توسط شرکت آهن حفاظ تولید می شود .
شاخ گوزنی آهن حفاظ

تراکم حفاظ یعنی تعداد شاخک فرعی و اصلی موجود درحفاظ شرکت آهن حفاظ می باشد . این چهار عدد تعداد شاخه های حفاظ در پنل 2 متری و شلوغی حفاظ شاخ گوزنی می باشد

نوع جوشکاری:جوشکاری برق شرکت ها هنوز از ان استفاده می کنند بدلیل استفاده از گِل برای جوش ها ، بعداز مدتی ریخته وباعث زنگ زدگی محل جوش می شود.جوش استفاده شده در صنایع فلزی آهن حفاظ با استاندارهای روز هماهنگ می باشد.

بستر نصب کار:اگربستر کارقوطی باشد ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی افزایش می یابد.(خوده قوطی ها نیز،در سایزهای متنوع و مختلف توسط شرکت آهن حفاظ تهیه می شود)

حفاظ شاخ گوزنی و انواع آن ایمن ترین نوع حفاظ روی دیوار است. شما برای محل زندگی یا کار خود به دنبال حفاظی هستید که احتمالا به اندازه ساختمان شما عمر خواهد کرد. حفاظی که با امنیت جان و مال شما و خانواده تان سروکار دارد. بنابراین محصولی را انتخاب کنید که استانداردهای تولید در آن رعایت شده باشد. بسیاری از تولید کننده های حفاظ شاخ گوزنی از ابزار و دانش تولید محصول باکیفیت برخوردار نیستند.

از کارگاه های متفرقه که لیست قیمت پایین آنها را به وفور میتوانید در اینترنت پیدا کنید؛ دوری کنید. این افراد برای سود بیشتر , از نام محصولات کارخانه ها بزرگ استفاده میکنند و با قیمت پایین تری به شما پیشنهاد میدهند. باید بدانید این ارزانی بی دلیل نیست و با کم فروشی در وزن و ضخامت محصول , نوع جوش و نوع رنگ بی کیفیت به دست آمده است. و عملا محصول دیگری را با همان نام به شما میفروشند! محصولی که شما برای حفاظت از ساختمان برای آن هزینه کرده اید ولی به دلیل ضعفهای تولید (جوش ضعیف و شکننده قطعات / شکل غیراستاندارد / ساختار کم تراکم / عدم نصب صحیح ) عملا به راحتی قابل عبور هستند.

حفاظ آهنی میلگردی

انسانهای اولیه برای حفاظت از محل زندگی در برابر مهاجمان و همچنین حیوانات, اقدام به حصار کشی اطراف محل زندگی خود میکردند. الوارهای چوبی که بصورت عمودی در زمین فرو میکردند و تعدادی از الوارهای نوک تیز را رو به بیرون قرار میدادند. این روش شناخته شده ای است که در قدیم استفاده میشد ولی با ظهورزندگی مدرن و شهرنشینی و همچنین ساخت خانه هایی به شکل مرسوم و رایج امروزی این روشهای سنتی به کنار رفت.

تولیدی حفاظ دور دیوار سر گوزنی

نرده شاخ گوزنی جدید ترین نوع حفاظ روی دیوار است که در عین حال پرفروش ترین حفاظ ساختمان در سالهای 95 تا 99 بوده است

نرده حصار میلگردی

نرده های نیزه ای قدیمی روی سطح دیوار را پوشش نمیدادند و افراد مهاجم به راحتی میتوانستد روی دیوار آمده و در کنار این نرده ها بایستند در حالیکه انواع نرده شاخ گوزن به دلیلی وجود تعداد زیادی نوک فلزی که تا 3 سانت با دستگاه تیز شده اند عملا امکان هیچگونه تماسی را به مهاجمین نمیدهند و به دلیل اینکه حجم مناسبی دارند (40 تا 65 سانت) عملا سطح خارجی دیوار را به راحتی پوشش می دهند.

نرده شاخ گوزنی برای ورودی حیاط

در بسیاری از موارد سارقین از همین میله ها در نرده های قدیمی برای بالا رفتن از دیوار استفاده میکنند! تراکم بالایی از فلزهای نوک تیز از پایین حفاظ تا بالای آن باعث بازدارندگی است: بدین صورت که حتی فکر عبور را هم برای ناظری که از پایین دیوار به حفاظ مینگرد غیر ممکن مینماید؛ به دلیل آسیبهای جبران ناپذیر… امنیت نرده شاخ گوزنی در بالاترین سطح در طراحی این نوع نرده دیواری در نظر گرفته شده است.

