سایبان برقی


انواع سایبان برقی برای کاربردهای مختلف از جمله سایبان پارچه ای باران و آفتاب گیر پارکینگ حیاط و مغازه طراحی شده است. به هر حال سایبان های برقی به نسبت مدل های دستی یک سری مزیت ها دارند. شاید علت قیمت بالا انواع سایبان برقی نیز همین ویژگی ها باشد. در ابتدا سایبان ها به صورت دستی طراحی می شدند اما با افزایش تکنولوژی و پیشرفت علم، انواع سایبان برقی وارد بازار شدند و هر یک تکنولوژی خاص خود را دارند. در مورد تفاوت های انواع سایبان برقی و دستی بسیار پرسش شده است. همینطور قیمت سایبان ها نیز ارزیابی شده است به این ترتیب شما می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

انواع سایبان برقی شامل سیستم های متشکل از سازه ها و یک پوشش متحرک هستند. این پوشش ها به واسطه جریان برق به یک موتور وصل می شوند. در واقع چنین شرایطی سبب می شو تا در وضعیت دلخواه قرار بگیرند. انواع سایبان برقی می تواند به صورت تاشو و متصل به دیورا طراحی شود. همینطور انواع سایبان برقی برای درب و پنجره نیز وجود دارد. برخی از سایبام ها به شکل چتری هستند. در همه این مدل ها نیروی الکتریکی متصل به یک موتور وجود دارد که وظیفه تغییر وضعیت سایبان را بر عهده می گیرد.


قیمت سایبان برقی

عملکرد انواع سایبان برقی به چه صورت است؟

در سایبان های برقی از یک موتور الکتریکی استفاده شده است. این موتور وظیفه هدایت و کنترل را بر عهده دارد. همینطور از یک ریموت کنترل استفاده شده است که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا بتواند از مسیر دورتر نیز باز و بسته شدن سایبان و یا تغییر زاویه آن را کنترل نماید. سایبان ها به طور کلی متشکل از سازه و پارچه هستن. یک سری قطعات و اتصالات مثل لولا جک نیز وجود دارد که برای کنترل بیشتر استفاده می شوند. سایبان ها می توانند به صورت ثابت یا متحرک طراحی شده باشند. موتور برقی و ریموت کنترل از دیگر اجزای سایبان ها محسوب می شود و نقش تکمیل کننده را بر عهده می گیرند.


سایبان پارچه ای ضد آب باران و آفتاب گیر پارکینگ

انواع سایبان برقی اتوماتیک چیست؟

شاید دوست داشته باشید در مورد سایبان اتوماتیک نیز یک سری اطلاعات داشته باشید. این سایبان ها در فضای باز به خصوص باغ ها و حیاط ها اجرا می شوند و برای هتل ها و مکان های لوکس بی نظیر هستند. در این سایبان ها از یک حسگر استفاده شده است. این حسگر می تواند شدت نور آفتاب یا باران را تشخیص دهد. در واقع در بر اساس شدن نور آفتاب و باران باز و بسته می شود. تنظیم این حسگر ها سبب می شود تا سایبان به صورت اتوماتیک یعنی درست در زمانی که تشخیص داده است به واسطه شرایط جوی باز یا بسته شود. دقت کنید که قیمت انواع سایبان برقی اتوماتیک به نسبت سایر سایبان ها متفاوت بوده و شرایط اجرایی مخصوص به خود را دارد. این سایبان ها در چندین سبک و مدل بندی طراحی شده اند.


سایبان اتوماتیک ریموت کنترلی

مزایای انواع سایبان برقی

در خصوص ویژگی ها و مزایای انواع سایبان برقی بسیار سوال شده است. یکی از مهمترین مزیت های انواع سایبان برقی این است که پوشش کامل در مقابل آفتاب و هر نوع شرایط بد جوی ایجاد می کند. یعنی مثلاً اگر از سایبان برقی برای خودرو استفاده می کنید خیالتان جمع است که در صورت بارش باران سایبان به صورت اتوماتیک باز می شود.

گزینه دیگر انتخاب رنگ سایبان است. رنگ سایبان بر اساس نما یا رنگ ساختمان مشخص می شود. دقت کنید که رنگ سایبان ها به واسطه ساختاری که دارند به چندین دسته تقسیم می شوند. این مدل از سایبان ها به صورت چند لایه هستند. تنوع زیادی در مورد سایبان های برقی وجود دارد. شما می توانید این سایبان ها را با عرض بالای 5 متر نیز اجرا کنید. در واقع طراحی با عرض بالای 5 متر نیز فراهم شده است.

