مشخصات خرید حفاظ شاخ گوزنی


صنایع فلزی آهن حفاظ همواره یکی از پیشگامان در زمینه تولید و ساخت و نصب انواع حفاظ ، درب آکاردئونی، درب ویلایی، حفاظ و نرده جهت پنجره می باشد. به طور معمول دیوار های ساخته شده در تهران و شهرستانها برای خانه های ویلایی و مجتمع ها با ارتفاعی بلند می باشد، یکی از دلایل استفاده از ارتفاع بلند دیوارها، محفوظ بودن خانه و پوشش مناسب حیاط است که البته این ارتفاع بلند دیوارها برای جایگذاری و نصب حفاظ روی دیوار بسیار مناسب می باشد. معمولا دیوارهای دور ویلا و منازل در قسمت بالا با سنگ یا ورق فلزی یا مشابه آنها پوشیده شده اند. حفاظ روی دیوار باید در لبه بیرونی دیوار نصب شود تا کوچکترین جای پا برای دزدان باقی نماند. همچنین حفاظ باید بسیار محکم به دیوار اتصال داده شود تا به هیچ وجه نتوان آن را کند. با توجه به اینکه ارتفاع پای معمول انسانها حدود 80 سانتی متر میباشد حفاظ شاخ گوزنی که ارتفاعش از 90 سانتی متر بیشتر باشد، مناسب بوده و بعنوان یک حفاظ بسیار ایمن خواهد بود. حفاظ های شاخ گوزنی و همچنین سایر انواع حفاظ ها باید به گونه ای طراحی شده باشند که نه بسیار محکم و نه بسیار ضعیف باشند. حفاظ محکم باعث شده تا دزدان از آن به عنوان کمک استفاده کنند و بتوانند از روی حفاظ دیوار عبور کنند و اما حفاظ ضعیف هم قابل خم شدن هست و باز با خم کردن آن میتوان از روی آن عبور کرد.

مشخصات حفاظ شاخ گوزنی مناسب جهت نصب روی دیوار مشخصات خرید حفاظ شاخ گوزنی تولید حفاظ شاخ گوزنی مناسب جهت نصب روی دیوار نرده آهنی دیوار

مشخصات حفاظ شاخ گوزنی و خرید آن

حفاظ‌های آهنی دیواری برای رسیدگی به نیازهای امنیتی و زیبایی‌بخشی به فضای داخلی و خارجی ساختمان‌ها تولید می‌شوند. این حفاظ‌ها از مواد با کیفیتی ساخته شده‌اند و قابلیت اطمینان بالایی دارند. در این متن به مشخصات حفاظ شاخ گوزنی و راهنمای خرید آن پرداخته می‌شود.

بیشتر حفاظ‌های آهنی دیواری با ارتفاع ۱ تا ۱.۵ متر تولید می‌شوند و وزنی در حدود ۳۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم دارند. هرچه ارتفاع حفاظ بیشتر شود، وزن آن نیز افزایش می‌یابد. ولی برای حفاظ‌های با ارتفاع بیشتر از ۱.۵ متر بهتر است به صورت سفارشی درخواست داده شود تا بتوان آن را با کیفیت و ایمنی بالا تولید کرد.

برای خرید حفاظ شاخ گوزنی می‌توان به اینترنت، فروشگاه‌های ساختمانی و یا شرکت‌های تولید کننده مراجعه کرد. قیمت حفاظ شاخ گوزنی بستگی به اندازه، جنس و نحوه ساخت آن دارد و در بازار متفاوت است. برای دقت بیشتر در خرید حفاظ، بهتر است از تعدادی از فروشگاه‌ها و شرکت‌های تولید کننده استعلام قیمت گرفته شود.

نصب حفاظ شاخ گوزنی به دو صورت پایه‌بندی و روی دیواری صورت می‌گیرد. برای پایه‌بندی حفاظ، باید ابتدا سوراخ‌های عمیقی در دیوار حفر شود و سپس پایه‌های حفاظ درون آن قرار داده شود. برای نصب حفاظ روی دیوار، از میلگرد داخل دیوار استفاده می‌شود که به دیوار متصل می‌شوند. استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان‌ها همچنان رواج دارد و بسیاری از افراد این روش را جهت افزایش امنیت و زیبایی خانه خود انتخاب می‌کنند. بهتر است قبل از خرید و نصب حفاظ، راهنمایی کامل از فروشگاه‌ها و تولید کنند

نتیجه گیری: با توجه به دو نکته گفته شده بهترین میلگرد برای انواع حفاظ و همچنین حفاظ شاخ گوزنی، پایه میلگرد حفاظ با میلگرد نمره 10 می باشد که شرکت آهن حفاظ در کارگاه خود از این شماره میلگرد در تولید حفاظ های خود استفاده می نماید. و همچنین بهترین ارتفاع از لحاظ استقامت و ضریب ایمنی، ارتفاع 90 سانت برای حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ ها می باشد و تراکم مناسب برای انواع حفاظ بصورتی که هم چشم نواز باشد و هم از استقامت و ایمنی حفاظ کم نکند حفاظ با تراکم 10 می باشد. در آخر: با توجه به نکات گفته شده؛ گروه صنایع فلزی آهن حفاظ امیدوار است که هموطنان عزیز بتوانند با مشاوره با کارشناسان ما، بهترین انتخاب را جهت خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه خود انجام دهند.


خدمات آهن حفاظ
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن حفاظ

سلام 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا