حفاظ نیزار


تاریخ امروز :

حفاظ نیزار نیز همانگونه که از نام آن پیداست شکل یک نی زار بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده ای که دارد عملا از نظر زیبایی قابل مقایسه با دو نوع حفاظ قبلی نیست و ازاین منظر برتری خاصی نسبت به دو نوع حفاظ قبلی دارد وعلاوه بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق العاده زیبا و امن می باشد

حفاظ نیزار

بعد از تولید حفاظ بوته ای و با توجه به اینکه بیشتر خریداران از فرم حفاظ شاخ گوزنی وبوته ای به دلیل نوع ساخت این گونه حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای وساخت محصولات شاخ گوزنی و حفاظ شاخ گوزنی بوته ای با کیفیت های متفاوت و سلیقه های مشتریان برای خرید محصولات خاص تولید حفاظ نیزار را گروه آهن حفاظ انجام داد.

حفاظ نیزار

با توجه به نوع حفاظ شاخ گوزنی طراحان ما بر ان شدند که تغییرات اساسی در حفاظ ایجاد کنند به همین دلیل با استفاده از طرح اولیه نوعی نرده که نرده حفاظ نیزار نامیده میشود حفاظ جدیدی را طراحی کردند که معازب حفاظ نیزار اولیه را نداشته باشد. همان طور که از قبل در کلیه مدلهای حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی گفتم طراح اولیه اینگونه حفاظ ها معمولا جوشکار های محلی هستند که با خلاقیت ذهن خود اقدام به ساخت حفاظ با الگو گیری از مناظر و یا مباحث امنیتی میکنند که حتما در طرح اولیه اکثر نرده حفاظ ها مشکلات زیادی از نظر امنیتی ونوع ساختار طراحی حفاظ وجود دارد.طراح اولیه حفاظ نیز ار هم مشخش نبود چه کسی است.

حفاظ نیزار

با شروع به تولید حفاظ نیزار و رفع مشکلات این نرده نوع حفاظ روی دیوار آرام آرام با فروش و در معرض دیده شدن قرار گرفت و در فرصت بسیار کوتاه جای خود را بر روی یوار منازل زیبا و طرفداران حفاظ کلاسیک قرار گرفت. با توجه با اینکه قیمت حفاظ نیزار به مراتب بالاتر ازقیمت حفاظ شاخ گوزنی و حتی حفاظ بو ته ای بود هیچ گونه اثری بر فروش بالای حفاظ نیزار نداشت. به صورتی که تولید حفاظ جدید نیزار به دلیل فرم آن که با دست انجام میگرفت و اهسته پیش میرفت لقب پر فروشترین حفاظ سال ۲۰۱۸ را از ان خود کردـ حفاظ نیزار ابتدا فقط با میلگرد ۱۲ تولید میشد و تولید حفاظ نیزار فقط توسط گروه آهن حفاظ انجام میشد چرا که ابزار و پرس های خاص تولید حفاظ شاخ گوزنی و حتی حفاظ بوته ای جواب گوی حالت دادن میله گرد های سایز ۱۲نبودند .

حفاظ نیزار

در تولید این گونه از نرده حفاظ روی دیوار که حفاظ نیزار نام گرفت از ۴۵ شاخه اصلی در هرمتر از حفاظ نیزار استفاده میشود که تمام این میله ها از کف شاسی با صورت مستقیم بالا میایند. کف شاسی حفاظ نیزار میتواند از پروفیل یا تسمه و سپری باشد . هرمقدار ضخامت ورق شاسی حفاظ نیزار بیشتر باشد به مراتب بهتر است .با توجه به اینکه حفاظ نیزار از ابتدا روی پروفید تولید میشد و تمام میله های حفاظ نیزار از کف به سمت بالا می ایند پیشنهاد بر روی تسمه با ضخامت ۵میل و عرض ۱۲ برای این حفاظ نیزار مناسب است .

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار در راسته حفاظ کلاسیک است که با استفاده از نوک تیز شاخ گوزنی نوک حفاظ نیزار که در ابتدا توسط کوره نوک مدادی میشد توسط گیوتین برش خورده و تیز میشود. رنگ حفاظ نیزار با استفاده از کوره و تحت روش الکترو استاتیک انجام میگیرد.حفاظ نیزار در رنگ های مختلف استفاده میشود ولی با توجه به ظاهر کلاسیک و امروزی بودن و تجربه و پالایش فروش در ۳رنگ سفید, مشکی و قهوه ای سوخته استفاده بیشتری داشته است.

حفاظ نیزار

بزرگترین حسن رنگ در حفاظ نیزار یک تکه بودن و نبود پرت و لکه جوش در حفاظ نیزار است . نوع جوش حفاظ نیزار co2 بوده و با استفاده از گاز و سیم سایز ۱ دهم جوشکاری میشود.شاید خیلی از دوستان فقط نام جوش co2 را شنیده باشند . جوش co2 نوعی از جوش است که در آن از سیم مفتول و گاز co2 برای از بین بردن اکسیژن استفاده میشود. بعبارتی ساده جوش در خلا است. این نرده حفاظ شاخ گوزنی بسیار زیبا با اینکه در رده نرده های کلاسیک و مدرن محسوب میشود طرفداران زیاد را به خو جلب کرد که این پر فروش بودن باعث شد که همان مشکلی که در حفاظ شاخ گوزنی به وجود امده بود پدیدار شود. یعنی تولید حفاظ به نام نیزار و شکل ترکیب از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یکی از بهترین مدل ها ی نرده لوکس آهن حفاظ برای روی دیوار میباشد . حفاظ نیزار چند سالی است که تقریبا جای نرده های قدیمی را گرفته , زیرا علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی که دارد, یک محافظ بسیار امن بوده و حافظ مال و جان ساکنان ساختمان میباشد. مدل های سنتی و کلاسیک بدلیل داشتن یک شکل واحد و نداشتن تنوع و زیبایی و مهمتر از همه عدم تامین امنیت کامل این نرده ها مورد استقبال معماران نبود .

حفاظ نیزار

ساخت حفاظ نیزار برای ساختمان بر اساس نیاز مشتری صورت میگیرد و در هر ابعاد و اندازه ای قابل تولید است. بر اساس تجارب چندین ساله ای که در ساخت و نصب بدست آورده ایم برای هر مدل از نرده و محافظ اندازه های خاصی خریداران پیشنهاد میشود .اما پیشنهاد ما اینست که ابتدا کارشناس خبره ای که در این زمینه تجربه کافی دارد از محل پروژه بازدید نماید . در این صورت شما میتوانید با استفاده از راهنمایی های مشاور تصمیم درستی در انتخاب نرده بگیرید. در بازدید مسایلی مثل عرض , ارتفاع ,شکل , همجواری ها و عواملی مثل وجود علمک گاز یا تیر برق و غیره که دسترسی به بالای دیوار را راحتتر میکند در انتخاب نوع و اندازه حفاظ بسیار مهم هستند.Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244