درب آکاردئونی فلزی


تاریخ امروز :

قیمت حفاظ آکاردئونی در آپارتمان با توجه به جنس آن ها و البته کیفیت می تواند متفاوت باشد. درب آکاردئونی یا محافظ درب آپارتمان در طرح های جدید حفاظ کرکره کشویی با تسمه زیاد و پرچ مقاوم در آهن حفاظ تولید می گردد. اگر قصد استفاده از این درها را دارید متناسب با ویژگی های مختلف قیمت نرده آکاردئونی برای هر متر مربع متغیر میباشد .


درب آکاردئونی

آهن حفاظ سازنده انواع حفاظ درب آپارتمان از جمله درب آکاردئونی استاندارد با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های کشویی ، درب های ریلی ، حفاظ آکاردئونی ارزان ، درب اکاردئون کلاسیک، درهای آهنی ساده، حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان می باشد. حفاظ درب های آپارتمان با نگاهی به ساز آکاردئون طراحی و ساخت حفاظ آکاردئونی با بهترین نوع متریال آهنی از جمله لولا 3 پارچه جهت ضد دیلم و جا قفلی 8 میل و رنگ کوره ای تولید میگردد .


قیمت درب آکاردئونی

نام های متداول دیگر حفاظ آکاردئون عبارتند از : درب تاشو، درب آکاردئونی، درب کرکره ای . هدف از طراحی و ساخت درب حفاظ آکاردئونی ، استفاده بهینه از فضا بوده است. نصاب حفاظ آکاردئونی آن را بر روی چارچوب جوشکاری مینماید و حفاظ کشویی اکاردئون به دلیل تاشو بودن پس از جمع شدن فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند ، و این به معنای بهینه سازی فضا می باشد.  اگر شما هم میخواهید از این نوع حفاظ آکاردئونی استفاده کنید بهترین راه این است که تماما با آن ها آشنا شوید. درب های آکاردئونی در واقع کمترین میزان فضا را از راه پله شما اشغال خواهند کرد و به همین دلیل هم گفته می شود که برای عبور و مرور مزاحمتی نخواهند داشت.


درب آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست ؟

درب اکاردئونی نوعی حفاظ است که به شکل ساز آکاردئون ساخته می شود و از چندین لایه فلز روی هم تشکیل شده است. این حفاظ ها حالت ریلی و افقی دارند و به همین دلیل به راحتی باز و بسته می شوند. درب آکاردئونی نوعی درب ضدسرقت است که به افراد اجازه ورود بدون کلید را نمی دهد و از فضای داخلی خانه به شدت محافظت می کند. حفاظ آکاردئونی به عنوان حفاظ درب ورودی آپارتمان، خانه شخصی یا ویلا کاربرد دارد و خطر سرقت از خانه را به صفر می رساند. درب آکاردئونی در طرحها و مدلهای زیبا نیز ساخته می شود و به همین دلیل، جنبه دکوراسیون و زیبایی نیز دارد.حفاظ آکاردئونی

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی در تهران و کرج از قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد که قیمت حفاظ آکاردئونی به صورت مستقیم در واتس آپ در دسترس قرار گرفته است. قیمت تمام شده درب آکاردئونی برابر است با طول و عرض درب آپارتمان به اضافه هزینه ارسال حفاظ آکاردئونی . درب آکاردئون از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی می باشد که میتوان آن را برای تمام ساختمان ها مورد استفاده قرار داد. حفاظ اکاردئونی در سایزهای مختلفی تولید شده است و به واسطه همین امر این امکان را فراهم می آورد تا تمام مصرف کنندگان بتوانند با توجه به شرایط قراری گیری ساختمان برای خرید آن اقدام نمایند. حفاظ اکاردیونی را می توان با توجه به شرایط ساختمان در سایزهای مختلف سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره‌مند گردید.


درب آکاردئونی آهن حفاظ
🚪 مدل حفاظ درب آکاردئونی کاربرد درب آکاردئونی آپارتمانی
درب آکاردئونی ارزان سه گل (۲ خم) حفاظ آکاردئونی 3 لوزی 2 خم یکی از مرسوم ترین مدلها طرح 3 گل ساده میباشد
درب آکاردئونی سه لوزی (چهار خم) درب آکاردئونی در طرح 3 لوزی 4 خم ارتقا یافته طرح 3 ردیف لوزی ساده است
حفاظ آکاردئون سه گل تسمه نقش دار (چهار خم) درب آکاردئونی در طرح 3 گل 4 خم با تسمه های طرح دار
درب آکاردئون مدل چهار گل اکاردئونی 4 گل یکی از مقاوم ترین حفاظ های اکاردئونی در اپارتمان
درب اکاردئونی مدل ایتالیایی آکاردئونی طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل بوده
خرید اینترنتی حفاظ درب اپارتمان مدل پیچ (شکلاتی) اکاردئونی طرح پیچی از نظر استقامت از ناحیه وسط حفاظ ارتقا پیدا کرده است
فروشگاه حفاظ آکاردئونی مدل دوبل (پرچ مخفی) آکاردئونی سه گل لوزی با پرچ مخفی دارای سه لایه تسمه عمودی ضخامت 20*5 فابریک فولادی میباشد
حفاظ آکاردیونی مدل دوجداره سفارشی درب اکاردئون به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد
درب آکاردیونی مدل دوجداره سلطنتی حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی تمام گل نقش دار و کنده کاری شده

از محصولات حفاظ آهنی پشت درب ضد سرقت ( درب آکاردئونی کشویی یا کرکره ای ) که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، درب آکاردئونی پیچی ، حفاظ اکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئون 4 گل ، درب آکاردئونی دوجداره ، درب آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد . در ساخت درب های آکاردئونی از چند ردیف قوطی فلزی استفاده می شود و به صورت فلز یکپارچه نیستند . بنابراین، این درب ها در مقایسه با درب های تک لنگه فلزی وزن کمتری هم دارند و از آنجایی که بخش اعظم قیمت این درب ها مربوط به وزن فلز و آهن آن است، طبعاً قیمت درب آکاردئونی کمتر خواهد بود. در طی سال های اخیر شاهد افزایش استفاده از درب های ضد سرقت هستیم. بحث پیرامون درب های ضد سرقت در حوصله این متن نیست.

شما میتوانید انواع مختلف درب اکاردئونی را مورد استفاده قرار دهید که البته متداول ترین نوع آن ها درب های آکاردئونی سه لوزی و یا سه گل هستند که معمولا امنیت خانه شما را تا ۹۰ درصد تضمین می کنند و به همین علت هم استفاده از آن ها نسبت به سایرین رایج تر است. امروزه در بیشتر مکان ها برای اینکه بتوانید امنیت را ایجاد کنید نیازمند نرده هستید. و در این بین می توان گفت که برای درب ها مورد استفاده ترین نوع نرده ها همین درب های آکاردئونی هستند. بیشتر افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند برای درب ها قفل هایی را نیز در نظر میگیرند. که شما میتوانید با تعداد حلقه های بیشتر از آن ها استفاده کنید و همچنین برای اطلاع از انواع نرده پنجره با کارشناسان آهن حفاظ تماس بگیرید.


حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی محافظ آهنی درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی نوعی درب ضد سرقت برای ساختمان است که روی در ورودی واحد و یا به عنوان درب پارکینگ نصب می شود. تسمه های فلزی روی حفاظ به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی درب آکاردئونی جای می گیرد. این حفاظ به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع حفاظ های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک چارچوب یا قاب آهنی را دارد. انواع حفاظ های آکاردئونی از نوع تاشو هستند. موقعی که نیاز به استفاده از آن نباشد حفاظ به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار حفاظ آکاردئونی هم تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می شود.


درب آکاردئونی

آهن حفاظ سازنده انواع درهای آکاردئونی استاندارد با کیفیت عالی و قیمت مناسب، انواع حفاظ کشویی پنجره ونرده کشویی ریلی بالکن ، درب های کشویی، درب های ریلی، سازه های ریلی فلزی می باشد. شاکله اصلی محافظ آهنی درب آپارتمان روی در آپارتمان تسمه های فلزی بوده که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. حفاظ اکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که ۹۰ درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.


09194000244 تماس با کارشناس درب آکاردئونی

در خرید حفاظ آکاردئونی باید نکات زیر رعایت شده باشد:

1.کمتر ازسه گل (سه لوزی) نباشد. درب پنج لوزی بهترین نوع استاندارد کار است ، که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.

2.قفل محکم و ایمن داشته باشد

3.قسمت ریلی آن روان باشد

4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد

5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد

6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد

امروزه انواع مختلفی از درب های اکاردئونی کشویی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب آهنی نصب می گردند. حفاظ آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع گادها استفاده کنید، تا میزان حفاظت را افزایش دهید، به طور کلی می توان گفت: که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت کشویی حرکت می دهد. امروزه انواع مختلفی از درب ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب پروفیل نصب می گردند. درب آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین آپارتمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع درب ها استفاده کنید. تا میزان حفاظت را افزایش دهید. به طور کلی می توان گفت که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند. که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد. و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت ریلی حرکت می دهد.بهترین حفاظ پشت درب آپارتمان چیست ؟

درب آکاردئونی پشت در آپارتمان دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت درب آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت ( طرح 3 گل ) و 99 درصد امنیت ( طرح های پرچ مخفی چند لایه ) ساخته میشوند . اگر بدنبال انجام یکباره امنیت منزل خود هستید پیشنهاد ما طرح درب آکاردئون 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا درب آکاردئون تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد که اصولا دزدان جای سخت را انتخاب نمیکنند .

برای سفارش درب آکاردئونی چه کاری باید انجام داد ؟

درب آکاردئونی خود را امروز سفارش دهید. سفارش این محصول امنیتی آسان است! با شماره تلفن 09194000244 تماس بگیرید و یک وقت ملاقات با یکی از کارشناسان امنیتی آموزش دیده آهن حفاظ رزرو کنید. در هر منطقه برای نصب درب آکاردئونی تهران و کرج و یا درب آکاردئون در غرب تهران یا شرق تهران و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما را میفرستیم. سفارش درب آکاردونی سریع انجام میشود و نصب و آماده سازی آن کمتر از یک هفته وقت میگیرد.

تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ درب آکاردئونی در چیست ؟

یکی از مزیت های حفاظ درب آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد! درب ضد سرقت آکاردئونی طرح‌های گوناگونی دارند از ساز آکاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند . جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از ۱ دقیقه باز میگردند و اما اگر از درب آکاردئونی با ضریب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند چون این کار بسیار وقت گیر می باشد، کافی می باشد آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند. این را بدانید که اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میگردد.

امنیت درب آکاردئونی در چه حد است؟

درب آکاردئونی با نصب بر روی در ورودی خانه شما به همراه قفل‌های کتابی می‌تواند مانعی محکم در برابر نفوذ سارقین باشد . جهت افزایش امنیت میتوان از قفل مخفی که در بدنه چهارچوب درب آکاردئون طراحی میگردد و همینطور برای افزایش ضریب امنیت تعداد حلقه های جای قفل آویز بیشتر استفاده نمود . جهت مشاوره خرید درب آکاردئونی با آهن حفاظ تولید کننده برتر انواع درب متحرک آکاردئون فلزی تماس حاصل فرمایید .


درب آکاردئونی 3 گل ساده


تولید حفاظ درب اکاردئونی سه گل ساده از کارخانه


درب آکاردئونی 3 گل ساده

درب اکاردئونی 3 گل خم دار


تولید حفاظ درب اکاردئونی سه گل 4 خم از کارخانه


درب اکاردئونی 3 گل خم دار

درب آکاردئونی 4 گل


تولید حفاظ درب اکاردئونی چهار گل از کارخانه


درب آکاردئونی 4 گل

درب آکاردئونی پیچی


تولید حفاظ درب اکاردئونی پیچی از کارخانه


درب آکاردئونی پیچی

درب آکاردئونی ایتالیایی


تولید حفاظ درب اکاردئونی ایتالیایی از کارخانه


درب آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی


تولید حفاظ درب اکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی

درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی


تولید حفاظ درب اکاردئونی تمام گل دوجداره پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی

درب آکاردئونی 3 گل سلطنتی


تولید حفاظ درب اکاردئونی سه گل دوبل سلطنتی پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی 3 گل سلطنتی

درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی


تولید حفاظ درب اکاردئونی تمام گل دوجداره سلطنتی پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی


مزایای استفاده از حفاظ آکاردئونی آهنی:

درب آکاردئونی علاوه بر ظاهر موجهی که به ساختمان می دهد ویژگی های قابل قبول دیگری نیز دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت بالا: درب های تاشو در برابر شرایط جوی فرسوده نمی شود و مقاومت بالایی دارد. همچنین به دلیل کیفیت بالا تابع شرایط نبوده و استحکام و ماندگاری زیادی در طول چندین سال خواهند داشت.

امنیت: از دیگر مواردی که جزو مزایای حفاظ آکاردئونی به حساب می آید، ایجاد امنیت بالا برای کاربران آن است قابلیت نصب قفل های مخفی ضامن امنیت بالای این نوع حفاظ درب آهنی می باشد.

سهولت نصب: برای نصب حفاظ های آکاردئونی نیازی به کنده کاری دیوار نیست و جایی را کثیف نمی کند. همچنین موجب اذیت سایر ساکنین و افراد نمی شود چرا که تنها در قسمت قاب درب نیاز به جوشکاری است، که به سرعت و به بهترین شکل انجام می گیرد.

سبک بودن و کم جا بودن: با اینکه این نوع حفاظ درب از جنس آهن می باشد اما به دلیل ساختار آن وزن سبکی دارد و در طرح های ساده تر این سبک بودن بیشتر حس می شود و به دلیل ریلی بودن آن ها و ساختار جمع شونده، فضایی را اشغال نمی کند.


حفاظ آکاردئونی

بهترین حفاظ درب آکاردئونی ضد سرقت

درهای آکاردئونی همچنین در سایر قسمتهای ساختمان مانند پنجره ها و بالکن های طبقه اول قابل نصب است. Accordion Door Shield یک آپارتمان کرکره ضد سرقت و ایمن است که امنیت ساختمانهای مسکونی را تقویت می کند. درب آکاردئونی قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی:قیمت هر متر مربع درب تاشو ۳ قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی شیک لوکس قیمت در هر متر مربع درب تاشو تاشو قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی رویال قیمت هر متر مربع درب تاشو ۴ گل و قفل فانتزی برای نصب یک ساختار آکاردئونی جامد نیازی به حکاکی و تخریب وجود ندارد. حتی در راهرو و بیرون آپارتمان ، دیوار مجاور درب ورودی صدمه دیده و آسیب نبیند.


حفاظ آکاردئونی

اگر به دنبال ایجاد فضایی امن در خانه و محل کار خود می باشید بهترین وسیله برای ایجاد این فضا ساخت درب آکاردئونی می باشد. یکی از بهترین و مقاوم ترین نوع حفاظ ها برای درب ها استفاده از این نوع محافظ ها می باشد که به آن ها درب های کشویی، ریلی، کرکره ای و یا تاشو می گویند.


حفاظ آکاردئونی

محافظ های آکاردئونی از تسمه ساخته میشوند تمامی آنچه که در تصویر بالا مشاهده مینمایید بغیر از کلاف قاب دور درب تسمه است. تسمه ها با پرچ به هم متصل میشوند پرچ ها مفاصل متحرکی را برای درب بوجود میاورند. نقاظ ضعف درب های آکاردئونی مفاصل (پرچها ) آن است اگر که بتوان پرچ ها را از محافظ باز کرد شالوده حفاظ آکاردئونی بهم خورده و عملا میتوان آن را باز کرد. 

به علت مزایا و ویژگی های بارزی که درب آکاردئونی دارد امروزه طرفدار زیادی در واحدهای مسکونی، ادارات، پارکینگ ها، مغازه ها، فروشگاه ها و … دارد که در ادامه به مزایای استفاده از این نوع حفاظ درب، محاسبه قیمت ها و همچنین انواع آن ها اشاره خواهیم کرد.


درب آکاردئونی

برای مشاوره و بررسی قیمت ، و کسب آگاهی از کیفیت کار ،با آهن حفاظ سازنده حفاظ پشت در آکاردئونی تماس بگیرید و اطلاعات کافی از درهای آکاردئونی و جنس و نوع های مختلف بدست آورید.


درب آکاردئونی

قیمت سفارش و ساخت حفاظ درب آکاردئونی:

نصابان برای تعیین قیمت درب آکاردئونی موارد شفافی را در نظر خواهند گرفت که با گرفتن اندازه درب ها از شما و همچنین طرح درخواستی قیمت حفاظ درب را به شما می گویند.
اگر بخواهیم دقیق تر شویم می توانیم به موارد زیر در تعیین قیمت ساخت حفاظ آکاردئونی اشاره نماییم:

  1. طول و عرض درب ها که هر چه کمتر باشند هزینه کمتری پرداخت می کنید.

  2. اگر از طرح های پیچیده تری استفاده کنید به طبع هزینه ساخت حفاظ درب بیشتر خواهد شد زیرا از آهن بیشتری برای ساخت و همچنین مدت زمات بیشتری برای طرح شما صرف شده است.

  3. ایجاد قفل های روکار یا توکار نیز به ترتیب در کاهش و افزایش هزینه ها دخیل می باشند.


درب آکاردئونی

در آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.


درب آکاردئونی

طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی (کشویی)، درب کرکره ای، تاشو و … هم می‌نامند.


قیمت حفاظ آکاردئونی

هر سارقی روشی مخصوص به خودش را برای ورود به منازل داره، برای مثال سارقی که با توپی زنی وارد میشه، فقط یک پیچگوشتی یا انبر قفلی با خودش میاره و سارقی که با دیلم زنی وارد میشه فقط یک دیلم، پس با توجه باینکه معلوم نیست سارقی که سراغ شما میاد چه روشی را استفاده میکنه، باید حفاظ آکاردئونی ساخته شده در صنایع فلزی که دارای شاسی فولادی میباشد روی درب نصب کنید که تمام روشهای ورود از طریق باز کردن، هک، توپی زنی و دیلم زنی قفل را غیر ممکن میکند و همچنین حفاظ آکاردئونی نیز مقابل پنجره ها، بالکن، پاسیو و نورگیر نصب کنید که خونه تبدیل به قلعه ای غیر قابل نفوذ بشه که بتونید با خیال راحت تمام چراغها را خاموش کنید و یک اعلامیه بزرگ هم برای اطلاع سارقین محترم پشت پنجره آویزان کنید که اطلاع بدید خونه نیستید و ازشون دعوت کنید شانسشون را برای ورود به خونه شما امتحان کنند، چون پس از نصب حفاظ آکاردئونی آهن سازه ، انگار خونه شما جای در و پنجره، فقط دیوار داره. اینو بیست سال تجربه مداوم تجهیز اماکن به سیستمها و تجهیزات غیر ممکن کننده ورود سارقین بدون حتی یک سرقت موفق میگه که افتخار ما است.


حفاظ آکاردئونی

امروز دیگر کمتر خانه‌ای را پیدا میکنیم که از درب حفاظ آکاردئونی با قفل‌های کتابی برای امنیت بیشتر استفاده نکرده باشد درب‌هایی که سد محکمی در مقابل ورود افراد غریبه به منزل مسکونی محسوب می‌شوند و از امنیت بالایی برخوردار هستند.


حفاظ آکاردئونی

حتما تا پیش از این با حفاظ درب و خاصیت منحصر به فرد آن آشنایی پیدا کرده اید و می دانید که امروزه در غالب آپارتمان ها از حفاظ درب به جهت بالا بردن سطح ایمنی خانه ها استفاده می شود. اما اگر قصد خرید این نوع از درب ها را در ذهن خود می پرورانید، طبیعتا توجه به یک سری نکات در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که این عوامل تأثیر مستقیمی در قیمت حفاظ درب دارند که شما به هنگام خرید این نوع از درب ها با آن مواجه خواهید شد. بنابراین اگر قیمت های متفاوتی را از حفاظ درب در بازار مشاهده کردید، طبیعتا بایستی به دنبال تفاوتی در ساخت و مدل و سایر عوامل دیگر در آن ها بود تا این تفاوت قیمت حفاظ درب نمود پیدا کند. ما برای سهولت در خرید شما به ذکر این علت و عوامل پرداخته ایم تا شما را از سردرگمی اولیه در خرید حفاظ درب رهایی بخشیم. پس اگر درصدد خرید حفاظ درب به جهت امنیت و آسایش بیشتر منزل و مأوای خویش هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید تا به درک درست و صحیح تری به هنگام خرید این نوع از درب های ضد سرقت دست یابید.


درب کشویی

در برآورد قیمت درب آکاردئونی چند عامل تاثیر مستقیم و مضاعف دارند. هزینه ساخت و نصب و هزینه آهن آلات و ابزار یراق مورد استفاده برای آن این عوامل می باشند. اما آیا روشی برای بهینه سازی قیمت تمام شده درب آهنی نگهبان آکاردئونی وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است. یک سازنده با تجربه و کاربلد که با چند و چون کار آشنا باشد می تواند در این بهینه سازی دید خوبی داشته باشد. قیمت درب آکاردئونی در درجه اول تحت تاثیر میزان آهن مورد استفاده برای ساخت آن می باشد. وزن این آهن نیز در استفاده از اندازه های مختلف نبشی ها و ابعاد می تواند تغیر کند. یک سازنده با تجربه مانند آهن سازان با بیش از 40 سال تجربه در ساخت درب آکاردئونی این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود تا میان امنیت کافی و لازم و میزان آهن مورد استفاده بهینه ترین حالت را برای خود داشته باشید.


درب آکاردئونی

در آکاردئونی بخصوص در آپارتمان های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.


حفاظ آهنی درب آپارتمان

طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردیون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی ( حفاظ کشویی ) ، درب کرکره ای ، تاشو و … هم می‌نامند.


حفاظ اکاردئون

مهم‌ترین مزیت این دربهای آکاردئونی این است که متحرک هستند و روی خود درب اصلی جمع می‌شوند . با توجه به زیربنای محدود آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، جمع شدن این درها در زمانی که به آن‌ها نیازی نداریم، سهولت در رفت‌وآمد را به دنبال دارد و این درها را به موجوداتی بدون مزاحمت تبدیل می‌کند. این طور نیست؟ مورد مهم دیگر هم استحکام و نفوذ ناپذیری این درها در مقابل نوع ساده آن است.


حفاظ درب آکاردئونی ریلی

گفتنی است جنس فلزی (آهنی) این دربها در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و حسابی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه هدیه آورند. ضمن این که می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده کرد. به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمی‌کند!


درب آکاردئونی

 حفاظ درب کشویی آپارتمان

درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین های فلزی به هم وصل شده‌اند تشکیل می‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته و میتواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود .

درب آکاردئون یکی از محصولات محافظی است که می توان با استفاده و نصب روی کلیه مدل درب ها ، امنیت کلی ساختمانها و واحدهای آپارتمانی را تأمین کرد. درب آکاردئونی به دلیل طراحی از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار است ، به همین دلیل مورد توجه قرار می گیرد. نصب و اجرای یک درب آکاردئونی درب فلزی سه لایه ضد قفل می تواند از ورود افراد ناخواسته به مکان های مختلف جلوگیری کند و این محصول را بسیار محبوب کند.

استفاده از مدلهای مختلف درب آکاردئونی کشویی یا تاشو برای کلیه ساختمانها با کاربردهای مختلف از اهمیت ویژه ای در محافظت از سارقان در درب آکاردئونی برخوردار است.درب آکاردئونی درب آکاردئونی در مدلهای مختلفی تولید شده است که با خرید و نصب آن در کلیه مدلهای درب آپارتمان قابل اطمینان است.درب آکاردئونی نه تنها برای ورودی های اصلی ساخته شده است.


درب آکاردئونی

ممکن است در مواردی که عرض پنجره زیاد باشد و دسترسی به آن از فضای بیرون به سادگی صورت گیرد، ساکنین ترجیح دهند از یک حفاظ آکاردئونی پنجره نیز استفاده کنند.


حفاظ پنجره آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی

انواع مختلف درب آکاردئونی

درب آکاردئونی انواع مختلفی داشته است که براساس سلیقه و شرایط درب ورودی باید یکی از آن ها را انتخاب کرد. درب کشویی آکاردئونی طرح هایی مانند درب سه گل – درب 4 گل یا 4 لوزی و همچنین درب 5 گل و یا تمام لوزی می باشد. همچنین مدل های جدید درب اکاردئونی به مدل نرده ایتالیایی و حفاظ اکاردئونی پیچ شکلاتی نیز معروف شده است. تعداد گل در درب آکاردئونی به معنی این است که دو ردیف لوزی به صورت افقی قرار گرفته اند. که تعداد این دو ردیف 2 گل و 4 گل و ... می باشد. درب آکاردئونی در طرح ها و رنگ های مختلف براساس سلیقه شما مشتری عزیز تولید می شود. کارشناسان ما در آهن حفاظ با بهره مندی از مهارت بالا و رعایت جنبه های امنیتی و زیبایی شناسی به تولید نرده درب آکاردئونی می پردازند.


حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی به دلیل مشبک بودن نسبت به سایر انواع حفاظ ها که یک پوشش کامل و بدون شیار هستند، از وزن کمتری برخوردار است زیرا متریال کمتری نسبت به حفاظ های مشابه در ساخت حفاظ های آکاردئونی به کار برده شده است، این امر موجب می شود که قیمت حفاظ های آکاردئونی نسبت به دیگر حفاظ ها کمتر باشد و همچنین وزن کمتری نسبت به انواع حفاظ های موجود داشته باشند که این موضوع حمل و نقل آنها را نیز آسان تر می نماید. گروه صنعتی آهن حفاظ پیشگام در تولید انواع حفاظ های آکاردئون می باشد. درب های آکاردئونی بدلیل انعطاف بالا و کارایی زیاد یکی از مرسوم ترین حفاظ های درب ورودی می باشد ، این نوع درب ها در انواع مدل ها و نقش های متفاوت در تیم صنایع آهن حفاظ تولید میشود.


حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان

طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار بسیار مشکل می باشد. از این رو استفاده و نصب حفاظ های آکاردیونی برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. دارا بودن زیبایی ظاهری : ظاهر حفاظ های آکاردئونی بسیار زیبا می باشد و می تواند بر زیبایی ظاهری ساختمان بیفزاید. علاوه بر این مساله این نوع حفاظ ها به دلیل آنکه نور را از خود عبور می دهند مانعی برای عبور نور از پنجره ها به داخل محل نمی باشند از این رو برای پنجره های ساختمان ها بسیار مناسب می باشند.


حفاظ آکاردئونی پنجره

انواع مختلف حفاظهای آکاردئونی بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد.


حفاظ نرده پشت در آپارتمان

حفاظ آکاردئونی ساختمان تجلی بخش زیبایی نمای ساختمان

حفاظ درب آکاردئونی برای درب آپارتمان می باشد. با توجه به اینکه درب حفاظ آهنی آکاردئونی سبب می شود تا امنیت ساختمان شما تضمین شود. همچنین سبب می شود تا زیبایی نمای خانه افزایش یابد. با توجه به اینکه زیبایی و ارزش نمای ساختمان شما سبب می شود تا خانه شما شیک تر جلوه کند از این رو با خرید حفاظ آهنی آپارتمان شما با یک تیر دو نشان می زنید.


حفاظ آکاردیونی

خرید حفاظ آکاردئونی در آهن حفاظ

راه را برای ورود سارقین ببندید. با توجه به اینکه آهن حفاظ شرکت تولید کننده حفاظ درب ساختمان است. می تواند خانه ای ایمن را به شما ارمغان دهد. خرید حفاظ آکاردئونی در آهن حفاظ از مواردی است که باید برای افزایش آرامش و امنیت ساختمان خود جدی بگیرید. آهن حفاظ با سال ها تجربه در زمینه تولید صنایع تولیدی محصولات امنیتی توانسته است جایگاه خوبی را بین مشتریان پیدا کند. کیفیت محصولات ساخته شده در آهن حفاظ به گونه ای است که شما می توانید از ماندگاری آن مطمئن شوید. استفاده از رنگ های پودری و الکترواستاتیک و همچنین متریال و میلگردهای باکیفیت که برای ساخت حفاظ آکاردئونی یا درب آهنی آپارتمان استفاده می شود؛ سبب می شود تا شما از خرید خود رضایت داشته باشید.


حفاظ آکاردیونی

درب آکاردئونی یا درب کرکره ای چیست ؟

نام درب اکاردئون الهام گرفته شده از ساز آکاردئون یک نوع ساز بادی که بصورت کشویی جمع و باز شده و با کمپرس کردن هوا از دهانه های خود باعث بوجود اوردن صداهای دل نواز شده. حفاظ های آکاردئون تشکیل شده از تسمه های آهنی می باشند و بصورتی می باشند که قابلیت جمع شوندگی دارند و از لحاظ انعطاف پذیری در حد قابل قبول و بالایی قرار دارند. این نوع حفاظ ها در طرح و نقش های مختلفی ساخته می شوند، شرکت آهنسازان همواره در تلاش بوده تا این نوع حفاظ ها را در طرح و نقش های مختلف و با قابلیت اطمینان بالا تولید کند و بدون بزرگ نمایی واغراق میتوان گفت در این راه تا حدودی موفق بوده است.


حفاظ آکاردیونی
درب آکاردئونی انتخابی هوشمندانه برای خانه شما

برای اینکه بتوانید خانه خود را در برابر سرقت ایمن کنید، باید از جنبه های امنیتی آن برخوردار باشید. یکی از راهکارهایی که برای ساختمان خود می توانید داشته باشید، درب آهنی آپارتمان است. راهی برای افزایش ایمنی ساختمان شما درب آهنی است. درب آکاردئونی که از ساز آکاردئون الهام گرفته شده است، جنبه امنیتی ساختمان را افزایش می دهد. از این رو شما با دربرداشتن درب آکاردونی که روی درب آپارتمان نصب می شود سبب می شود تا خانه شما ایمن شود.


حفاظ آکاردئونی پنجره کشویی

خانه ایمن با درب آکاردئونی ساختمان

خانه شما با درب حفاظ آکاردئونی ساختمان ایمن می شود. از این رو دیگر سارقین نمی توانند به خانه شما وارد شوند. از این رو درب آکاردئنونی آپارتمان در منازل شما امنیت و آرامش خاطر را به ارمغان می آورد. یکی از مهم ترین جبه ها برای افزایش ایمنی ساختمان شما این است که درب آهنی آکاردئونی آپارتمان را برای خانه خود فراهم کنید. با توجه به اینکه ممکن است برخی افراد از گران بودن نگران باشند. اما باید بدانند که امنیت هزینه نیست؛ بلکه با وجود برقراری امنیت در ساختمان خود می توانید از اموال خود حفاظت کنید. حفاظ درب آپارتمان در آهن حفاظ سبب می شود تا هیچ سارقی به خود اجازه عبور به خانه شما را نداشته باشد


قفل مخفی درب آکاردئونی

قفل مخفی چارچوب حفاظ درب آکاردئونی

 قفل مخفی درب آکاردئونی به گونه ای برای محافظت از درب آپارتمان تعبیه شده است که هر گونه ورود را غیر ممکن می سازد برای اطلاع از قیمت قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی با آهن حفاظ تماس بگیرید .

رابط قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی  استاندارد چیست؟

این نوع درب ها هم مانند تمامی مصالح و بخش های دیگری که در یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد باید شرایط بسیاری را داشته باشد که شما بتوانید در نهایت امنیت آن ها را تا حد زیادی حفظ کنید. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نصب قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی

کاربرد قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی چیست؟

قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی  اما نسبت به سایر درب ها استفاده های فراوانی دارد که از جمله آنها میتوان به بالا بردن میزان امنیت در ساختمان های چند واحده اشاره کرد. اگر شما از این نوع درها در ساختمان های مسکونی و یا تجاری هم استفاده کنید هیچ مشکلی نخواهد شد. شما همچنین میتوانید از این نوع درب ها در قفل های خارجی مانند محوطه های پارکینگ و … استفاده کنید.

قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی آهن حفاظ

اگر شما از انواعی از قفل ها برای قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی  خود استفاده کنید ضمن اینکه می توانید استانداردهای مربوط به امنیت را بالا ببرید قادر خواهید بود قفل های آن ها را نیز عوض کنید. دقت داشته باشید که این نوع از قفل ها معمولا به دو صورت وجود دارند، شما باید بدانید که هر دوی این قفل ها باید به صورت همزمان باز و بسته شوند چرا که در غیر این صورت نمی توانید درب اصلی را باز کنید. شما همچنین میتوانید از یک قفل سوم هم در این زمینه بهره مند شوید که البته باید حین ساخت و سفارش این موضوع را به سازنده اعلام کنید تا جای لازم را در نظر داشته باشد. قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی  در اصطلاح حفاظ هایی دارد که به صورت مشبک هستند و جنس آن ها نیز از آهن است و به عنوان یک حائل امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند.

امنیت درب آکاردئونی که توسط تولید کننده حفاظ اکاردئونی آهن حفاظ ساخته می شود بسیار بالا می باشد، زیرا تمام اصول و استاندارد های لازم را برای افزایش امنیت ساختمان در نظر می گیرد. از این رو با خرید حفاظ کشویی آکاردئونی یا درب ضد سرقت ریلی آکاردئونی از آهن حفاظ با امنیت عجین شوید. از آن جایی که امروزه سارقین در کمین هستند تا از در و دیوار خانه شما بالا بیایند و اموال شما را سرقت کنند. از این رو باید با کمک درب آکاردئونی و حفاظ دیوار، امنیت را به خانه خود دعوت کنید.


حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان

تعیین قیمت درب های آکاردئونی

همانطور که قبلا گفته شد درب های آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند، یکسری از آنها با ظاهری متفاوت و زیبا تر و یکسری با امنیت و نقاط ضعف کمتر نسبت به ارزان ترین مدل یعنی طرح 3 گل ساده می باشند. بصورت معمول درب های آکاردئونی را بر حسب متر مربع قیمت گزاری می نماییم، بصورتی که هر چه طرح سنگین تر و لوکس تر باشد از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. برای تعیین قیمت این نوع محافظ کافیست تا ابعاد آن را بدانیم و بتوانیم مساحت داخلی آن را بدست آوریم سپس با انتخاب طرح مورد نظرمان با ضرب مساحت در قیمت براحتی میتوان عمل قیمت گزاری راانجام داد. اما چطور محیط درب خانمان را اندازه گیری کنیم؟ اندازه گیری دقیق نیاز به تجربه کافی دارد، اما میتوان با اختلاف کم حدود 5 سانت اندازه گیری را خودتان انجام دهید. لازم به ذکر است که 5سانتی متر در عرض و ارتفاع معادل 25صدم متر مربع می شود و عدد تقریبا ناچیزی در قیمت گزاری با حدود 10% کل قیمت میشود. اما چطور باید اندازه گیری را انجام دهید؟ بصورت معمول درب های آپارتمانی دارای کلاف چهار چوبی از جنس آهن می باشند. کافیست برای اندازه گیری عرض منها علیه قسمت خارجی تیرگ های عمودی را اندازه گیری نماییم و همچنیم برای ارتفاع از زمین تا منتها علیه تیرک افقی بالا را اندازه بزنیم. سپس با ضرب عرض در ارتفتع مساحت مورد نظر را بدست می آوریم.


حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان

امنیت درب آکاردئونی چقدر است ؟

درب آکاردئون از درب هایی است که حفاظ ساختمان را تامین می کند. حفاظ آهنی آکاردئونی با توجه به اینکه از متریال مطلوب استفاده می شود غیر قابل نفوذ است زیرا برش نمی خورد و همچنین قابل خم شدن هم نمی باشد.


حفاظ آکاردئونی پنجره

انواع درب آکاردئونی ؟

1. درب آکاردئونی 3 ردیف لوزی خم مقاوم 2. درب آکاردئونی مدل پیچ 3. درب آکاردئونی مدل ایتالیایی 4. درب آکاردئونی 4 لوزی مقاوم شده 5. درب آکاردئونی 3 گل با 4 لایه پرچ مخفی دوبل 6. درب آکاردئونی 5 گل یا تمام گل با 4 لایه مخفی پرچ 7. درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی 8. درب آکاردئونی 4 لایه طرح دار سلطنتی 9. درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی 4 لایه طرح دار سلطنتی


حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان

یکی از مواردی که برای هر خانه ای لازم و ضروری می باشد استفاده از محافظی برای درب ورودی خانه است.

اما سوالی که بوجود می آید این است که واقعا چه حفاظی برای درب ورودی آپارتمان مناسب است؟ این سوال را باید از چند زاویه مختلف بررسی کرد

موارد بالا مواردی است که معمولا دقدقه اکثر مشتریان ما می باشد و ما در ادامه سعی بر توضیح موارد بالا خواهیم داشت:

به طور معمول درب های ورودی ساختمان به دو دسته درب های لولایی (ساده) یا درب های آکاردئونی (جمع شونده) تقسیم بندی میشوند.

این نوع از درب ها سری قدیمی محافظ درب ورودی می باشند، بصورتی که برای سخت آنها از تکنولوژی خاصی بهره نمیبریم و فقط کافی است که اصول ابتدایی آهنگری را بدانیم. ساخت این نوع درب ها بصورت معمول با استفاده از قوطی (پروفیل) 20 در 20 انجام شده و بصورت خطوط عمودی یا طرح های آجری انجام میشود. و همینطور در مواردی به درخواست مشتری از چهار پهلو ( استوانه ای با سطح مقطع مربع و توپر) برای بالا بردن امنیت انجام میشود. همین طور برای زیبایی بیشتر هم میتواد از گلنرهای فرفورژه به همراه طرح های چدنی در ساخت و طراحی درب لولایی استفاده شود.


حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان

خوب در ادامه برمیگردیم به موارد اولیه و برسسی این درب: از لحاظ ایمنی و امنیت این درب در سطح قابل قبولی قرار دارد به شرطی که از قفل مناسبی برای این نوع حفاظ استفاده شود. قفل مناسب میتوانتد یک قفل 3 شاخ به کلید جهار شیار یا کلید ناودانی باشد. از طرفی بصورت معمول نمیتوان در ساخت این درب نمیتواند از لولای سه پارچه استفاده کرد که این باعث شده باز کمی از سطح ایمنی درب کاسته شود.

در خصوص مورد بعدی این نوع حفاظ درب ورودی دارای انعطاف پذیری ای در حد باز و بسته شدن در زاویه 90 درجه یا در صورت داشتن فضای اضافه 180 درجه میباشد. این نوع حفاظ برای خانهایی که دربشان کنار درب همسایه است یا پاگرد کوچکی دارند معمولا مناسب نخواهد بود. از طرفی معمولا خاک گیر جلوی درب همواره با باز و بسته شدن حفاظ به حرکت در میاید و برای مشتری اذیت کننده خواهد شد. این نوع حفاظ درب معمولا در طرح های ساده ساخته سفارش داده شده اما میتوان با انواع طرح های فرفورژه نیز آن را طراحی و تزیین کرد. بصورت معمول این نوع حفاظ در هر متر مربع 24 کیلو وزن دارد اما در طراحی فرفورژه بخاطر وجود فلز چدن معمولا از چگالی وزن بالا تری برخوردار میشود. این نوع حفاظ با کیفیت بالای رنگ کوره ای قابلیت رنگ امیزی را دارد و از قیمت مناسبی ( در طرح های ساده ) برخوردار است.


بهترین درب آکاردئونی

محافظ درب های آپارتمانی آکاردئونی

این نوع درب ها ظاهری مشبک دارند و از سلول های لوزی شکلی بصورت موازی با هم تشکیل شده اند. بدیل شباهت ظاهری و یا ساختاری مشابه به ساز آکاردئون به درب های آکاردئونی معروف شده اند، محافظ آکاردئونی در طرح های مختلفی با تفاوت های ظاهری و همچنین ضریب ایمنی متفاوت از هم ساخته شده اند اما وجه مشترک تمامی آنها ظاهری مشبک گونه و همچنین جمع شوندگی در داخل ریل میباشد.ساخت این نوع محافظ درب نیاز به ابزار آلات مدرن تری نسبت به محافظ قبلی می باشد. و همچنین برای ساخت و طراحی این حفاظ درب علاوه بر دانش آهنگری و تجربی نیاز به دانش طراحی مهندسی و شناخت محاسبات مثلثاتی از علوم طبیعی می باشد. همانطور که قبلا اشاره شد این نوع حفاظ درب ورودی از ساختاری لوزی شکل به صورت موازی تشکیل شده است به اصطلاح به هر ردیف افقی از این لوزی ها در طول مسیر گل گفته میشد، یعنی اگر درب آکاردئونی از قسمت پایین تا بالا از 3 ردیف کلاف لوزی شکل تشکیل شده باشد به اصطلاح به آن سه گل میگویند.


حفاظ پشت درب

طراحی و طرز ساخت حفاظ به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی افقی و عمودی درب اکاردئون وجود ندارد. بیشترین تراکم نرده ها در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان ایجاد می شود. طرح های متفاوت سه گل لوزی و چهارگل و حفاظ پنج گل پرچ مخفی هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. برای استحکام بیشتر از طرح های متراکم تر نرده و حفاظ استفاده کنید. علاوه بر نرده های آهنی متراکم، قفل های ایمن درب آکاردئونی هم یک امتیاز بزرگ است. به طور معمول دو قفل سویچی و روکار روی درب نصب می شود ولی امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. اگر بخواهید می توانید سفارش دهید تا حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب شود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت سازه را افزایش می دهد.


حفاظ آهنی درب

حفاظ درب حفاظ آهنی ایمن و مقاوم

حتما تا پیش از این با حفاظ درب و خاصیت منحصر به فرد آن آشنایی پیدا کرده اید و می دانید که امروزه در غالب آپارتمان ها از حفاظ درب به جهت بالا بردن سطح ایمنی خانه ها استفاده می شود. اما اگر قصد خرید این نوع از درب ها را در ذهن خود می پرورانید، طبیعتا توجه به یک سری نکات در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که این عوامل تأثیر مستقیمی در قیمت حفاظ درب دارند که شما به هنگام خرید این نوع از درب ها با آن مواجه خواهید شد. بنابراین اگر قیمت های متفاوتی را از حفاظ درب در بازار مشاهده کردید، طبیعتا بایستی به دنبال تفاوتی در ساخت و مدل و سایر عوامل دیگر در آن ها بود تا این تفاوت قیمت حفاظ درب نمود پیدا کند. ما برای سهولت در خرید شما به ذکر این علت و عوامل پرداخته ایم تا شما را از سردرگمی اولیه در خرید حفاظ درب رهایی بخشیم. پس اگر درصدد خرید حفاظ درب به جهت امنیت و آسایش بیشتر منزل و مأوای خویش هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید تا به درک درست و صحیح تری به هنگام خرید این نوع از درب های ضد سرقت دست یابید.

عوامل مختلف در قیمت حفاظ درب آکاردئون

برای شفاف سازی پیش از خرید حفاظ درب بایستی به یک سری نکات و علل و عوامل اشاره شود که تمامی این عوامل در قیمت حفاظ درب در پایان کار دخیل می باشند تا به این منظور هر یک از افراد با برآورد این عوامل مختلف پیش از خرید حفاظ درب ، انتخابی شایسته داشته باشند و بودجه احتمالی خود را در این راستا مدنظر قرار دهند. این عوامل مختلف که موجب تغییر در قیمت حفاظ درب می گردند، می توانند شامل موارد زیر باشند:

۱- جنس حفاظ درب آکوردونی

مسلما هر چقدر جنس حفاظ درب مطمئن تر و مستحکم تر باشد، امنیت بیشتری را به همراه خواهد داشت و خیال اعضای خانواده را تا حد بسیار زیادی نسبت به خرید حفاظ درب مطمئن تر می سازد. بنابراین نبایستی در همان وهله نخست قیمت حفاظ درب پایین و ارزان قیمت ما را بفریبد و بدون هیچ گونه فکر و اندیشه ای دست به خرید حفاظ درب ارزان قیمت زد؛ بلکه بایستی جنس آن را مدنظر قرار داد چرا که برخی از تولیدکنندگان هستند که برای جلب مشتری از جنس آهن های دست دوم و نامرغوب با قیمت پایین استفاده می کنند تا با قیمت حفاظ درب ارزان بازار را به سمت و سوی خود بکشانند. بنابراین مشتری حاذق و تیزفهم کسی است که جنس حفاظ درب مرغوب را از نامرغوب به خوبی تشخیص داده تا خریدی مطمئن در پیش داشته باشد.

۲- انواع و طرح های مختلف حفاظ درب

قیمت حفاظ درب تا حد بسیار زیادی تحت تأثیر مدل ها و طرح ها و نیز انواع و اقسام مختلف حفاظ درب می باشد که امروزه شما می توانید هر یک از مدل ها و طرح های مدنظر خود را خریداری نمایید. طبیعتا هر مدل و نوعی از درب های آکاردئونی موجود در بازار در قالب قیمت های متفاوتی عرضه می گردند که توجه به نوع آن در قیمت گذاری بسیار حائز اهمیت می باشد. در این خصوص در ادامه بیشتر سخن به میان خواهیم آورد.

