حفاظ آپارتمان ضد سرقت

درب آکاردئونی به نوعی از حفاظ درب آپارتمان میگویند که به استفاده از تسمه ساده و نقش دار به صورت تاشو و ریلی با قابلیت جمع و باز شدن ساخته میشوند . درساخت و تولید درب آکاردئونی از دو روش داخلی و خارجی استفاده میشود. جهت دوام وایمنی از نوع 3 ردیف گل در و 5 ردیف گل در در درب آکاردئونی استفاده میشود.

حفاظ آپارتمان

چرا حفاظ آکاردئونی برای آپارتمان شما ضروری است؟

اگر به دنبال راهی برای افزایش امنیت آپارتمان خود هستید، حفاظ آکاردئونی یکی از بهترین گزینه ها می باشد. با وجود قابلیت جمع شدن و رویت پذیر نبودن، حفاظ آکاردئونی این امکان را به شما می دهد که در هر لحظه می توانید از امنیت بالایی برخوردار باشید.

چطور بهترین حفاظ آکاردئونی را برای آپارتمان خود خریداری کنیم؟

بخشی از تصمیم گیری برای خرید حفاظ آکاردئونی برای آپارتمان شما، مربوط به جستجوی بهترین قیمت است. با توجه به اینکه قیمت ها برای مدل ها و سایزهای مختلف متفاوت است، بهتر است از قبل بودجه خود را مشخص کرده و با جستجویی دقیق، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نصب حفاظ آکاردئونی در آپارتمان چگونه انجام می شود؟

نصب حفاظ آکاردئونی در آپارتمان نسبتاً ساده است. برای شروع، باید اندازه درب یا پنجره مورد نظر را دقیقاً اندازه گیری کنید تا بتوانید اندازه صحیح را برای حفاظ آکاردئونی خود انتخاب کنید. پس از اندازه گیری، با توجه به نوع حفاظ آکاردئونی انتخابی، مراحل نصب به صورت دقیق توضیح داده می شود.

آیا حفاظ آکاردئونی بهتر از حفاظ ساده فلزی است؟

مقایسه حفاظ آکاردئونی با حفاظ فلزی، بستگی به نیازهای شما دارد. در صورتی که قصد دارید رویت پذیری حداقلی داشته باشید، حفاظ آکاردئونی بهترین گزینه خواهد بود. اما در صورتی که به دنبال حفاظی با امنیت بیشتر و خطر کمتری برای نفوذ دزدان هستید، حفاظ فلزی گزینه ای مناسب خواهد بود.

حفاظ آکاردئونی حفاظ ریلی حفاظ کشویی

صنایع فلزی آهن حفاظ به صورت کلی در سال 1385 وارد عرصه تولید انواع فرفورژه و نرده حفاظ های اهنی آپارتمان شد و در سال ۱۳۹۰ با توجه به رویکرد مدیران این مجموعه که شامل طراحی و بروز رسانی سطح کیفی تولیدات در زمینه های ساخت درب پارکینگ ،نفر رو ، حفاظ نرده ، حفاظ درب اکاردئونی، تولید و طراحی انواع نرده حفاظ روی دیوار همانند حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و ….. شروع به تفکیک و جذب و آموزش پرسنل ماهر و وارد به امور تولیدی نمود. جوش این حفاظ ها از نوع جوش 2 طرف بوده که خود باعث میشود کیفیت محصولات ما بسیار نسبت به بعضی از همکارانمان بالاتر و مقاومت تر است.

خدمات آهن حفاظ

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912