نرده آهنی دیوار

فرآیند نصب نرده آهنی دیواری معمولاً بسیار آسان است، اگرچه ممکن است نیاز به یک کارگر با تجربه داشته باشید. شما به راحتی می توانید خودتان نرده های آهنی را به دیوارهای خود نصب کنید، اما بهتر است در صورت نیاز، یک کارگر حرفه ای را به عنوان کمک خود در نصب نرده آهنی دیواری استخدام کنید.

نرده آهنی دیوار

چگونه مشخصات نرده آهنی دیواری را برای خرید انتخاب کنیم؟

نرده آهنی دیواری یکی از پر استفاده ترین راه حفاظتی برای فضای باز و داخل ساختمان ها است. امروزه، با توجه به تنوع محصولات موجود در بازار، انتخاب بهترین مورد برای نیاز شما می تواند یک چالش باشد. برای خرید نرده آهنی دیواری بهتر است قبل از آغاز خرید، ابتدا نیازهای خود را مشخص کنید. به عنوان مثال، می توانید قطعات مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از یک فروشگاه ساختمانی خریداری کنید.

تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نیزار - حفاظ ایستاده سرنیزه ای ) همراه با نصب و رنگ در تمام نقاط ایران

نرده فلزی

چه قطعاتی برای ساخت نرده آهنی دیواری استفاده می شود؟

نرده آهنی دیواری از جنس قطعاتی مانند فولاد و آلومینیوم ساخته می شود. معمولاً، فولاد از جنس طبقه ی بندی شده ی سیاه یا گالوانیزه که با پوشش روکش نفوذی از روی آن مستحکم شده استفاده می شود.

نرده آهنی حیاط

قیمت خریداری و نصب نرده آهنی دیواری چقدر است؟

هزینه ی نرده آهنی دیواری تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد، از جمله نوع و کیفیت قطعات استفاده شده، میزان نرده های مورد نیاز و هزینه ی نصب. به طور کلی، هزینه ی خریداری و نصب نرده آهنی دیواری می تواند در محدوده قیمت هایی که در بازار موجود هستند، متفاوت باشد.

یکی از راهکارهای جلوگیری از عبور دزدان و افراد از روی دیوار نصب انواع حفاظ بروی دیوار می باشد. حفاظ های روی دیوار عبارتند ازحفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه و انواع دیگر.

خدمات آهن حفاظ

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912