۳- تنوع رنگ

رنگ های متفاوت و متنوع درب های آکاردئونی نیز تا حد بسیار زیادی در قیمت گذاری آن ها دخیل می باشد و می توان هر رنگی را بر حسب سلیقه خود انتخاب نموده و پیش از خرید به تفاوت قیمت حفاظ درب در قالب رنگ بندی های آن نیز توجه کرد. هر چند که ممکن است این تفاوت چندان محسوس نباشد. توجه به طول و عرض به جهت قیمت حفاظ درب

۴- متراژ حفاظ درب

متراژ و میزان طول و عرض حفاظ درب یکی از مسائلی است که در قیمت حفاظ درب بسیار موثر می باشد. به این صورت که حفاظ درب از جنس آهن می باشد تا با خاصیت مستحکم بودن خود سد مستحکم و مقاومی در برابر هر گونه سارق و افراد شرور و مزاحمی باشد و از آنجا که قیمت آهن بسیار بالاست، با توجه به متراژ استفاده از حفاظ درب ، قیمت آن ها نیز با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد. چرا که برخی از منازل مسکونی در ارتفاع کمتر و برخی بیشتر هستند. بنابراین برای به دست آوردن فرمولی دقیق و منسجم برای قیمت حفاظ درب ، ارتفاع درب را در عرض آن و نیز قیمت هر متر مربع ضرب نموده تا حاصل ضرب را به عنوان قیمت حفاظ درب بدست آوریم. بنابراین هر چقدر حفاظ درب عریض تر و مرتفع تر باشد، در قیمت آن تأثیری مستقیم خواهد گذاشت.

۵- تراکم حفاظ درب

تراکم یا شلوغی و خلوتی حفاظ درب نیز از دیگر مسائلی است که در قیمت حفاظ درب تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. به این صورت که هر چقدر تراکم و میزان شلوغی درب مورد نظر بیشتر باشد، طبیعتا قیمت حفاظ درب را بالاتر برده و در عین حال امنیت بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت. خلوتی و تراکم پایین حفاظ درب نیز علاوه بر پایین آوردن امنیت آن ها در قالب قیمت های ارزانتری نیز عرضه می شوند. توجه به انواع و اقسام مختلف حفاظ درب

انواع حفاظ های آکاردئون

همانطور که یادآور گشتیم یکی از مواردی که در قیمت حفاظ درب تأثیر مستقیمی دارد، توجه به انواع و اقسام مختلف حفاظ درب می باشد که در این بخش برآنیم تا به برخی از این مدل های مختلف اشاره ای گذرا داشته باشیم. انواع و اقسام درب های آکاردئونی را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

۱- حفاظ درب ساده

طبیعتا ارزان قیمت ترین حفاظ درب ، مدل ساده و بی آلایش آن است که مناسب افراد کم بضاعتی است که وسع مالی چندان مناسبی ندارند.

۲- حفاظ درب دو جداره

در تولید و ساخت این نوع درب ها از تسمه های ایستاده در داخل کلاف حفاظ درب به صورت دو لایه متصل به هم از طریق جوشکاری استفاده شده است که بسیار ایمن و مطمئن تر می باشند.

۳- سه لوزی

حفاظ درب سه لوزی نیز یکی از متداول ترین انواع درب های آکاردئونی محسوب می شود که بر حسب تعداد گل ها قیمت حفاظ درب متفاوت می باشد.

۴- حفاظ درب دوبل
۵- ایتالیایی
۶- حفاظ درب سفارشی

شما می‌توانید هر نوع مدل و طرح حفاظ درب ضد سرقت که در ذهن خود دارید را به مسئولین و تولیدکنندگان درب‌های آکاردئونی سفارش دهید که مسلما قیمت این نوع درب‌های سفارشی بر حسب عوامل نامبرده شده در این مطلب کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند. درب آکاردئونی؛ حفاظی آهنی ایمن برای ممانعت از سرقت اگر تاکنون به فکر راه چاره‌ای برای حفاظت و مراقبت از مال و جان خود و اعضای خانواده‌تان نبوده‌اید و تنها یک درب چوبی ساده را به عنوان درب ورودی ساختمان خود در به عنوان مانعی در برابر ورود و خروج افراد غریبه و ناآشنا و سارقین حرفه‌ای قرار داده اید، بهتر است از همین الان به فکر راه چاره‌ای بوده و با درب آکاردئونی می‌توانید تا حد بسیار زیادی به آرمان خود دست یابید.

به این صورت که امروزه بر روی درب‌های ورودی چوبی ساختمان‌ها و واحدهای مختلف مسکونی، دربی آهنی به عنوان حفاظ و سدی محکم در برابر سارقین و افراد مزاحم قرار می‌گیرد که با استفاده از این حفاظ آهنی می‌توانید خیال خود برای همیشه از ورود افراد غریبه به ساختمان خود راحت و آسوده کنید و با آرامش خاطر به مسافرت رفته و شب را با خیالی راحت و بدون کوچکترین استرسی بر بالین بگذارید. در همین راستا حفاظ آکاردئون آهن حفاظ با بیش از ۱۸ سال فعالیت در این زمینه در خدمت شما می‌باشد تا با تولید درب آکاردئونی امنیت و آسایش را به خانه‌های شما بیاورد.


حفاظ آکاردئونی مشکی - درب آکاردئونی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک - نصب نرده آکاردئونی پشت درب آپارتمان - جوشکاری حفاظ آکاردئونی - نصب درب آکاردئونی روی دیوار با ارتفاع زیاد - خرید حفاظ آکاردئونی با رنگ سفید - نرده آکاردئونی با رنگ سفید کوره ای ضد زنگ برای شمال - حفاظ آکاردئونی با رنگ قهوه ای سوخته چکشی - حفاظ آکاردئونی در باغ - حفاظ آکاردئونی در محوطه ساختمان - نرده درب ورودی آکاردئونی در محوطه داخل ویلا - حفاظ آکاردئونی رنگی - حفاظ آکاردئونی با میله های لوزی برای باغ نصب حفاظ آکاردئونی - گارد آکاردئونی کرم رنگ - درب آکاردئونی فلزی برای خانه ویلایی - حفاظ آکاردئونی روی قوس دیوار - حفاظ آکاردئونی رنگ سفید سیاه - بهترین حفاظ آکاردئونی - نصب حرفه ای حفاظ آکاردئونی - خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی

در ویدیو زیر نمونه های درب آکاردئونی، حفاظ آپارتمان های جدید را مشاهده نمایید.


بنابراین در صورتی که قصد خرید این حفاظ آهنی مستحکم را دارید، می‌توانید با خرید حفاظ آکاردئون آهن حفاظ به هدف مورد نظر خویش نائل آمده و از مزیت‌های منحصر به فرد آن نهایت بهره را ببرید. درب آکاردئونی آهن حفاظ به عنوان یکی از بهترین نرده‌های حفاظ پشت درب آپارتمان است که آهن حفلظ از بهترین تولیدکنندگان درب آکاردئونی و حفاظ آهنی برای درب و پنجره منازل مسکونی می‌باشد.Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244