حفاظ شاخ گوزنی برای روی دیوار حیاط


نرده حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار مناسب از نظر ایمنی و قیمت همچنین با ظاهری زیبا مناسب قرار گیری بروی انواع دیوار منازل و ویلا می باشد شرکت آهن حفاظ با استفاده از بهترین میلگرد موجود در بازار نمره 10 ساخت حفاظ های شاخ گوزنی را انجام میدهد ، بطوری که در ابتدا میلگردهای کاملا صاف یکنواخت در دستگاه گیوتین بر حسب اندازهای مورد نیاز بسیار تیز برش داده می شوند و بعد از کار برش کاری دردستگاه های نورد میلگرد خم کاری انجام می شود و سپس کارگران میلگردهای آماده شده را بروی شاسی قوطی جوش داده و نواقص کار در بخش نظارت و کنترل، گرفته شده و در آخر برای رنگ آمیزی آماده میشوند.

قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی برای روی دیوار حیاط

چگونه قیمت متری حفاظ شاخ گوزنی دیوار را محاسبه کنیم؟

برای خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار، اطلاعاتی در مورد قیمت متری این محصول بسیار مهم است. اما قیمت متری حفاظ آهنی دیوار به چه عواملی بستگی دارد؟ برای محاسبه قیمت متری حفاظ آهنی دیوار ابتدا باید عواملی مانند جنس حفاظ آهنی، ضخامت و ابعاد آن، تعداد پایه های استفاده شده و هزینه نصب را در نظر گرفت.

حفاظ آهنی دیوار حیاط

تأثیر جنس حفاظ آهنی بر قیمت متری آن چیست؟

جنس حفاظ آهنی از عوامل مهمی است که قیمت متری حفاظ آهنی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. در حال حاضر، حفاظ‌ آهنی در سه جنس متفاوت تولید می‌شود: فلز، آلومینیوم و PVC. اگر چه قیمت حفاظ آهنی از جنس فلز نسبت به دو جنس دیگر بیشتر است، اما مقاومت و دوام بالاتری دارد.

بهترین راه های ایمن سازی

چگونه ضخامت حفاظ آهنی بر روی قیمت متری آن تأثیر می‌گذارد؟

ضخامت حفاظ آهنی نیز عاملی است که بر روی قیمت متری آن تأثیر می‌گذارد. هر چه ضخامت حفاظ آهنی بیشتر باشد، قیمت متری آن نیز بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال، حفاظ آهنی با ضخامت 12 میلی‌متر نسبت به حفاظ آهنی با ضخامت 8 میلی‌متر قیمت بیشتری دارد.

حفاظ های دیواری حفاظ نرده ای سر دیوار نرده آهنی

چگونه تعداد پایه‌های حفاظ آهنی بر روی قیمت متری آن تأثیر می‌گذارد؟

تعداد پایه های استفاده شده برای نصب حفاظ آهنی نیز عاملی است که بر روی قیمت متری حفاظ آهنی تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، اگر در مورد حفاظ آهنی با ارتفاع 150 سانتی‌متر صحبت کنیم، نصب دو پایه برای آن کافی خواهد بود. اما اگر ارتفاع حفاظ آهنی 2 متر باشد، نیاز به سه پایه خواهید داشت.


خدمات آهن حفاظ
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن حفاظ

سلام 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا