انواع نرده حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در سالهای اخیر پس از سیم خاردار و حفاظ سر نیزه ای که ایمن ترین نوع حفاظ دیوار در حال حاضر هستند طراحی و عرضه گردید. این حفاظ ها با تعداد شاخه های تیز شده امنیت بسیار بالا و فوق العاده ای دارند. این مدل جهت پوشش سلیقه های مختلف به زیر مجموعه های مختلفی همچون حفاظ آبشاری , حفاظ لیلیوم , حفاظ سرنیزه ای مدرن , حفاظ نیزاری , حفاظ لیلیوم , حفاظ نخل مرداب و انواع دیگر تقسیم شده که به ذکر نام آنها بسنده میکنیم.

انواع نرده حفاظ دیوار

در حال حاضر نرده حفاظ هایی که تحت عنوان حفاظ روی دیوار و نرده روی دیوار در ساختمان ها موجود هستند که بیشترای نوع نرده ها از مدل های قدیمی هستند که در تا قبل از سال ۱۳۹۰ تولید ونصب میشدند ‘ البته اکنون نیز بسیار کم تولید و فروخته میشوند و به عنوان نرده امنیتی فروخته و نصب میشوند و ای نوع از نرده ها جهت استفاده به عنوان حفاظ نرده روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نبوده و امروزه به هیچ وجه پیشنهاد داده نمیشونند . این نوع حفاظ روی دیوار قدیمی بوده و از ان به نام نرده سنتی نام برده میشوند که با عنوان حفاظ سرنیزه ای نیز شناخته می شوند معایب زیادی دارند. بزرگترین عیب این نوع نرده حفاظ این است که زیبا نیستند و از نظر امنیتی بسیار ضعیف هستند چرا که امروزه امنیت در ارتفاع نیست بلکه امنیت در عرض و عدم توانائی سارقان در عبور از نرده است این نکته فقط با عرض دادن به نرده امکان پذیر است . یکی دیگر از معایب نرده های قدیمی این است که درست به مانند نرده های زندان بلند، بی روح و دلگیر است و انسان با نگاه کردن به این نرده وصا برای افراد میان سال میشود. همان طور که گفتیم حفاظ های نرده ای رایج در قبل ، ایمن نیستند و سارقان مبتدی هم به راحتی با توجه به مشکلات این نوع نرده و مورد دستبرد قرار گرفتن منازلی که دارای این نوع نرده حفاظ بودند ‘ امروزه نسل جدیدی از حفاظ ها با طراحی و رفع مشکلات حفاظ های قبلی که همان ارتفاع بالا ‘ دلگیر بودن ‘ و ظاهر نا مناسب نصبت به ساختمان به بازار امده اند که به حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی شهرت یافته اند.

حفاظ روی دیوار

4حفاظ با پهلو

تولید این مدل از نرده حفاظ روی دیوار ساختمان از میلگرد شماره ۱۰، چهار پهلو ۱۲ و پروفیل ۲۰*۲۰ بهره گرفته می شود. که معمولا فاصله بین دو شاخه ۱۲ سانتی متر می باشد.

نرده آبشاری چهار پهلو مدرن یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب می شود که دارای تراکم و ارتفاع بالایی است.

حفاظ با میلگرد

برای ساخت حفاظ آبشاری از میلگرد های نوک تیزی استفاده می گردد که طبق الگویی خاص به یکدیگر متصل شده اند و شاخه های وک تیزی نیز از آن ها منشعب می شود.

حفاظ دیواری

مزایای استفاده از نرده روی دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ نا منظم، حفاظ آبشاری به شرح زیر می باشد.1-به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز غیر قابل نفوذ می باشد.2-جهت استفاده در نمای ساختمان از ارزش دکوراسیونی بالایی برخوردار است.3-در تمامی شرایط آب و هوایی دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد.تذکر:اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگش نیز تا 50% افزایش پیدا میکند.4-هزینه نگهداری بسیار اندکی دارد.میتوان اندازه و تعداد حجم شاخک ها را کم یا زیاد کرد.نصب بسیار آسان در نقاط مختلف ساختمان

نرده سر دیوار نرده دیوار نرده حفاظ

خدمات آهن حفاظ

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912