حفاظ شاخ گوزنی برای ورودی

زیبایی نرده شاخ گوزنی قابل قیاس با نرده های قدیمی نیست. حفاظ های قدیمی به صورت میله ای و در ساده ترین شکل ممکن طراحی شده اند؛ مانند آنچه که در زندان ها میبینیم که این به زیبایی ساختمان صدمه میزنند. شاید این نوع میله ها برای محیط هایی مانند کارخانه ها و انبارهای وسیع خارج شهر مناسب باشد ولی برای ساختمان های مسکونی و تجاری و باغ و ویلاها که هزینه زیادی برای زیبایی نمای آنها صرف میشود باید از حفاظ هایی استفاده کرد که در عین استحکام , از زیبایی قابل قبولی برخوردار باشند.

حفاظ باغ ویلا

نکته : با توجه به نوک تیز و برنده ، این نوع از حفاظ فقط برای محیط بیرونی قابل استفاده است و در داخل خانه کاربردی ندارد و با توجه به خطرناک بودن ، برای محل نصب باید دقت لازم را به عمل آورد.

بهترین حفاظ شاخ گوزنی

به طور مثال منظور از تراکم 12 این است که در هر 2 متر 12 ردیف اصلی میلگرد وجود دارد، شاخه های اصلی مستقیما به شاسی متصل میشوند و شاخه های فرعی به شاخه های اصلی جوش میشوند. روش استاندارد و ثابتی برای محاسبه تراکم حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد و تراکم حفاظ قطعا نمی تواند ملاک مناسبی برای مقایسه قیمت دو حفاظ متفاوت باشد.

انواع شاخ گوزنی

عرض حفاظ شاخ گوزنی معمولا بین 30 تا 70 سانتی متر متغیر است، عرض حفاظ وابسته به ارتفاع حفاظ می باشد و با بالا رفتن ارتفاع، عرض حفاظ نیز بیشتر می شود.

چیدمان میلگرد حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در اطراف باغ ها

در برخی موارد دیده شده است که برای محافظت از ورود به باغ ها و باغچه ها از حفاظ های شاخ گوزنی دورتادور محل استفاده می شود، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در این مکان ها چندان مرسوم نیست ولی همانطور که گفته شد در برخی مناطق از باغ ها از این حفاظ ها استفاده می شود.

در صورتی که قصد نصب حفاظ در این مکان ها را دارید باید دقت داشته باشید که حفاظ هایی که در این مکان ها نصب می کنید باید حداقل 150 سانت ارتفاع داشته باشند تا از ورود حیوان و انسان جلوگیری شود .

نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان

منطقه لواسان یکی از مناطق تفریحی کشور می باشد که ساخت و ساز خانه های ویلایی و تفریحی رواج بسیاری در این منطقه دارد .خانه هایی که در این مطنقه ساخته می شوند اکثرا خانه های ویلایی هستند و در اکثر روزهای هفته خالی از سکنه می باشند و در ایام تعطلات معمولا این خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند از این رو تامین امنیت این خانه ها یکی از ضروریات محسوب می شود .

استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی

نقش به سزایی در تامین امنیت این خانه ها ایفا می کند .خانه های بسیاری در این منطقه مجهز به حفاظ می باشند و مرا جعه کنندگان بسیاری جهت نصب حفاظ از این منطقه تهران وجود دارد.شرکت آهن حفاظ پروژه های بسیاری را در این منطقه نصب و پیاده سازی نموده است.

حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار یک نوع نرده است؟

دلیل لرزش حفاظ شاخ گوزنی هنگام لمس کردن

یکی از مواردی که در مورد حفاظ شاخ گوزنی باید بدانید این است که اگر به حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بعد از نصب دست بزنید و کمی به حفاظ فشار بیاورید متوجه لرزش در حفاظ می شود .این یک مزیت امنیتی است در واقع تولید کنندگان این محصول عمدا حفاظ را به گونه نصب می کنند که هنگامی که فشار کمی به حفاظ می آید حالت لرزشی داشته باشد .

در این صورت دزدان و کسانی که می خواهند از روی حفاظ عبور کنن به دلیل لرزش های بسیار حفاظ ناکام خواهند بود، در صورتی که اگر حفاظ ثابت باشد از آن می توانند به عنوان تکیه گاه و اهرم جهت بالا رفتن استفاده کنند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش در کار نصب حفاظ به چه معناست؟

کلمه پشتیبانی و خدمات پس از فروش معمولا در مورد تجهیزات و کالاهایی استفاده می شود که جنبه مصرفی دارند مانند کالاهای برقی و ديجینتالی یا ابزارالات مکانیکی و … اما در مورد محصولاتی مانند حفاظ شاخ گوزنی کمتر از این نوع خدمات نام برده می شود.

سازه های فلزی اینچنینی معمولا یکبار نصب می شوند و کمتر به تعمیر ،نگهداری و … احتیاج دارند. اما در کل در موارد زیر می توانید از پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات آهن حفاظ استفاده نمایید.

 1. شکستگی حفاظ
 2. کنده شدن حفاظ از محل نصب شده
 3. در صورت نیاز به رنگکاری و یا تغییر رنگ حفاظ
 4. جابه جایی محل حفاظ
 5. درخواست جمع آوری حفاظ نصب شده
وزن حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار چقدر است؟

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر نما دیوار ساختمان و باغ ویلا

استفاده از حفاظ های امنیتی آهن حفاظ تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان دارد .حتی المقدور سعی کنید که رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای ساختمان متناسب باشد.علاوه بر رنگ ،شکل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب حفاظ ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد.

استفاده از حفاظ های کلاسیک انتخاب محافظه کارانه است که برخی مشتریان انجام می دهند .این حفاظ در اکثر مکان های نصب تاثیر قابل قبولی بر نمای ساختمان دارد.همچنین بلندی و ارتفاع حفاظ نیز در نمای منزل تاثیر گذار است .

معمولا در مکان هایی که کمی در حاشیه هستند از حفاظ های با ارتفاع بیشتر استفاده می کنند.در صورتی که مجبور به استفاده از حفاظ های با ارتفاع بالا باشید

سعی کنید در انتخاب نوع حفاظ محتاط تر باشید و همه گزینه ها را بررسی کنید چون استفاده از حفاظ با ارتفاع بالا در صورتی که دیوارها با حفاظ هماهنگ نباشد می تواند ظاهری مانند زندان برای خانه درست کند .

حفاظ لیلیوم انتخابی ایده آل برای هر مکانیمی باشد، رنگ بندی ،شکل زیبا و کارایی بالا وجه تمایز این حفاظ با سایر حفاظ ها می باشد، حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای نیز برای هر مکانی مناسب هستند ولی خانه ها و مکان های ویلایی و باغ ویلا ظاهر زیباتری دارند.

مورد دیگری که بر زیبایی حفاظ بسیار تاثیر گذار است ساخت درست و اصولی حفاظ می باشد. بسیار دیده شده است که مشتریان به افراد نا وارد و مبتدی سفارش نصب حفاظ داده اند .

حفاظ های بی کیفیت تولید شده توسط این افراد غالبا از شکل و ظاهر اصولی و درستی برخوردا نیستند ،اشکال نامنظم ،رنگ نامرغوب ومواد اولیه نا مناسب به وضوح خود را در محصول نصب شدن نمایان می کنند.

حتی در بعضی موارد دیده شده است که حفاظی که بر روی دیوار نصب شده است به قدری کج و غیر اصلی تولید شده که هر فردی که آشنایی با حفاظ نداشته باشد متوجه اشکالات محصول می شود.

حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار به چه صورت تحویل داده می شود؟

نکات مهم حفاظ شاخ گوزنی ، شرایط متفاوت منطقه

تولید نرده دیوار و حفاظ ساختمان برای مناطق مختلف شرایط مختلفی را دارد. تولید نرده دیوار و محافظ دیوار در مناطق مختلف متفاوت می باشد . در منطقه کرج شاخ گوزنی کاربرد بیشتری را دارد و آن هم نوع بافت ساختمانی و دیوار می باشد، نرده دیوار و حفاظ دیوار ساختمان مناسب با آن منطقه را تولید کرد .

نرده شاخ گوزنی در کرج بیشتر از نوع حفاظ بوته ای استفاده می گردد . با توجه به تنوع سازه های ساختمانی و دیوار های متفاوت، حفاظ ساختمان و نرده دیوار یا همان حفاظ دیوار باید طراحی گردد .

حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوته ای باید در این منطقه طراحی شود . طراحی حفاظ ساختمان سبب افزایش قیمت حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای می گردد و بلعکس در منطقه حصارک کرج شاخ گوزنی همان حفاظ شاخ گوزنی تولید گردیده در شرکت می باشد که سبب کاهش قیمت حفاظ شاخ گوزنی می گردد ؛ در این منطقه حفاظ بوته ای خریدار ندارد .

دلیل آن هم وجود مناطق پشت دستی که قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، نرده ساختمان و محافظ دیوار برایشان زیاد می باشد و اولویت زیادی ندارد.

نکات مهم حفاظ شاخ گوزنی ، شرایط متفاوت منطقه ای کردان

در مناطق مانند کردان با دو طیف از خریداران حفاظ مواجه می باشیم. سازندگان ویلا و بومیان منطقه عموما نرده ساختمان و نرده دیوار برایشان مهم نمی باشد ، تا هنگامی که این ویلا ها یا باغ ها به فروش رسیده و وسایل داخل آن چیده میشود ، بله اینجا می باشد که محافظ دیوار و نرده دیوار در مبحث امنیت خود را نشان را میدهند ، و با توجه به این که ساکنین این مکان ها مهاجران تهران و کرج می باشند امنیت ساختمان برایشان مهم می باشد و با توجه به بزرگی و کوچکی زمین و ساختمان حفاظ دیوار را انتخاب میکنند.

نکات مهم حفاظ شاخ گوزنی ، بهترین حفاظ روی دیوار

بیشترین خریداران با توجه به تمکن مالی سراغ محافظ دیوار خوب میروند که آرامش روانی را هم به همراه داشته باشد، قیمت حفاظ بوته ای از قیمت شاخ گوزنی فاصله چندانی ندارد ولی از نظر امنیت و زیبایی حفاظ بوته ای دو صد چندان می باشد.

در مناطق شمالی کشور با توجه به شرایط آب و هوایی و محیط زیست بومی ، محافظ دیوار ، نرده دیوار یا حفاظ دیوار برایشان واژه ای غریب می باشد ، در شهر های پر جمعیت تر مانند ساری و قائم شهر وبالا، شهرستان نور ، محمود آباد، نوشهر ، چالوس و خصوصا رشت و بندر انزلی نرده ساختمان به تازگی از سال۱۳۹۵ استفاده می گردد .

نکات مهم حفاظ شاخ گوزنی ، در شمال کشور

در شمال رنگ نرده دیوار و شاخ گوزنی بسیار مهم می باشد چون که هم شرجی و هم آفتابی می باشد این مناطق رنگ بسیار مهم می باشد و معمولا برای نرده ساختمان یا حفاظ شاخ گوزنی از رنگ های کوره ای تیره استفاده می شود.

در مناطق گرم و خشک مانند اهواز از نرشده دیوار مدل شاخ گوزنی بیشترین استفاده را میکنند و ارتفاع در حفاظ ساختمان در اهواز بسیار منطقیمی باشد عموما حفاظ بوته ای را با ارتفاع ۹۰ سانت و شاخ گوزنی را با ارتفاع ۱۲۰سانت خرید میکنند .

رنگ نرده ساختمان سفید می باشد، چون گرمای هوا در رنگ سفید کم اثر تر می باشد و نفوذ نمیکند .

در ارتباط با خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی می توانیم بگوییم که همواره خرید آنلاین و اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی برای راحتی مشتریان ایجاد شده است.
شما می توانید جهت خرید آنلاین و اینترنتی نرده های حفاظ شاخ گوزنی پس از اینکه در باره محصول مورد نظر خود تحقیقات کامل را انجام دادید و از کیفیت و استحکام آن مطمئن شدید ، هر یک از مدل های حفاظ شاخ گوزنی که مدنظرتان است با رنگ مورد علاقه خود به وب سایت آهن حفاظ و شماره خدمات آنلاین حفاظ شاخ گوزنی 09195091003 سفارش دهید و پس از انجام پیش فاکتور و پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه محصول مورد نظر را سفارش دهید و حتی از تیم نصب حرفه ای ما نیز استفاده کنید.

چگونه می توان حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار را سفارش داد؟

چگونه یک حفاظ شاخ گوزنی می تواند امنیت خانه شما را افزایش دهد؟

هنگامی که صحبت از اطمینان از ایمنی و امنیت خانه شما می شود، حفاظ شاخ گوزنی می تواند افزودنی عالی باشد. این ویژگی امنیتی محکم و قابل اعتماد یک مانع فیزیکی قوی در برابر مزاحمان احتمالی ایجاد می کند و به شما آرامش می دهد. با ساختار مقاوم و طراحی میلگرد تقویت شده، به عنوان یک بازدارنده و مانع موثر برای هرگونه دسترسی غیرمجاز عمل می کند. آیا به افزایش امنیت خانه خود فکر می کنید؟ با مزایای خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی آشنا شوید.

چگونه نرده شاخ گوزنی را برای خانه خود انتخاب کنیم؟

انتخاب نرده شاخ گوزنی برای خانه شما نیاز به بررسی دقیق دارد. برای تعیین ابعاد مناسب، با اندازه گیری ناحیه ای که قصد نصب حفاظ را دارید، شروع کنید. ارتفاع و طول مورد نظر را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که منطقه مورد نظر را به طور موثر پوشش می دهد. در مرحله بعد، طرح ها و الگوهای مختلف را ارزیابی کنید تا طرحی را پیدا کنید که مکمل سبک معماری خانه شما باشد. در نهایت، با متخصصان یا تامین کنندگان متخصص در سیستم های امنیتی مشورت کنید تا مطمئن شوید محافظی را انتخاب می کنید که نیازهای خاص شما را برآورده کند.

مراحل نصب حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی معمولاً شامل مراحل زیر است. ابتدا مطمئن شوید که سطح دیوار تمیز و عاری از هرگونه مانع است. موقعیت هایی را که حفاظ نصب می شود علامت بزنید و بر اساس آن سوراخ ها را سوراخ کنید. سپس، براکت ها یا سازه های نگهدارنده را به طور ایمن به دیوار وصل کنید. حفاظ آهنی را با احتیاط در جای خود بلند کنید، آن را با براکت ها تراز کنید و پیچ ها را وارد کنید تا محکم شود. در نهایت، تنظیمات مورد نیاز را بررسی کنید و پیچ ها را برای پایداری بیشتر سفت کنید. اگر در مورد فرآیند نصب مطمئن نیستید، همیشه توصیه می شود به دنبال کمک حرفه ای باشید.

آیا نگهداری از حفاظ شاخ گوزنی آسان است؟

یکی از مزایای حفاظ شاخ گوزنی، نیاز به نگهداری نسبتا پایین آنهاست. ساختار آهن دوام ذاتی و مقاومت در برابر عناصر خارجی را فراهم می کند. با این حال، نگهداری دوره ای برای اطمینان از طول عمر آن هنوز ضروری است. به طور مرتب گارد را از نظر هرگونه علائم زنگ زدگی یا آسیب بررسی کنید و سریعاً آنها را برطرف کنید. تمیز کردن سطح با یک شوینده ملایم و آب می تواند به حذف کثیفی و زباله کمک کند. علاوه بر این، استفاده از یک پوشش محافظ یا رنگ می تواند طول عمر آن را بیشتر کرده و از خوردگی آن جلوگیری کند.

آیا حفاظ شاخ گوزنی می تواند مطابق با ترجیحات شما سفارشی شود؟

بله، حفاظ های آهنی دیواری با میلگرد اغلب می توانند مطابق با اولویت ها و نیازهای امنیتی خاص شما سفارشی شوند. از ابعاد و الگوهای طراحی گرفته تا انتخاب رنگ و پرداخت، گزینه های سفارشی سازی برای مطابقت با زیبایی منزل شما در دسترس هستند. کار با تامین کنندگان حرفه ای یا متخصصان سیستم های امنیتی می تواند به شما در کشف طیف وسیعی از امکانات سفارشی سازی کمک کند. با تنظیم حفاظ به دلخواه خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که نه تنها امنیت خانه شما را افزایش می دهد، بلکه سبک شخصی را نیز به آن اضافه می کند.

آیا حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار در طرح های مختلف موجود است؟

چه چیزی یک حفاظ شاخ گوزنی ارزش خرید را دارد؟

سرمایه گذاری روی حفاظ شاخ گوزنی می تواند امنیت و حفاظت از اموال شما را تا حد زیادی افزایش دهد. این ویژگی امنیتی قوی یک مانع فیزیکی قوی در برابر مزاحمان احتمالی ایجاد می کند و آن را به خریدی ارزشمند برای محافظت از خانه یا محل کسب و کار شما تبدیل می کند. ساختار میلگرد تقویت شده آن یک لایه استحکام اضافی می افزاید و دوام و مقاومت در برابر شکستگی را تضمین می کند. با خرید حفاظ شاخ گوزنی، سرمایه گذاری عاقلانه ای در امنیت طولانی مدت و آرامش خاطر دارید.

