درب سکشنال


درب سکشنال زیر سقفی مناسب ترین درب برای پارکینگ ساختمان ها و یا کارخانه ها و مکان های صنعتی از جمله سوله ها می باشد. این درب نوعی از درب های اتوماتیک می باشد که به راحتی قابل باز و بسته کردن است. این محصول به کمک فنرهای بالانس و ریل های مخصوص در زیر یک سقف جمع و درب بدون ایجاد هیچ گونه صدا باز و بسته می شود.

این محصول از چند پنل ساخته شده که دارای ضخامت ۴۵ میلی‌متر و ارتفاع ۴۷ سانتی‌متر می باشد. شما می‌توانید عرض این محصول را متناسب با عرض فضای موردنظر خود اندازه گیری کنید. این محصول برای پارکینگ هایی که عرض بسیار کمی دارند بسیار مناسب می باشد.

همانطور که از اسم محصول مشخص است درب زیر سقف جمع می‌شود و فضای بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهد و یکی از مدرن ترین درب هایی است که امروزه شما می توانید آن را در مکان‌های مختلفی مشاهده کنید.


درب سکشنال

مزایای و معایب درب های سکشنال زیر سقفی چیست؟

این محصول مزایای بسیار زیادی نسبت به درب های دیگر دارد به عنوان مثال درب های سکشنال در مقایسه با درب های کرکره ای ایمن تر هستند و مصرف‌کنندگان با آسودگی بسیار کاملی از این محصول استفاده می کنند.

این محصول از چند پنل ساخته شده که طول عمر بسیار طولانی دارد و در صورتی که هر پنل خرابی شود به راحتی قابل تعویض می باشد. درب های سکشنال در ابعاد و ارتفاع های مختلفی طراحی شده که برای هر مکان و خانه‌ای مناسب می باشند.

مزایای دیگر این محصول نسبت به درب‌های مشابه در بازار این است که دارای شکل ظاهری بسیار زیبایی است که نمای بسیار مناسبی را به درب های پارکینگ و خانه های شما می بخشد. هزینه تعمیر و نگهداری این محصول بسیار پایین می باشد و همچنین نصب بسیار راحتی دارد.

این محصول علاوه بر این که مزایای بسیار زیادی دارد، در کنار آن معایبی را نیز به خود اختصاص داده که شما باید این عوامل را نیز بدانید.

اولین معایب این محصول از نظر قیمت می باشد که نسبت به درب های کرکره ای و محصولات دیگر گران‌تر است. این محصول بیشتر برای فضای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و شما نمی توانید آن را در فضای بزرگ و یا مناطق صنعتی از آن استفاده کنید.

طرز نگهداری این محصول بسیار سخت است، زیرا اجزای مکانیکی بسیار پیچیده و حساسی ساخته شده است.


قیمت درب سکشنال زیر سقفی

ویژگی خارق العاده درب سکشنال شامل چه مواردی است؟

اولین ویژگی عالی که مصرف‌کنندگان را شگفت زده کرده است، میزان صدا می باشد که شما در هنگام باز و بسته کردن این درب هیچ گونه صدای اضافی را نمی شنوید و یک فضای بسیار ارامی را خواهید داشت. این محصول با فوم پلی پورتان پر شده که عایق مناسبی برای هدر رفتن انرژی به حساب می آید و شما هیچ گونه آلودگی صوتی و گرد و غباری را در فضا نمی توانید حس کنید.

این محصول به صورت عمودی باز و بسته می شود که فضای بسیار کمی را به خود اشغال کرده است.

ویژگی این محصول این است که در تنوع بالایی ار طرح و رنگ ساخته شده و شما می‌توانید با نمای ساختمان خود این محصول را تهیه کنید. این محصول کاملا ضد سرقت و ضد ضربه می باشد که دو ویژگی مهمی است که شما در هنگام خرید نیز باید به آن توجه داشته باشید.

این محصول در هر شرایط آب و هوایی خاص از مناطق مختلف کشور عزیزمان به خوبی کار می کند چون مقاومت بسیار بالایی در برابر باد و باران و... دارد و نصب و استفاده از این محصول بسیار آسان می باشد.


نصب درب سکشنال

انواع درب های سکشنال زیر سقفی

این محصول انواع مختلفی دارد که در زیر به تقسیم بندی و توضیح جزئی آن می پردازیم:

نوع اول از درب های سکشنال زیر سقفی به نام مکانیزم فنری است که در جلو، عقب و بغل فنر دارد. نوع دیگری از درب های سکشنال بر اساس نوع حرکت است.این محصول در مکان‌هایی که فاصله بالای درب تا سقف زیاد است درب عمودی نصب می‌شود و برای مکان هایی که دارای ورودی شیب‌داری هستند درب زاویه دار یا شیب‌دار توصیه می شود.

درب سکشنال زیر سقفی دیگری وجود دارد که از لحاظ کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند به عنوان مثال درب سکشنال صنعتی بیشتر در سوله ها و انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرد که قدرت موتور آن بسیار بالا است. درب سکشنال پارکینگی منزل که از موتوری با سرعت و قدرت کمتری ساخته شده ولی در عین حال کاربرد بسیار زیادی دارد.
درب سکشنال آتش نشانی که سرعت عمل بسیار بالایی در باز و بسته کردن دارد که شما در هنگام خرید و نصب آن باید به سرعت موتور توجه ویژه ای داشته باشید.


پنل درب سکشنال

نکات مهم در هنگام خرید درب بالا رونده سکشنال

برای اینکه شما بتوانید یک درب مناسب برای پارکینگ و مکانهای دیگر انتخاب کنید، باید نکات بسیار مهم و الزامی که در زیر می پردازیم به آنها توجه کنید.

اول اینکه شما فضایی که باید درب را برای باز و بسته شدن قرار دهید را در نظر بگیرید. شما باید محصول گران‌قیمتی را خریداری و در این فضا نصب کنید، پس با دقت فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید.

نکته دوم این است که شما باید مراکز خرید معتبری را برای خرید این محصول انتخاب کنید، چون مراکز خرید معتبر، شما را برای خرید یک محصول با کیفیت جلو می اندازد.

در هنگام خرید علاوه بر مناسب بودن قیمت به کیفیت توجه ویژه ای داشته باشید به عنوان مثال توجه داشته باشید که جنس بدنه این محصول بسیار مقاوم باشد و در برابر ضربه های کوچک دچار فرورفتگی نشود.

این محصول در طرح و مدل و حتی در رنگ بندی های خاصی طراحی شده و شما بنا و بر سبک و سلیقه خود می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. دقت داشته باشید رنگی که برای محصول در نظر گرفته شده با کیفیت باشد تا در برابر نور مستقیم آفتاب و یا شستشو با مواد شوینده دچار تغییر رنگ نشود.

به سنسور و موتور نیز توجه کنید، چون این درب روزانه باید چندین بار باز و بسته شود که به کمک این موتور عملیات انجام می شود، پس اگر یک موتور ضعیفی داشته باشید قطعاً به مرور زمان با مشکل مواجه می شوید.

به نحوه باز و بسته شدن نیز توجه کنید، چون بعضی از این درب ها به صورت عمودی و بعضی دیگر به صورت افقی باز و بسته می شوند.

نکات آخری که شما قطعاً باید آن را در نظر داشته باشید، گارانتی محصول می باشد، چون این محصول به صورت اتوماتیک کار می کند و قطعاً یک گارانتی نیز باید به شما تعلق بگیرد تا در صورت خراب بودن و یا کند کار کردن موتور بتوانید آن را تعویض کنید.


فروش درب سکشنال

قیمت، یکی از معیار های خرید درب سکشنال اتوماتیک

قیمت درب سکشنال زیر سقفی به چند فاکتور بسیار مهم بستگی دارد و ما نمی‌توانیم یک نرخ مشخص و ثابتی را برای این محصول در نظر بگیریم.

یکی از مهم ترین مواردی که در تعیین قیمت این محصول نقش دارد، نوع درب، نوع مدل جک تولیدکننده و اندازه آن بستگی دارد. دقت داشته باشید نوع جک و موتوری که روی این درب ها نصب می شود اتوماتیک و به صورت وارداتی هستند که به شدت روی قیمت تاثیر می گذارند.

مراکزی را که برای خرید انتخاب می‌کنید نیز روی قیمت تاثیر دارد به عنوان مثال اگر شما به صورت مستقیم از کارخانه هایی که به تولید این محصول می پردازند محصول را خریداری کنید قطعاً سودجویان و دلالان در میان کار نیستند و شما محصول را از تولید به مصرف استفاده می کنید.

مواد اولیه که در این محصول استفاده می‌شود وارداتی هستند که در برابر نوسانات و یا ارز بالا و پایین می شوند که این امر قیمت را دگرگون می کند.


درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی

شرکت نصب درب سکشنال زیر سقفی

این محصول توسط ریل های جانبی از حالت عمودی در هنگام بسته بودن به حالت افقی و موازی با سقف و یا زاویه دار در هنگام باز بودن تغییر حالت می دهند، بنابراین برای اینکه یک عملکرد و جابجایی صحیح را در هنگام باز و بسته شدن درب مشاهده کنید باید در هنگام نصب هر یک از اجزا را با دقت کافی نصب کنید.

در مرحله اول علاوه بر اینکه باید با کیفیت ترین محصول را خریداری کنید، باید از افراد متخصص برای نصب نیز استفاده کنید، پس بهتر است از شرکت های نصبی که دارای نصاب های متخصص و ماهر است بهره بگیرید، چون این محصول نیاز به تکنیک های خاصی در هنگام نصب دارد که هر کسی دارای این استعداد و مهارت نیست، جز شرکت های نصب قدیمی و خبره.

این شرکت علاوه بر مهارت بالای نصب، امتیاز های زیادی نیز برای مشتریان در نظر گرفته است، اول اینکه نصب را با قیمت بسیار پایینی انجام می دهند و در کنار قیمت مناسب، بیست و چهار ساعت مشاوره رایگان و آنلاین به شما ارائه می دهند که تمام مراحل کار کردن این درب را به شما یاد می دهند.

امتیاز دیگر این است که در کمترین زمان نصب را انجام می دهند که در عین حال کیفیت را در کار سرلوحه کرده‌اند.


انواع درب سکشنال

قیمت سفارش و نصب درب سکشنال

از عوامل موثر بر قیمت درب اتوماتیک می توان به وزن، طرح و جنس پنل ها و ابعاد درب اشاره کرد. قطعا هر چقدر زمان نصب بیشتر طول بکشد قیمت نصاب ها نیز بیشتر می شود و یا هر جقدر درب مدرن تر و جدید تر باشد، سختی خاص خود را دارد که لیست قیمت نصب ها متفاوت است.

عامل اصلی خراب شدن درب سکشنال زیر سقفی چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که چگونه یک درب می‌تواند خراب شود و کارایی اولیه خود را از دست بدهد، ما در اینجا به چند مورد از عوامل اصلی که باعث خراب شدن این محصول می شود می‌پردازیم:


درب بالا رونده سقفی

روش خرید درب سکشنال

اگر شما به یک درب اتوماتیک نیاز دارید به شما توصیه می‌کنیم که این محصول را با بهترین کیفیت از مرکز خرید معتبری تهیه کنید. ما در اینجا به چند نمونه از مرکز خرید هایی که می توانید این محصول را خریداری کنید می پردازیم.

امروزه فضای مجازی و سایت‌ها در بین مردم جایگاه بسیار ویژه‌ای پیدا کرده اند و علاوه بر اینکه افراد می‌توانند محصولات خود را در فضای مجازی به فروش برسانند، مصرف‌کنندگان نیز می‌توانند محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین در هر لحظه با انواع مختلفی از قیمت ها به ثبت برسانند. این روش مزایای بسیار زیادی برای افراد دارد، اول اینکه به دور از هیچگونه مشغله کاری و زندگی در خانه می توانند دور از آلودگی و ترافیک و سر و صدا محصول مورد نظر را با طرح‌های مختلفی خریداری کنند و مزایای دیگر این روش این است که محصول به درب منزل تحویل داده می‌شود و بعضی از آنها محصول را پس از ارسال تعویض می کنند.

روش دیگر خرید درب های اتوماتیک، کارخانه هایی هستند که به کمک نیروی کار ماهر محصول را تولید می کنند و شما می توانید به درب کارخانه ها مراجعه و محصول را تهیه کنید.

مراکز خرید متعددی نیز در سراسر کشور تاسیس شده‌اند که شما به صورت مستقیم می توانید این محصول را از نزدیک مشاهده و از کیفیت آن مطمئن شوید.

امروزه مغازه ها و مراکز خرید نیز به فروش لوازم و تجهیزات پیشرفته ساختمانی می‌پردازند و می‌توانید انواع مختلفی از درب های اتوماتیک را مشاهده کنید و به کمک فروشندگان، بهترین محصول را با قیمت بسیار مناسب و با آپشن های فوق‌العاده خریداری کنید.

این روش پر رونق ترین روش خرید محصول است که از گذشته تا به امروز بیشتر مردم تمام تلاش خود را می‌کنند تا به کمک این مراکز، محصول مورد نظر را به خانه‌های خود وارد کنند.


درب سکشنال بغل بازشو

درب سکشنال رول آپ زیر سقفی یکی از بهترین گزینه‌های برای درب ورودی فضاهای کوچک مانند گاراژ، پارکینگ و انبار است. این نوع درب با استفاده از یک محور قابل حمل، روی یک رولر تحرک می‌کند و به راحتی در فضای بین دو دیوار جا می‌گیرد. برای خرید درب سکشنال رول آپ، می‌توانید به فروشگاه‌های مختلف رجوع کنید و از قیمت‌های مختلف آن‌ها مطلع شوید. همچنین در صورت نیاز به نصب درب، می‌توانید با شرکت‌های نصب درب تماس بگیرید و قیمت نصب را نیز دریافت کنید. البته هزینه نصب درب سکشنال رول آپ به دلیل پیچیدگی کمتر، کمتر از هزینه نصب درب‌های دیگر است.


درب سکشنال آهن حفاظ
💎 نوع درب سکشنال بهترین مدل های درب سکشنال موجود است
💲 قیمت درب سکشنال نازل ترین قیمت بازار
⏳ بازه سفارش نصب درب سکشنال بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناس فروش آهن حفاظ و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات آهن حفاظ
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن حفاظ

سلام 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا