نرده حفاظ روی دیوار


خرید نرده حفاظ روی دیوار یکی از قابلیت های مهم جهت محافظت از امنیت منزل و محیط کاری است. با این حال، متری نرده حفاظ روی دیوار یکی از قیمت‌های بالاست که می‌تواند هزینه‌ی زیادی برای خرید و نصب آن به همراه داشته باشد. در نتیجه، لازم است که قبل از خرید، هدف و نیاز اصلی خود را برای استفاده از نرده حفاظ روی دیوار مشخص کرده و با توجه به این نیازها، اقدام به خرید به صرفه‌ای از نرده حفاظ روی دیوار نمایید.

لیست قیمت نرده حفاظ دیوار

۱-تاثیر وزن حفاظ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

هرچند قیمت حفاظ شاخ گوزنی را بصورت متری محاسبه میکنند ولی شما باید وزن تقریبی هر متر را نیز داشته باشید تا افراد سودجو با کم کردن شاخه های حفاظ و همچنین با استفاده از میلگردهای نازک تر نتوانند شما را فریب دهند.

حفاظ روی دیوار

۲-تاثیر نوع جوشکاری بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

دو روش برای جوشکاری حفاظ استفاده میشود: جوشکاری قدیمی (الکتردود) و جوشکاری مدرن( تحت گاز co2 ) جوشکاری مدرن هر چند هزینه بالاتری دارد ولی قطعا به دلیل اتصال محکمتر و بادوامی ارائه میکند به صرفه تر است. کارخانه های معتبر از این روش جوشکاری استفاده میکنند ولی افراد سودجو بدون اطلاع رسانی به مشتری و استفاده از جوشکاری سنتی باعث پایین آمدن استحکام اتصال قطعات حفاظ میشود. حال آنکه تمام انگیزه خریدار از خرید حفاظ ، ایجاد یک مانع مستحکم روی دیوار است که با این نوع جوشکاری عملا حاصل نمیشود!

نرده روی دیوار

۳- تاثیر نوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از رنگ مایع و شناورکردن حفاظ در حوضچه رنگ به روش قدیمی هزینه به مراتب کمتری نسبت به رنگ کوره ای الکترو استاتیک دارد. افراد سودجو در تمامی موارد اقدام به استفاده از روشهای ارزان تر در تولید میکنند بدون اینکه این موارد را به خریدار اطلاع دهند و با این روشها قیمت حفاظ شاخ گوزنی را پایین تر اعلام میکنند. با توجه به اینکه در صورت زنگ زدگی حفاظ , انجام رنگ کاری دوباره روی دیوار بسیار دشوار و هزینه بر است ، استفاده از روش رنگ کاری کوره ای توصیه اکید ما به خریداران است که ماندگاری بالاتری را نسبت به رنگ مایع دارد.

چگونه می‌توان در خرید نرده حفاظ روی دیوار صرفه‌جویی کرد؟

برای صرفه‌جویی در خرید نرده حفاظ روی دیوار، می‌توانید محصولات با کیفیت بالا را با قیمت مناسب تهیه کنید. علاوه بر این، انتخاب پایه‌های بتنی به جای پایه‌های برجسته نسبتاً گران قیمت می‌تواند به شما در صرفه‌جویی کمک کند. همچنین، انتخاب روش نصب ساده می‌تواند هزینه‌های نصب حفاظ را کاهش دهد.

چه روش‌هایی برای نصب نرده حفاظ روی دیوار وجود دارد؟

نصب نرده حفاظ روی دیوار می‌تواند به دو روش مختلف انجام شود: روش نصب پایه و روش نصب سطحی. در روش نصب پایه، پایه‌های بدنه حفاظ در زمین فرو می‌رود و با استفاده از پیچ‌های قوی، بدنه حفاظ به پایه متصل می‌گردد. در روش نصب سطحی، حفاظ با استفاده از پیچ‌ها و اتصالات مستقیماً به سطح دیوار متصل می‌شود.

نرده دیوار

۴-تاثیر تعدا شاخه ها (تراکم) در قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

تراکم در واقع ، تعداد شاخه های اصلی در یک نمونه از حفاظ است که تمام شاخه های فرعی به آن متصل میشوند. تولید کننده های غیرمنصف با کم کردن شاخه های اصلی و حذف برخی شاخه های فرعی باز هم با کم فروشی، قیمت پایین تری به خریدار اعلام میکنند. بدون توجه به اینکه این کاربه شاکله اصلی حفاظ صدمه میزند و استحکام آن را ازبین میبرد. شما باید بع عنوان خریدار از این موضوع مطلع باشید که شکل اصلی حفاظ ها بسیار دقیق ارزیابی شده و بارها آزموده شده و به تکامل رسیده است و تغییر در شاخه های این حفاظ منجر به شکنندگی آن خواهد شد.

قیمت فروش نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی بوته ای لیلیوم نرده حفاظ و تولید کننده انواع نرده و تولید حفاظ شاخ گوزنی حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی حفاظ تولید انواع نرده ، حفاظ روی دیوار تولید شاخ گوزني ، نرده روی دیوار ، قیمت نرده دیوار اولین و بزرگترین طراح و تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت عالی تولید انواع نرده و حفاظ شاخ گوزني به هدف ایجاد تنوع در طرح و ایمنی بالا، کیفیت بیشتر، با طرح های روز با توجه نیاز صنعت نرده حفاظ ساختمان

چه عواملی بر قیمت متری نرده حفاظ روی دیوار تاثیر می‌گذارند؟

قیمت متری نرده حفاظ روی دیوار از مهمترین معیارهای خرید و نصب آن است. این قیمت تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند کیفیت مواد اولیه، ضخامت پوشش آهن، اندازه و ارتفاع حفاظ، جنس و نوع پایه‌ها و همچنین روش نصب قرار می‌گیرد.


نرده حفاظ روی دیوار آهن حفاظ
💎 نوع نرده حفاظ روی دیوار بهترین مدل های نرده حفاظ روی دیوار موجود است
💲 قیمت نرده حفاظ روی دیوار نازل ترین قیمت بازار
⏳ بازه سفارش نصب نرده حفاظ روی دیوار بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناس فروش آهن حفاظ و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات آهن حفاظ
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن حفاظ

سلام 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا