کرکره برقی


کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک نسل جدید کرکره های قدیمی کاسه فنر می باشند که این مدل کرکره بدون دخالت انسان و به صورت برقی و با استفاده از ریموت کرکره بالا و پائین میشود. درب برقی کرکره ای و کرکره برقی اتوماتیک بعنوان سیستم کنترل تردد مغازه و پارکینگ و پنجره کاربرد دارند. جنس بدنه کرکره های هوشمند امروزی به جای ورق های گالوانیزه قدیمی و یا فنس های مشبک فلزی قدیمی که از استحکام و زیبایی کمی برخوردار بودند، از جنس آلومینیوم (به صورت تیغه کرکره برقی آلومینیومی تک جداره یا دو جداره مستحکم) و یا از جنس تیغه شیشه ای (تیغه کرکره برقی شیشه ای شفاف و پلی کربنات) می باشند.


کرکره برقی

کرکره برقی چیست و چه کاربردی دارد ؟

کرکره برقی نیز مانند هر وسیله برقی دیگری از اجزا و قطعات حرفه ای و مبتنی بر علم روز دنیا ساخته شده است؛ تکنولوژی این ابزار به گونه ای است که پاسخگوی نیازمندی های افراد در جامعه مدرن با تمامی شلوغی ها و ناامنی های موجود در آن باشد؛ از نمونه های بارز این امر در طراحی و ساخت کرکره رعایت نیازمندی ها و استانداردهای ساختمان ها و منازلی است که با توجه به معماری مدرن جهانی ساخته شده اند. کرکره های معمولی را از زمان های قدیم برای مغازه ها استفاده می کردند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع کرکره ها وارد بازار شده است که به وسیله موتور کار می کنند و با استفاده از یک ریموت می توان به آسانی آن را باز و بسته کرد.

کرکره های برقی یا اتوماتیک را بیشتر بر روی درب پارکینگ منازل و یا فروشگاه ها نصب می کنند. چرا که از امنیت بالایی برخوردار هستند و به راحتی تخریب نمی شوند. رنگ بندی، تکنولوژی، اندازه و ابعاد نامحدود کرکره اتوماتیک ضدسرقت این وسیله را متناسب برای استفاده در محیط ها و شرایط جغرافیایی متنوعی کرده است. همچنین شرکت ها و مجموعه های حرفه ای تولید، فروش و تعمیرات کرکره برقی این امکان را به مصرف کنندگان می دهند تا بر اساس سلیقه و نیاز خود طرح و رنگ و همچنین تکنولوژی کرکره اتوماتیک را انتخاب کنند. تجربه استفاده از کرکره های اتوماتیک، ثابت کرده است که می توان از این ابزار برای اهداف تبلیغاتی نیز بهره برد؛ در واقع استفاده از کرکره جدا از آن که امنیت منزل، پارکینگ و یا مغازه ما را تضمین کرده است؛ می تواند به وسیله خدمات چاپ روی کرکره برقی برای مجموعه های تجاری و اقتصادی و یا مغازه ها ابزاری تبلیغاتی محسوب شده و ظاهری حرفه ای و مجرب به کسب و کار و تجارت افراد ببخشد.


قیمت درب برقی کرکره ای

خرید کرکره برقی

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود، مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند. اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام عملکرد می شود. پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده و یا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می شود. مهمترین مزیت کرکره برقی ریموتی فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از نیروی کمتر است. شما می توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.


کرکره اتوماتیک

تيغه هاي عرض ۶۰ ميليمتر براي درب های کرکره برقی کوچک تا مساحت ۵ متر ، تيغه هاي ۸۰ براي مساحت ۲۰ متر و تيغه هاي ۱۰۰ براي کرکره هاي بزرگ تا مساحت ۴۰ متر مناسب هستند. همچنین در مورد پارکینگ بهتر است از تیغه های غضروف دار استفاده شود تا صدای کمتری هنگام حرکت داشته باشد. تیغه غضروف دار در بین مفصلهای خود دارای لاستیکهایی هستند که جلوی ایجاد صدا را میگیرند. مورد دیگری که باید به ان توجه کرد انتخاب موتور مناسب برای کرکره برقی ریموتی می باشد.موتورهای توبولار و ساید از متداول ترین موتورهای کرکره برقی می باشند.

داشتن پل در وسط تیغه:

وجود پل باعث می شود که اولاً صدا داخل تیغه کرکره برقی نیافتد و همچنین قدرت تیغه کرکره برقی در برابر ضربات ، بیشتر شود. تیغه در مدل های بدون پل، تک پل و دو پل موجودند.

ضخامت تیغه:

اگر تیغه کرکره برقی ضخامت کافی نداشته باشند در هنگام اکسترود کردن (به یکدیگر متصل کردن) خوب جا نرفته و پس از مدتی کرکره، کش می آید و تنها با یک ضربه به وسط کرکره، تیغه کرکره برقی از هم جدا می شوند.

تیغه تک جداره و دو جداره:

مسلماً اگر می خواهید کارتان کامل تر بوده و طول عمر بیشتری داشته باشد از تیغه دو جداره استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید از تیغه کرکره برقیی تک جداره استفاده کنید.


کرکره شیشه ای پلی کربنات

کرکره برقی شفاف یا شیشه ای پلی کربنالت ، بعد از کرکره آلومینیومی پرکاربردترین نوع تیغه کرکره برقی است که به وفور جهت انواع کرکره برقی پارکینگ، مغازه، پنجره و... مورد استفاده قرار میگیرد. گاهی افراد به این نوع کرکره، کرکره برقی شیشه ای می گویند ولی بدنیست که بدانیم در تولید این نوع تیغه کرکره برقی از شیشه استفاده نشده است بلکه قطعات اولیه آن کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات می باشد. کرکره برقی شفاف پلی کربن دارای تاییدیه امنیتی پلیس پیشگیری می باشد و استحکام آن به مراتب بالاتر از کرکره برقی آلومینیومی و گالوانیزه است لذا به آن کرکره برقی ضد سرقت نیز می گویند.

کرکره شفاف یا کرکره پلی کربنات معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد .کرکره شفاف علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد . این تیغه ها ،تیغه شفاف نیز نامیده می شوند که از قطعات پلی کربنات و از مقاومترین پلیمر ساخته شده و با مقاومت مکانیکی بسیار بالا می باشد .جهت استحکام بیشتر این تیغه ها در میان فواصل آن ها از لوله های استیل یا آلومینیوم استفاده می شود که امنیت را دو چندان می کند.به علت خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات،در مقابل آتش مقاومت بسیار بالایی دارد و از سرایت آتش جلوگیری می کند.تیغه های پلی کربنات(تیغه شفاف) خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش را نیز دارا می باشند.


کرکره مغازه برقی

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره یکی دیگر از تجهیزات ساختمان های اداری ، مسکونی و امروزه بخشی از ساختمان های ویلایی می باشند .مزیت های مهمی برای کرکره برقی وجود دارد که امروزه باعث شده است به عنوان کرکره برقی پنجره نیز مورد استفاده قرار بگیرد . از مهمترین مزیت های مهم برای کرکره پنجره می توان به افزایش امنیت ، ایجاد زیبایی ، کاهش هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی اشاره کرد . اما سوال اینجاست که دقیقا این کرکره ها باید کجا ها نصب شود ؟ اگر شما یک ویلا در شمال کشور دارید و تنها بخشی از زمان خود در سال را در آنجا می گذارانید و بقیه ی زمان ها خالی می باشد ، اگر شما یک دفتر کار دارید و امنیتش برای شما مهم می باشد پس نیازمند کرکره پنجره می باشد .


کرکره برقی پنجره

موتور کرکره برقی توبولار (مزایا و معایب)

این سیستم از یک موتور استوانه ای شکل با طول حدود ۵۰ cm استفاده می کند که از یک طر ف شفت ، داخل شده و به وسیله پیچ به آن محکم و ثابت می شود. چرخش بخش متحرک موتور شفت را به گردش در می آورد و باعث جمع شدن تیغه ها به دور شفت یا باز شدن آنها می شود . با توجه به محدودیت فضای موتور ، این نوع کرکره برای درب های با مساحت کوچک یا متوسط استفاده می شود.
موتور های تیوبلار بدون شک پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره برقی ها می باشد و دارای محبوبیت زیادی بین نصابان کرکره است. علت نام گذاری آن به این نام ، شکل لوله ای آن است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع موتور کرکره برقی ، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره برقی ، موتور مناسب را استفاده کرد. این موتور ها در وزن های ۳۰، ، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰، ۲۳۰ و ۳۰۰ کیلوگرم موجود است.که پیشنهاد می شود در مواردی خاص به توصیه فروشنده چنانچه ابعاد و وزن کرکره برقی به حدی باشد که موتور ۳۰۰ نیوتن قابل استفاده باشد از موتور ساید ۳۰۰ بهره گیریم. باید توجه داشت که تاج و آداپتور در موتور های مختلف با هم متفاوت است با استفاده از یک شافت گرد یا هشت ضلعی (بسته به تاج آداپتور و موتور) به راحتی قابل نصب می باشد.

برای ابعاد تا حدود ۱۳ متر مربع از موتور توبولار استفاده می شود که شامل توبولار ۱۴۰،۱۲۰،۱۰۰،۸۰،۶۰،۳۰ نیوتن می باشند.هر چه موتور قوی تر باشد سرعت ان هم مقداری کمتر می شود

کاربرد این نوع موتورها برای تمامی انواع کرکره است.موتور های تیوبلار بدون شک پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره برقی ها می باشد و دارای محبوبیت زیادی بین نصابان کرکره است. علت نام گذاری آن به این نام ، شکل لوله ای آن است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع موتور کرکره ، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره، موتور مناسب را استفاده کرد. باید توجه داشت که تاج و آداپتور در موتور های مختلف با هم متفاوت است با استفاده از یک شافت گرد یا هشت ضلعی (بسته به تاج آداپتور و موتور) به راحتی قابل نصب می باشد. این موتورهای کرکره دارای وزن کمی است و به آسانی قابل حمل است. این نوع موتور کرکره در وزن های مختلف در بازار موجود است و با توجه به شافت باید موتور مربوطه را انتخاب کرد. برای مثال موتور های ۲۳۰ و ۳۰۰ نیوتن اغلب دارای تاج و آداپتور سایز ۱۱ گرد و موتور های سبک تا وزن ۱۴۰ دارای تاج و آداپتور ۸ گرد یا ۷ هشت ضلعی است.


کرکره برقی پانچ دار

کرکره های قدیمی به صورت کاملا یکپارچه و یکدست بوده و وزن بالایی داشتند و در هنگام بالا رفتن و پایین آمدن آلودگی صوتی بسیاری را ایجاد می نمودند که این مورد باعث اذیت همسایگان می شد و یا باتوجه به فشاری که به ستون فقرات فرد مورد استفاده وارد می آورد با گذشت زمان موجب بروز بیماری برای فرد میشد. اگر دقت کنید متوجه می شوید که اصولا مغازه داران قدیمی ما نیز افراد مسن و پا به سن گذاشته هستند که با ورود کرکره برقی باعث سهولت استفاده آنان در شغل و کسب و کارشان شد. از لحاظ امنیت نیز کرکره های قدیمی با شکستن قفل به راحتی می توانستند آن را بالا یا پایین کشید و از لحاظ ظاهر کار نیز تعریف چندانی نداشتند.


کرکره برقی شفاف

کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی پارکینگ برای امنیت بیش تر و جلوگیری از ورود افراد ناشناخته بسیار مناسب میباشد ، به طرزی که میتوان از امنیت کرکره برقی پارکینگ به طور کامل اطمینان حاصل کرد زیرا میزان زمانی پس از خروج شما بسته میشود از زمانی که درب های اتوماتیک بازویی صرف میکنند بسیار کمتر می باشد ، همچنین کرکره پارکینگ به دلیل استفاده از موتور های چرخشی به جای استفاده از بازوهای الکتریکی از دوام بسیار بیشتری برخوردار خواهند بود.

همانگونه که می دانید یکی از تاثیر گذارترین فاکتور ها در قیمت تمام شده همانا نوع تیغه انتخابی است.

معمولاً سه انتخاب اصلی برای تیغه کرکره برقی پارکینگ داریم.

  1. تیغه آلومینیوم
  2. ترکیب تیغه آلومینوم و شفاف
  3. تیغه کرکره پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی خوب علاوه بر کیفیت؛ دارای طرح ، اشکال، رنگ و ابعاد متنوعی در بازار است؛ که باعث هارمونی بین درب و نمای ساختمان می شود. اصولا کرکره های برقی بر اساس جنس تیغه و نوع موتور دسته بندی می شوند، تعادل بین تیغه و موتور نیز خود می تواند عامل مهمی قلمداد شود و عملکرد کرکره برقی را در سطح بالایی ارایه کند. همانطور که می دانید کرکره های برقی از نظر موتور به سه دسته موتور ساید، توبولار و سانترال تقسیم می شوند و از نظر جنس تیغه شامل دسته بندی زیر می باشند:
آلومینیوم یا آکسترود
تیغه فوم دار گالوانیزه
تیغه شفاف یا پلی کربنات
تیغه پانچ دار یا همان سوراخ دار
تیغه فوم دار
تیغه رول گیتر


کرکره برقی خوب

تیغه کرکره برقی رنگی عرض 8 سانتی متر وزن استاندارد دو پل طرح دار

این تیغه کرکره برقی رنگی دارای عرض 8 سانتی متر بوده و جزو تیغه های دو پل است.. تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم، ورق گالوانیزه و یا پلی کربنات ساخته می شود. نوع آلومینیومی آن از استحکام بالاتری برخوردار است و می توان آن را در تمامی شرایط آب و هوایی (بسیار خشک یا بسیار مرطوب) استفاده کرد. این تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم با درجه سختی بالا ساخته شده است و دارای وزن استاندارد می باشد، به این مفهوم که هر یک متر مربع از آن 6kg وزن دارد. البته به جهت متغیر بودن عرض کرکره ما امکانی را در این قسمت مهیا کرده ایم که بر این اساس نوع و وزن تیغه قابل انتخاب باشد.همچنین برای استحکام بیشتر درون این تیغه به وسیله دو پل به چهار قسمت تقسیم شده است.


کرکره برقی رنگی

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

تیغه کرکره :

تیغه کرکره برقی را می توان در رنگ، جنس دلخواه انتخاب کرد تیغه در واقع بدنه اصلی کرکره اس که ظاهر آن را می سازد.

موتور:

موتور کرکره برقی وظیفه بالا و پایین بردن کرکره را برعهده دارد موتور در واقع ماشینی الکترونیکی است که به وسیله نیروی برق کار می کند موتورهای کرکره برقی در دو نوع ساید و توبلار موجود هستند.

ریل

ریل های کرکره برقی پروفیلی هستند که معمولا از جنس آلومینیوم یا آهن ساخته شده. شکل آن شبیه U بوده و محل قرارگیری آن در دو طرف دهنه است. تیغه های رولی در داخل این ریل ها بالا و پایین می روند.

قوطی

برای اینکه بتوان ریل ها را نصب کرد دو طرف آن از قوطی هایی با اندازه مشخص استفاده می شود.

صفحه پلیت

صفحه پلیت برای نگهداری و نصب موتور و کرکره برقی استفاده می شود. و به صورت دو صفحه فلزی است که روی قوطی چهارچوب نصب شده است که شفت را از اطراف نگه می دارد.

شفت

لوله ای است که در سایز های مختلف وجود دارد و رول تیغه کرکره روی آن نصب می شود یک سمت شفت موتورو در سمت دیگر آن اندکپ وصل شده است. موتور شفت را به چرخش در میاورد و رول کرکره حرکت می کند.

جا قفلی

جا قفلی قطعه ای است که در بخش انتهایی تیغه کرکره متصل شده و برای امنیت بیشتر کرکره برقی استفاده می شود.

کاور موتور

کاور موتور عموما برای موتورهای ساید استفاده می شود چرا که این موتورها بیرون از شفت نصب می شوند. کاور، موتور را در برابر بارش برف و باران مصون کرده و همچنین صدای آن را کمتر کرده و زیبایی موتور را افزایش می دهد.

کرکره های مجهز به یو پی اس (UPS)

UPS دستگاهی است که مجهز به دو باطری است و برق را در این باطری ها ذخیره می کند. کرکره در زمان قطعی برق از انرژی باطری برای باز و بسته شدن استفاده می کنند. البته نصب این دستگاه اختیاری است چرا که تمامی کرکره های برقی ابزاری برای باز و بسته شدن در زمان قطع برق دارند.


کرکرهبرقی آلومینیومی

سرعت کرکره برقی

این کرکره ها تنها با فشردن یک دکمه از طریق ریموت کنترل به بالا و پایین هدایت می شود و نیازی به زور بازو ندارد . و چون موتور های استفاده شده توسط دران صنعت از بهترین های موجود در بازار می باشند عمل پایین و بالا رفتن با سرعت قابل قبولی انجام می گیرد .

امنیت کرکره برقی

این کرکره ها چون از تیغه های درجه یک ساخته شده اند قابل نفوذ نمی باشند و در برابر ضربه و فشار توانایی مقاومت قابل قبولی را از خود دارند و تنها توسط موتور خود به بالا و پایین هدایت می گردد.

ظاهر کرکره برقی

ظاهر کرکره های برقی به واسطه تیغه هایی که امکان رنگی بودن را دارند شکیل و زیبا می باشد . رنگ استفاده شده بر روی تیغه های رنگی ضد خش بوده و در مقابل آب مقاوم می باشد.

حال شاید برای شما خریداران محترم این سوال پیش آید که در هنگام قطع برق چگونه می توان این کرکره ها را تغییر وضعیت داد .

در زمان قطع برق شما دو راه دارید :

1 - استفاده از اهرم دستی جهت تغییر وضعیت کرکره.

2 - استفاده از باطری های UPS با ولتاژ مناسب.

موتور مناسب برای یک کرکره برقی:

* دقت در انتخاب محل مناسب موتور و صفحه پلیت ها ٬ تا علاوه بر استفاده مناسب از فضای موجود محل مناسب و کافی جهت جمع شدن تیغه ها فراهم شود.

** اطمینان از استحکام محل ریل و صفحه پلیت ها و در صورت لزوم زیرسازی مناسب جهت نصب تجهیزات و متعلقات کرکره برقی.

*** استفاده از جنس و نوع مناسبی از تیغه ها بمنظور ایجاد تناسب بین ابعاد درب ٬ وزن کلی تیغه ها ٬ نیرو و توان موتور.

**** انتخاب موتور مناسب با توجه به میزان تردد و وزن درب : معمولا توصیه می شود جهت نصب کرکره های برقی در مکان های با تردد بسیار بالا و همچنین دربهای با ابعاد و وزن زیاد از موتورهای با کیفیت ساید استفاده شود ٬ در مواردی هم که وزن و ابعاد درب زیاد نبوده و میزان تردد در شبانه روز کم یا متوسط باشد از موتور سنترال استفاده شود که علاوه بر سهولت در نصب نیازی به تغییرات اساسی در کرکره های قدیمی ندارند.

انواع دیگری از موتورها نیز وجود دارد که بصورت استوانه ای شکل بوده و به موتورهای توبولار Tubular معروفند و در توان های مختلفی در بازار به فروش می رسند و می توانند در نصب انواع پرده کرکره ٬ سایبان اتوماتیک٬ شاترز انواع پنجره و انواع کرکره های برقی مورد استفاده قرار گیرند . البته نصب این موتورها نسبت به سایر انواع موتورهای کرکره برقی نیاز به تجربه٬ دقت و دانش بیشتری خواهد داشت .


تیغه کرکره برقی

چه مکان هایی به کرکره برقی نیاز دارند؟

استفاده از کرکره برقی نسبت به درب های سنتی و دستی قدیمی مزایای بسیار زیادی دارد و موجب شده تا قابلیت استفاده راحت تر و امنیت بیشتر برای محیط به وجود بیاورد.
ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که چه مکان هایی به کرکره برقی نیاز دارند.
به طور کلی در پاسخ این سوال باید گفت تمامی فضاهایی که نیاز به ایمنی و همچنین ایجاد یک فضای زیبا و یکدست دارند می توانند از کرکره های برقی استفاده کنند.
در اینجا به طور مختصر برخی از مکان هایی که به کرکره برقی نیاز دارند را معرفی می کنیم:

از کرکره های برقی علاوه بر ایجاد امنیت برای محافظت از نفوذ نور خورشید باد و باران و همچنین صدا نیز می توان در مراکز مختلف استفاده کرد.

کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

درب کرکره ای برقی که به عنوان کرکره موتوری یا کرکره برقی نیز شناخته می شود، سیستم های امنیتی خودکاری هستند که برای پوشش پنجره ها و درها استفاده می شوند. این کرکره ها برای بهبود امنیت ساختمان با جلوگیری از دسترسی غیرمجاز طراحی شده اند. آنها از لت های فلزی ساخته شده اند که توسط لولاهایی به هم متصل شده اند، که اجازه می دهد کرکره ها با استفاده از یک موتور الکتریکی بالا و پایین شوند. کرکره های برقی مجهز به سیستم کنترلی هستند که می توان با استفاده از کنترل از راه دور یا سوئیچ کار کرد.

موتور کرکره برقی

چرا باید کرکره برقی بخرید؟

کرکره برقی طیف وسیعی از مزایایی را ارائه می دهد که آنها را به سرمایه گذاری عالی برای هر صاحب خانه یا کسب و کاری تبدیل می کند. یکی از مهم ترین مزیت ها، ویژگی های امنیتی پیشرفته آن ها است. کرکره های برقی یک مانع فیزیکی قوی ایجاد می کنند که از نفوذ سارقان از طریق پنجره ها یا درها جلوگیری می کند. علاوه بر این، آنها بادوام، طولانی مدت و نیاز به حداقل نگهداری دارند. کرکره های برقی علاوه بر ایجاد امنیت بیشتر می توانند با دور نگه داشتن گرما و سرما به کاهش هزینه های انرژی نیز کمک کنند. آنها همچنین حریم خصوصی و کنترل نویز را فراهم می کنند.

قیمت درب کرکره برقی

قیمت کرکره برقی چقدر است؟

هزینه کرکره برقی به عوامل مختلفی مانند اندازه کرکره، نوع متریال استفاده شده و سطح اتوماسیون بستگی دارد. به طور معمول، هرچه شاتر بزرگتر باشد، هزینه آن بیشتر خواهد بود. قیمت کرکره برقی نیز بسته به سفارشی یا پیش ساخته بودن آنها می تواند متفاوت باشد. هنگام خرید کرکره برقی، مهم است که ارزشی را که در طول زمان ارائه می دهند در نظر بگیرید. مدل های رده بالاتر ممکن است با قیمت بالاتری عرضه شوند، اما ممکن است طول عمر بیشتری داشته باشند و هزینه های نگهداری کمتری داشته باشند.

هزینه نصب کرکره برقی

چه اندازه های کرکره برقی موجود است؟

کرکره های برقی در اندازه های مختلف و متناسب با انواع پنجره ها و درها موجود هستند. اندازه دریچه به اندازه دهانه ای که در آن نصب می شود بستگی دارد. عرض و ارتفاع کرکره بر حسب متر اندازه گیری می شود. اندازه گیری دقیق پنجره یا درب قبل از خرید کرکره برقی برای اطمینان از تناسب کامل آن بسیار مهم است.

محافظ کرکره برقی

کرکره برقی چگونه نصب می شود؟

کرکره برقی معمولاً توسط افراد حرفه ای مانند پیمانکاران یا برقکاران دارای مجوز نصب می شود. فرآیند نصب شامل اتصال کرکره به دیوار بیرونی ساختمان یا لنگه با استفاده از براکت یا ریل است. همچنین ممکن است برای تغذیه موتوری که شاتر را کار می کند به سیم کشی الکتریکی نیاز داشته باشد. مراحل نصب معمولاً چند ساعت طول می کشد و می تواند در یک روز کامل شود. پس از نصب، متخصصان شاتر را برای اطمینان از عملکرد صحیح آن تست می کنند.

سرویس کرکره برقی

چگونه از کرکره های برقی نگهداری کنیم؟

کرکره برقی نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارد. پس از نصب، آنها فقط به تمیز کردن دوره ای نیاز دارند. با گذشت زمان، زباله ها و گرد و غبار ممکن است روی سطح جمع شوند و بر عملکرد آنها تأثیر بگذارند. تمیز کردن آنها با یک پارچه نرم و آب صابون به تمیز و بدون مانع نگه داشتن لت ها کمک می کند. علاوه بر این، روغن کاری منظم قطعات متحرک کرکره مانند لولاها و غلتک ها به افزایش طول عمر آن کمک می کند. اگر مشکلی در کرکره پیش آمد، مهم است که برای تعمیر با یک متخصص تماس بگیرید.

دربهای کرکره ای ریموت دار

چه عواملی قیمت کرکره برقی را تعیین می کند؟

قیمت کرکره برقی بر اساس عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. اندازه پنجره یا بازشو نقش مهمی در تعیین هزینه دارد، زیرا کرکره های بزرگتر به قطعات و قدرت موتور بیشتری نیاز دارند. انتخاب قطعات نیز بر قیمت تأثیر می گذارد، با گزینه هایی از آلومینیوم گرفته تا فولاد، که هر کدام سطوح مختلفی از دوام و جذابیت زیبایی را ارائه می دهند. علاوه بر این، پیچیدگی فرآیند نصب و هر گونه نیاز سفارشی سازی اضافی ممکن است بر هزینه کلی تأثیر بگذارد. برای دریافت قیمت دقیق بر اساس نیازهای خاص خود، توصیه می شود با یک تامین کننده یا نصاب معتبر مشورت کنید.

مدل کرکره برقی

چرا کرکره برقی را به جای کرکره های دستی انتخاب کنیم؟

کرکره های برقی مزایای زیادی نسبت به همتایان دستی خود دارند. راحتی کار با برق به شما این امکان را می دهد که بدون زحمت با فشار دادن یک دکمه کرکره ها را باز یا بسته کنید و نیازی به تلاش دستی نداشته باشید. این ویژگی به ویژه برای افرادی با تحرک محدود یا نصب پنجره های بزرگ مفید است. علاوه بر این، کنترل دقیق ارائه شده توسط موتورهای الکتریکی، بسته شدن یکنواخت و یکنواخت را تضمین می کند و امنیت و عایق را بهینه می کند. کرکره های برقی با تایمرهای خودکار و گزینه های کنترل از راه دور، راحتی و سفارشی سازی بی نظیری را ارائه می دهند.

فروش درب کرکره ای

کرکره برقی چگونه نصب می شود؟

نصب کرکره برقی معمولاً شامل چندین مرحله است. ابتدا اندازه گیری های دقیق پنجره یا بازشو برای اطمینان از تناسب کامل انجام می شود. سپس کرکره ها طبق این اندازه گیری ها به صورت سفارشی ساخته و مونتاژ می شوند. یک تکنسین ماهر مکانیسم غلتکی و ریل های راهنما را نصب می کند و عملکرد روان را تضمین می کند. موتور الکتریکی نصب شده، سیم کشی شده و به منبع برق متصل می شود و امکان کنترل آسان را فراهم می کند. در نهایت، یک بازرسی کامل برای اطمینان از عملکرد مناسب انجام می شود. توصیه می شود برای تضمین نصب بدون درز و ایمن، نصابان حرفه ای را استخدام کنید که در نصب و تنظیم کرکره برقی مهارت دارند.

طرح های کرکره برقی

الزامات نگهداری برای کرکره برقی چیست؟

کرکره های برقی به گونه ای طراحی شده اند که تعمیر و نگهداری پایینی داشته باشند و برای نگهداری در شرایط بهینه به حداقل توجه نیاز دارند. تمیز کردن منظم با محلول شوینده ملایم و پارچه نرم به حذف کثیفی و زباله از سطح کمک می کند. روغن کاری قطعات متحرک، مانند ریل های راهنما و مکانیزم غلتکی، حداقل یک بار در سال برای اطمینان از عملکرد روان بسیار مهم است. به طور دوره ای کرکره ها را برای هرگونه نشانه ای از ساییدگی یا آسیب بررسی کنید و فوراً هر مشکلی را برای جلوگیری از عوارض بیشتر برطرف کنید. پیروی از این شیوه های نگهداری ساده به افزایش طول عمر و عملکرد کرکره برقی شما کمک می کند.

آیا کرکره های برقی ارزش خرید را دارند؟

سرمایه گذاری در کرکره برقی می تواند مزایای بسیاری را ارائه دهد که ارزش توجه به آنها را دارد. کرکره های برقی علاوه بر امنیت، حریم خصوصی و راحتی که ارائه می کنند، با عایق سازی در برابر گرما و صدا به کارایی انرژی نیز کمک می کنند. این عایق می تواند منجر به صرفه جویی بالقوه در هزینه های گرمایش و سرمایش شود. علاوه بر این، کرکره های برقی می توانند ارزش و جذابیت ملک شما را افزایش دهند و در دراز مدت آنها را به یک سرمایه گذاری عاقلانه تبدیل کنند. هنگام خرید و نصب کرکره برقی، ویژگی ها و مزایای آنها را به دقت ارزیابی کنید تا مشخص کنید که آیا با نیازها و ترجیحات شما مطابقت دارند یا خیر.

کرکره برقی ضد سرقت

آیا می توان کرکره های برقی را برای تناسب با اندازه های مختلف پنجره سفارشی کرد؟

کرکره های برقی بسیار قابل تنظیم هستند و می توانند متناسب با طیف گسترده ای از اندازه ها و اشکال پنجره ها طراحی شوند. چه پنجره های کوچک و استاندارد داشته باشید و چه پانل های شیشه ای بزرگ از کف تا سقف، کرکره های برقی می توانند مطابق با نیازهای خاص شما تولید شوند. متخصصان ماهر اندازه گیری های دقیقی از پنجره های شما انجام می دهند تا از تناسب کامل اطمینان حاصل کنند. این ویژگی سفارشی سازی به شما این امکان را می دهد که بدون در نظر گرفتن اندازه یا شکل پنجره های خود از مزایای کرکره برقی لذت ببرید.

کرکره های برقی چگونه امنیت خانه را افزایش می دهند؟

یکی از مزایای کلیدی کرکره برقی توانایی آنها در افزایش امنیت خانه است. این کرکره ها از قطعات مستحکمی مانند آلومینیوم یا فولاد ساخته شده اند که یک مانع فیزیکی قوی در برابر نفوذ و خرابکاری ایجاد می کنند. وقتی بسته هستند، یک سپر محافظ روی پنجره های شما ایجاد می کنند و از دسترسی غیرمجاز جلوگیری می کنند. علاوه بر این، عملکرد موتور الکتریکی نیاز به درگیری دستی را از بین می برد و خطر خطای انسانی یا دستکاری را کاهش می دهد. کرکره های برقی با ساختار قوی و عملکرد خودکار خود آرامش خاطر و لایه ای از امنیت را به خانه شما ارائه می دهند.

بهترین نصاب کرکره برقی آهن حفاظ کجاست

چه ویژگی هایی بازده انرژی کرکره برقی را افزایش می دهد؟

کرکره های برقی ویژگی های کم مصرفی را ارائه می دهند که به محیط زندگی پایدارتر و راحت تر کمک می کند. این کرکره ها به عنوان یک لایه عایق اضافی عمل می کنند و باعث کاهش انتقال حرارت و به حداقل رساندن اتلاف انرژی می شوند. در هوای گرم، آنها با جلوگیری از تابش نور خورشید و جلوگیری از افزایش بیش از حد گرما، به خنک نگه داشتن خانه شما کمک می کنند. برعکس، در ماه های سردتر، عایق هایی را در برابر بادهای سرد ایجاد می کنند و راندمان گرمایش را بهبود می بخشند. با کاهش وابستگی به سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش، کرکره های برقی به طور بالقوه می توانند مصرف انرژی و قبوض آب و برق را کاهش دهند.

آیا کرکره برقی برای فضاهای تجاری مناسب است؟

کرکره برقی به کاربردهای مسکونی محدود نمی شود. آنها همچنین برای فضاهای تجاری بسیار مناسب هستند. چه صاحب یک فروشگاه خرده فروشی، ساختمان اداری یا رستوران باشید، کرکره برقی می تواند مزایای بی شماری را ارائه دهد. آنها ابزار موثری برای ایمن کردن ویترین یا ورودی فروشگاه شما در صورت بسته بودن، جلوگیری از سرقت و محافظت از دارایی های ارزشمند را فراهم می کنند. علاوه بر این، ظاهر شیک و مدرن کرکره های برقی می تواند جذابیت زیبایی شناسی فضای تجاری شما را افزایش دهد. این کرکره ها با گزینه های قابل تنظیم و عملکرد آسان خود، یک انتخاب کاربردی و شیک برای مشاغل هستند.

کرکره برقی چی بخرم

آیا کرکره های برقی را می توان با سیستم های خانه هوشمند ادغام کرد؟

بله، کرکره های برقی را می توان به طور یکپارچه در سیستم های خانه هوشمند ادغام کرد و لایه دیگری از راحتی و کنترل را اضافه کرد. با اتصال شاترها به هاب هوشمند یا دستگاه های سازگار، می توانید از راه دور آنها را با استفاده از تلفن هوشمند یا دستورات صوتی خود کار کنید. این ادغام به شما امکان می دهد زمان های باز و بسته شدن خودکار را برنامه ریزی کنید، حضوری شبیه سازی شده ایجاد کنید و امنیت خانه را حتی زمانی که دور هستید افزایش دهید. علاوه بر این، می توانید کرکره ها را با سایر ویژگی های خانه هوشمند مانند کنترل روشنایی و دما ادغام کنید و تجربه ای منسجم و شخصی شده در اتوماسیون خانه ایجاد کنید.

چه گارانتی و پشتیبانی پس از فروش برای کرکره برقی ارائه می شود؟

هنگام خرید کرکره برقی، پرس و جو در مورد گارانتی و پشتیبانی پس از فروش ارائه شده توسط سازنده یا تامین کننده ضروری است. شرکت های معتبر معمولا ضمانت هایی ارائه می کنند که عیوب تولید را پوشش می دهد و طول عمر محصول را تضمین می کند. مدت زمان و پوشش گارانتی ممکن است متفاوت باشد، بنابراین مهم است که شرایط و ضوابط را به دقت بررسی کنید. علاوه بر این، در مورد در دسترس بودن پشتیبانی پس از فروش، از جمله خدمات نگهداری و تعمیرات، پرس و جو کنید. انتخاب تامین کننده ای که پوشش گارانتی جامع و پشتیبانی پس از فروش قابل اعتماد ارائه می دهد، خیال شما را راحت می کند و تجربه مالکیت رضایت بخشی را تضمین می کند.

برای ساخت کرکره برقی از چه قطعاتی استفاده می شود؟

کرکره های برقی را می توان از قطعات مختلفی از جمله آلومینیوم، فولاد و پی وی سی ساخت. هر ماده ای مزایای خود را دارد. کرکره های آلومینیومی سبک، بادوام و مقاوم در برابر خوردگی هستند. کرکره های فولادی قوی، ایمن و عایق بهتری هستند. کرکره های PVC مقرون به صرفه، نگهداری آسان و عایق خوبی هستند. بسته به نیازهای خاص و بودجه خود، می توانید نوع ماده ای را انتخاب کنید که بهترین کار را برای شما دارد.

کرکره برقی چه مدلی بخرم

آیا کرکره های برقی از نظر انرژی کارآمد هستند؟

کرکره های برقی بسته به نوع قطعات مورد استفاده می توانند از نظر انرژی بسیار کارآمد باشند. کرکره های فولادی کارآمدترین هستند زیرا عایق حرارتی عالی را ارائه می دهند و به جلوگیری از اتلاف گرما در زمستان و خنک نگه داشتن ساختمان در تابستان کمک می کنند. کرکره های آلومینیومی نیز عایق خوبی دارند، اما به خوبی فولاد عمل نمی کنند. کرکره های پی وی سی کم مصرف انرژی هستند اما هنوز برخی از مزایای عایق را دارند. به طور کلی، کرکره های برقی می توانند با جلوگیری از اتلاف یا افزایش گرما از طریق پنجره ها و درها به کاهش هزینه های انرژی کمک کنند.

آیا می توان کرکره های برقی را متناسب با نیازهای خاص سفارشی کرد؟

بله، کرکره های برقی را می توان مطابق با نیازهای خاص سفارشی کرد. سفارشی سازی می تواند شامل اندازه، رنگ و قطعات شاتر باشد. علاوه بر این، سطح اتوماسیون را نیز می توان سفارشی کرد، مانند افزودن سنسورهایی که تغییرات شرایط آب و هوایی را تشخیص می دهند یا سنسورهای حرکتی که مزاحمان را تشخیص می دهند. اگر به یک کرکره برقی سفارشی نیاز دارید، مهم است که با متخصصی کار کنید که بتواند طرحی را ایجاد کند که نیازهای خاص شما را برآورده کند.

کرکره برقی چقدر دوام می آورد؟

کرکره های برقی به گونه ای طراحی شده اند که برای مدت طولانی، معمولا تا 20 سال یا بیشتر، دوام بیاورند. طول عمر کرکره به عوامل مختلفی از جمله کیفیت متریال مورد استفاده، سطح نگهداری و شرایط محیطی بستگی دارد. تمیز کردن و روغن کاری منظم قطعات متحرک می تواند به افزایش طول عمر کرکره کمک کند. خرید کرکره برقی از تولید کنندگان معتبر و نصب آنها توسط متخصصان برای اطمینان از حداکثر طول عمر ضروری است.

کنترل از راه دور کرکره برقی

آیا می توان کرکره های برقی را روی ساختمان های موجود نصب کرد؟

بله، کرکره های برقی را می توان بر روی ساختمان های موجود نصب کرد. مراحل نصب به نوع ساختمان و وضعیت پنجره ها و درها بستگی دارد. اگر قصد دارید یک کرکره برقی را به روز کنید، ضروری است که برای ارزیابی امکان سنجی پروژه با یک متخصص مشورت کنید. آنها همچنین می توانند بهترین نوع کرکره را برای ساختمان شما توصیه کنند و تخمین هزینه نصب را ارائه دهند.

آیا کار با کرکره های برقی آسان است؟

بله، استفاده از کرکره برقی آسان است. آنها مجهز به یک سیستم کنترل هستند که می تواند با استفاده از یک کنترل از راه دور یا یک سوئیچ کار کند. برخی از مدل ها حتی می توانند به یک سیستم اتوماسیون خانگی متصل شوند و به شما امکان می دهد با استفاده از یک برنامه گوشی هوشمند آنها را کنترل کنید. سطح اتوماسیون بسته به مدل می تواند متفاوت باشد. برخی از کرکره ها در صورت قطع برق یا خرابی مکانیکی نیاز به بازنویسی دستی دارند. با این حال، به طور کلی آنها برای ارائه یک عملیات راحت و بدون دردسر طراحی شده اند.

مزایای کاهش صدا کرکره برقی چیست؟

کرکره های برقی مزایای کاهش نویز عالی را ارائه می دهند و آنها را به گزینه ای محبوب برای صاحبان خانه و مشاغل واقع در محیط های پر سر و صدا تبدیل می کند. ساختار مستحکم و مهر و موم محکم این کرکره ها به حداقل رساندن صدای خارجی از ورود به فضای شما کمک می کند. هنگامی که کاملاً بسته می شوند، به عنوان مانعی در برابر صداهای ترافیکی، سر و صدای ساخت و ساز و سایر مزاحمت ها عمل می کنند و یک محیط داخلی آرام تر و آرام تر ایجاد می کنند. این ویژگی به ویژه برای کسانی که در مناطق شهری یا نزدیک خیابان های شلوغ زندگی یا کار می کنند مفید است و فضایی راحت و آرام را فراهم می کند.

درب های کرکره ای اتوماتیک

آیا کرکره های برقی برای مناطق پر باد مناسب هستند؟

کرکره های برقی برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از جمله بادهای شدید طراحی شده اند. این کرکره ها با استفاده از قطعات بادوام ساخته شده اند و به گونه ای مهندسی شده اند که در برابر باد و وزش شدید مقاومت کنند. مکانیزم غلتکی قوی و ریل های راهنمای ایمن تضمین می کند که کرکره ها حتی در هوای متلاطم در جای خود باقی می مانند. علاوه بر این، برخی از کرکره های برقی دارای قفل باد یا لت های تقویت شده برای پایداری و حفاظت بیشتر هستند. اگر در منطقه ای با باد شدید زندگی می کنید، با متخصصانی مشورت کنید که می توانند طراحی و نصب کرکره مناسب را برای اطمینان از عملکرد و ایمنی بهینه توصیه کنند.

کرکره های برقی چگونه حریم خصوصی را افزایش می دهند؟

حفظ حریم خصوصی یک نگرانی مهم برای بسیاری از افراد است و کرکره برقی راه حل موثری ارائه می دهد. این کرکره ها هنگام بسته شدن یک مانع محکم و غیر شفاف ایجاد می کنند و از دیدن داخل خانه یا محل کار شما توسط چشمان کنجکاو جلوگیری می کنند. با کنترل عملکرد کرکره ها با سیستم خانه از راه دور یا هوشمند، می توانید به راحتی سطح حریم خصوصی مورد نظر خود را در طول روز تنظیم کنید. چه بخواهید حریم خصوصی کامل داشته باشید یا دید جزئی، کرکره های برقی تطبیق پذیری را در حفظ سطح دلخواه شما از انزوا ارائه می دهند.

کرکره برقی درب آپارتمان

آیا کرکره های برقی می توانند بهینه سازی شوند؟

اگر در حال حاضر کرکره های دستی نصب کرده اید، می توان آنها را با موتورهای الکتریکی مقاوم کرد. مقاوم سازی کرکره های دستی با موتورهای الکتریکی به شما این امکان را می دهد که عملکرد آنها را بدون نیاز به تعویض کل سیستم ارتقا دهید. متخصصان ماهر می توانند کرکره های موجود را ارزیابی کرده و تعیین کنند که آیا با موتورسازی سازگار هستند یا خیر. با افزودن یک موتور الکتریکی و ادغام آن با یک سیستم کنترل، می توانید از راحتی کار موتوری و مزایای آن لذت ببرید. مقاوم سازی یک گزینه مقرون به صرفه برای افزایش عملکرد کرکره های غلتکی موجود شما است.

آیا کرکره های برقی برای باز شدن پنجره های بزرگ مناسب هستند؟

بله کرکره برقی برای بازشوهای بزرگ مناسب است. این کرکره ها را می توان به صورت سفارشی و متناسب با پنجره هایی با اندازه های مختلف، از جمله دهانه های بزرگ و گسترده ساخت. چه پنجره های کف تا سقف داشته باشید، چه درهای پاسیو یا دیوارهای شیشه ای پانوراما، کرکره های برقی را می توان طوری طراحی کرد که کل دهانه را پوشش دهد. عملکرد موتوری حرکت نرم و بدون زحمت را تضمین می کند و به شما امکان می دهد به راحتی کرکره ها را برای حفظ حریم خصوصی، امنیت و کنترل نور کنترل کنید. کرکره های برقی با قابلیت پوشاندن دریچه های بزرگ راه حلی کاربردی و شیک برای فضاهای مسکونی و تجاری ارائه می دهند.

قیمت دربهای کرکره ای برقی

آیا کرکره های برقی محافظت در برابر UV ارائه می دهند؟

بله، کرکره های برقی محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را برای فضای داخلی شما فراهم می کنند. این دریچه ها وقتی بسته می شوند به عنوان مانعی در برابر اشعه های مضر فرابنفش (UV) خورشید عمل می کنند. اشعه ماوراء بنفش می تواند با محو شدن رنگ ها و تخریب قطعات در طول زمان به مبلمان، کفپوش ها و پارچه ها آسیب برساند. کرکره های برقی از ورود مقدار قابل توجهی اشعه ماوراء بنفش به فضای شما جلوگیری می کند و به حفظ یکپارچگی و طول عمر مبلمان داخلی شما کمک می کند. با سرمایه گذاری در کرکره برقی می توانید از وسایل با ارزش خود محافظت کنید و زیبایی منزل یا محل کار خود را حفظ کنید.

علت بالا و پایین رفتن کرکره برقی

آیا می توان از کرکره برقی در فروشگاه و مغازه ها استفاده کرد؟

بله، کرکره برقی در فروشگاه و مغازه ها نیز قابل استفاده است. آنها معمولا در ویترین فروشگاه ها، انبارها و انواع دیگر ساختمان های تجاری استفاده می شوند. کرکره های برقی یک لایه امنیتی اضافی برای مشاغل ایجاد می کند، از نفوذ و محافظت از کالاهای با ارزش جلوگیری می کند. علاوه بر این، آنها حریم خصوصی و کنترل نویز را ارائه می دهند که آنها را به سرمایه گذاری عالی برای مشاغلی تبدیل می کند که به محرمانه بودن نیاز دارند.

ابعاد استاندارد درب کرکره ای پارکینگ

برخی از ویژگی های ایمنی کرکره برقی چیست؟

کرکره های برقی مجهز به چندین ویژگی ایمنی برای جلوگیری از حوادث یا صدمات هستند. یکی از این ویژگی ها، عملکرد معکوس خودکار است که در صورت مواجهه با مانع از بسته شدن شاتر جلوگیری می کند. این کار از آسیب رساندن شاتر به اشیا یا آسیب رساندن به افراد جلوگیری می کند. یکی دیگر از ویژگی های ایمنی، بازکردن دستی است که امکان باز شدن شاتر را در صورت قطع برق یا خرابی مکانیکی به صورت دستی می دهد. قبل از استفاده از شاتر، اطمینان از عملکرد صحیح ویژگی های ایمنی ضروری است.

خرید کرکره برقی

کرکره های برقی چگونه حریم خصوصی را افزایش می دهند؟

کرکره های برقی با ایجاد مانعی که جلوی دید ساختمان را می گیرد، حریم خصوصی را افزایش می دهد. این به ویژه در مناطق مسکونی که حفظ حریم خصوصی یک نگرانی است مفید است. لت های شاتر را می توان طوری تنظیم کرد که نور در عین حفظ حریم خصوصی به داخل اجازه دهد. علاوه بر این، کرکره های برقی نیز می توانند آلودگی صوتی را کاهش دهند، و آنها را به یک راه حل عالی برای صاحب خانه هایی تبدیل می کنند که در نزدیکی جاده های شلوغ یا همسایگان پر سر و صدا زندگی می کنند.

قیمت هر متر مربع کرکره برقی

آیا کرکره برقی برای نصب نیاز به مجوز دارد؟

مقررات مربوط به مجوزهای کرکره برقی بسته به محل و نوع ساختمان متفاوت است. در برخی موارد، ممکن است قبل از نصب، مجوز لازم باشد. مهم است که با مقامات محلی یا بخش ساختمان بررسی کنید تا مشخص شود آیا مجوز لازم است یا خیر. یک متخصص دارای مجوز همچنین می تواند در مورد الزامات مجوز به شما کمک کند و در صورت نیاز به این روند کمک کند.

درب کرکره ای پارکینگ

کرکره برقی در مقایسه با کرکره های سنتی چگونه است؟

کرکره برقی مزایای متعددی نسبت به کرکره های سنتی دارد. کار با آنها راحت تر است زیرا می توان آنها را با استفاده از کنترل از راه دور یا سوئیچ کنترل کرد. علاوه بر این، آنها ویژگی های امنیتی پیشرفته ای را ارائه می دهند که کرکره های سنتی از آن استفاده نمی کنند، مانند توانایی شناسایی متجاوزان و جلوگیری از نفوذ. کرکره های برقی نیز عایق بیشتری دارند و به کاهش هزینه های انرژی کمک می کنند. در حالی که کرکره های سنتی ممکن است در ابتدا ارزان تر باشند، کرکره های برقی با دوام و نیازهای نگهداری کم ارزش طولانی مدت ارائه می کنند.

قیمت تیغه کرکره

آیا کرکره های برقی را می توان با سیستم های اتوماسیون خانگی ادغام کرد؟

بله، بسیاری از کرکره های برقی را می توان با سیستم های اتوماسیون خانگی ادغام کرد و به شما امکان می دهد آنها را با یک برنامه گوشی هوشمند یا دستورات صوتی کنترل کنید. این سطح از اتوماسیون راحتی و انعطاف پذیری را برای صاحب خانه هایی که می خواهند کرکره برقی خود را از هر کجا مدیریت کنند، فراهم می کند. برخی از سیستم های اتوماسیون خانگی نیز می توانند شامل سنسورهایی باشند که تغییرات شرایط آب و هوایی را تشخیص می دهند و به طور خودکار کرکره ها را بر اساس آن تنظیم می کنند. انتخاب یک مدل کرکره برقی سازگار و همکاری با یک متخصص برای نصب صحیح آن بسیار مهم است.

خدمات آهن حفاظ

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912