اندازه حفاظ شاخ گوزنی چه تاثیری بر قیمت آن دارد؟

اندازه حفاظ شاخ گوزنی عامل مهمی است که بر قیمت آن تأثیر می گذارد. به طور کلی، حفاظ های بزرگ تر که مساحت بیشتری را پوشش می دهند به مواد و تلاش تولید بیشتری نیاز دارند که منجر به قیمت بالاتری می شود. ارتفاع، طول و ضخامت حفاظ ملاحظات کلیدی هنگام تعیین هزینه است. علاوه بر این، هر گونه سفارشی سازی یا ویژگی های طراحی خاص نیز ممکن است بر قیمت تأثیر بگذارد. هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی، ضروری است که نیازهای امنیتی خود را با بودجه خود متعادل کنید تا اندازه و ترکیب قیمت مناسب را پیدا کنید.

الزامات نصب حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

نصب حفاظ شاخ گوزنی نیازمند برنامه ریزی دقیق و رعایت الزامات نصب خاص است. ابتدا مطمئن شوید که سطح دیوار محکم است و می تواند وزن محافظ را تحمل کند. اندازه گیری ها و علامت گذاری های مناسب برای نصب دقیق بسیار مهم هستند و از تناسب دقیق اطمینان می دهند. بسته به طرح، ممکن است لازم باشد براکت ها یا سازه های پشتیبانی به طور ایمن به دیوار متصل شوند. پیروی از دستورالعمل های سازنده یا مشورت با یک نصاب حرفه ای برای اطمینان از فرآیند نصب ایمن و موثر بسیار مهم است.

مزایای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار چیست؟

آیا حفاظ شاخ گوزنی می تواند جذابیت زیبایی به ملک شما ارائه دهد؟

در حالی که هدف اصلی حفاظ شاخ گوزنی افزایش امنیت است، اما می تواند جذابیت زیبایی را نیز به ملک شما اضافه کند. این حفاظ ها در انواع طرح ها، الگوها و پرداخت ها موجود هستند و به شما این امکان را می دهند که یکی را انتخاب کنید که مکمل سبک معماری خانه یا ساختمان شما باشد. چه طراحی کلاسیک و آراسته را ترجیح دهید یا یک رویکرد مدرن تر و مینیمالیستی را ترجیح دهید، گزینه هایی متناسب با ترجیحات شما وجود دارد. با انتخاب یک محافظ بصری جذاب، می توانید ظاهر کلی ملک خود را در عین حفظ امنیت آن ارتقا دهید.

چگونه تعمیر و نگهداری منظم می تواند طول عمر حفاظ شاخ گوزن افزایش دهد؟

نگهداری منظم برای اطمینان از طول عمر و عملکرد بهینه حفاظ شاخ گوزنی ضروری است. بازرسی دوره ای محافظ از نظر زنگ زدگی، خوردگی یا آسیب بسیار مهم است. رسیدگی سریع به هر گونه مشکل با تمیز کردن، درمان یا تعمیر نواحی آسیب دیده می تواند از خراب شدن بیشتر جلوگیری کند. استفاده از یک پوشش محافظ، مانند رنگ یا پوشش های مقاوم در برابر زنگ، می تواند با ایجاد یک مانع اضافی در برابر عناصر محیطی، طول عمر محافظ را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. با تعهد به تعمیر و نگهداری منظم، می توانید دوام و کارایی حفاظ آهنی دیواری خود را با میلگرد به حداکثر برسانید.

چه اقدامات امنیتی دیگری می تواند امنیت حفاظ شاخ گوزنی را تکمیل کند؟

در حالی که یک حفاظ شاخ گوزنی امنیت قوی را ارائه می دهد، مهم است که اقدامات اضافی را در نظر بگیرید که می تواند ایمنی ملک شما را بیشتر کند. نصب یک سیستم نظارت جامع، از جمله دوربین ها و آلارم ها، می تواند نظارت در زمان واقعی را فراهم کند و از مزاحمان احتمالی جلوگیری کند. نورپردازی و حسگرهای حرکتی در فضای باز به خوبی قرار گرفته اند همچنین می توانند به یک محیط امن کمک کنند. علاوه بر این، تقویت پنجره ها و درها با قفل های محکم یا میله های امنیتی می تواند دفاع از ملک شما را تقویت کند. با ترکیب چندین تدابیر امنیتی، از جمله حفاظ شاخ گوزنی، می توانید یک راه حل امنیتی جامع ایجاد کنید که محافظت از خانه یا محل کار شما را تضمین می کند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست و چگونه کار می کند؟

حفاظ شاخ گوزنی نوعی مانع امنیتی است که برای محافظت از اموال شما در برابر مزاحمان ناخواسته طراحی شده است. این نوع حفاظ معمولاً از یک سری میله های فلزی به هم پیوسته تشکیل شده است که به یکدیگر جوش داده شده و ساختاری قوی و بادوام را تشکیل می دهند. سپس میله ها با استفاده از براکت های سنگین بر روی دیوار ملک شما نصب می شوند که پشتیبانی و پایداری بیشتری را فراهم می کنند. در صورت نصب صحیح، حفاظ شاخ گوزنی می تواند به عنوان یک بازدارنده بسیار موثر در برابر سارقان و متجاوزان احتمالی عمل کند. شکستن یا بریدن میله های فلزی به هم پیوسته بسیار دشوار است و ورود مهاجمان به ملک شما را بدون ایجاد خسارت قابل توجهی غیرممکن می کند.

کدام فروشگاه ها حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار را به فروش می رسانند؟

چرا باید حفاظ شاخ گوزنی بخرید؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید برای ملک خود یک حفاظ شاخ گوزنی خریداری کنید. اولاً، این نوع مانع امنیتی در جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به خانه یا محل کار شما بسیار موثر است. این یک مانع فیزیکی ایجاد می کند که شکستن آن بسیار دشوار است، که می تواند به شما آرامش دهد و به جلوگیری از مزاحمان احتمالی کمک کند. علاوه بر مزایای امنیتی، حفاظ شاخ گوزنی نیز می تواند ارزش قابل توجهی به ملک شما اضافه کند. این یک ویژگی طولانی مدت و بادوام است که می تواند ظاهر کلی خانه یا کسب و کار شما را بهبود بخشد، در حالی که یک لایه محافظتی اضافی در برابر خرابکاری و سایر اشکال آسیب ایجاد می کند.

هزینه حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

هزینه حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی از جمله اندازه ملک شما، طراحی حفاظ و کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد. به طور کلی، این نوع حفاظ ها می توانند بسیار گران باشند، زیرا برای نصب صحیح به مقدار زیادی کار و مواد نیاز دارند. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که هزینه حفاظ شاخ گوزنی هزینه کمی برای امنیت و آرامش بیشتر است که می تواند ارائه دهد. اگر نگران هزینه نصب هستید، ممکن است بخواهید گزینه های تامین مالی را در نظر بگیرید یا برنامه های پرداخت مختلف را بررسی کنید تا خرید را مقرون به صرفه تر کنید.

چگونه می توان حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار نصب کرد؟

الزامات نصب حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

نصب حفاظ شاخ گوزنی به مهارت و تخصص قابل توجهی و همچنین ابزار و تجهیزات تخصصی نیاز دارد. مهم است که با یک نصاب معتبر و با تجربه کار کنید که سابقه موفقیت آمیزی در این نوع نصب داشته باشد. در طول مراحل نصب، نصاب باید میله های فلزی را به دقت اندازه گیری و برش دهد تا متناسب با ابعاد ملک شما باشد. آنها همچنین باید براکت ها را به طور ایمن به دیوار بچسبانند و از تراز بودن و تحمل وزن محافظ اطمینان حاصل کنند.

قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

قبل از تصمیم گیری برای خرید حفاظ شاخ گوزنی، چندین فاکتور مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اینها شامل اندازه و طرح ملک شما، بودجه شما و نیازها و نگرانی های امنیتی خاص شما می شود. همچنین مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و یک نصاب معتبر و با تجربه را انتخاب کنید که بتواند مواد با کیفیت و خدمات نصب حرفه ای را به شما ارائه دهد. با صرف زمان برای در نظر گرفتن دقیق این عوامل، می توانید اطمینان حاصل کنید که تصمیمی آگاهانه می گیرید و روی راه حل امنیتی سرمایه گذاری می کنید که نیازهای شما را برای سال های آینده برآورده می کند.

خدمات آهن حفاظ

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
6245 412 0912