این سایبان ها دارای وزن سبک هستند و از سازه هایی از جنس آلومینیوم تشکیل شده اند. به طور کلی این سایبان ها امکان تنظیم شیب تا 45 درجه را فراهم می سازند. دقت کنید که تنظیم شیب تا 45 درجه ارزیابی شده است. از رنگ های مخصوص مقاوم در برابر پوسیدگی در این سایبان ها استفاده شده است. این رنگ ها در برابر پوسیدگی و خوردگی و زنگ زدگی کاملاً ایده آل طراحی شده اند. این مل از سایبان ها مقاومت بالایی در برابر آب و آتش نیز دارند. یعنی نوع پارچه به کار رفته در آنها به صورتی است که مقاومت بالایی ایجاد می کنند.


خرید سایه بان ریموت کنترلی

ویژگی های انواع سایبان برقی

انواع سایبان برقی قابلیت چاپ لوگو یا تبلیغ مورد نظر را دارند. به طور کلی این سایبان ها قابلیت تبلیغاتی و سایبان مغازه دارند. یعنی شما می توانید لوگو یا تبلیغ مورد نظر را روی سایبان حک کنید. دقت کنید که سایبان های برقی از نظر سبک اجرایی متنوع ارزیابی شده اند. از سوی دیگر امکان نورپردازی سایبان نیز توسط سیستم سیستم های نورپردازی ارزیابی شده است. همینطور از ریموت کنترل برای باز و بسته کردن سایبان نیز استفاده می شود. عدم نیاز به نیروی مکانیکی برای باز و بسته  کردن نیز مدنظر است. دقت کنید که سایبان های برقی به طور کلی سیستم های نورپردازی مخصوص به خود را نیز دارند که سبب می شود کار به بهترین نحو اجرا شود. 


ساختار قطعات سایبان برقی

سایبان برقی برای چه مکانی مناسب است؟

برای استفاده از انواع سایبان برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد. در واقع شرایط تغییر اندازه در سازه و همینطور پارچه و امکان انتخاب نوع پارچه میز وجود دارد. همینطور می توانید رنگ سایبان را بر اساس نوع سلیقه خود انتخاب کنید. این سایبان ها برای مغازه ها و فروشگاه ها، استخر، آلاچیق ها، پارکینگ و ویلاها و همینطور برای تالارها و رستوران های رو باز استفاده می شود. این محصول برای نمایشگاه ها و همینطور فضاهای باران گیر سر در منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی دارای سایبان یا آلاچیق بام سبز مخصوص روف گاردن است.


سایبان مغازه کالسکه ای

معرفی انواع سایبان برقی

انواع سایبان برقی بر اساس سبک اجرایی دسته بندی می شوند. به این ترتیب قیمت انواع سایبان برقی نیز بر اساس نوع متفاوت است. چه خوب است که در این راستا یک سری اطلاعات تکمیلی داشته باشیم.

سایبان فنری بازویی: نام دیگر این سایبان مشهور به سایبان سیم بکسلی است. این سایان دارای دو بازوی اصلی است و در داخل آنها از فنر استفاده شده است. فنرها وظیفه باز و بسته کردن سایبان را بر عهده دارند.

سایبان چتری: در گذشته سایبان های چتری به صورت دستی باز می شدند اما امروزه انواع سایبان برقی چتری طراحی شده است. این مدل سایبان ها روی یک پایه اصلی وصل شده اند. عملکرد این سایبان ها مانند یک چتر است. در واقع مانند یک چتر باز و بسته می شوند. در این سایبان ها از موتور الکتریکی استفاده شده است که به صورت برقی اجرای وظیفه می کند.

سایبان باکسی: در بین انواع سایبان برقی، مدل های باکسی طرفداران زیادی دارند. این سایبان ها دارای یک باکس متصل به دیوار هستند. دقت کنید که در زمان جمع شدن سایبان داخل آن قرار می گیرد و فضای کمی را اشغال می کند. این مدل سایبان ها برای فضاهای کم بسیار عالی هستند و می توانند یک انتخاب حرفه ای باشند.

سایبان دو طرفه: سایبان های دو طرفه از دو سمت مجزا باز و بسته می شوند. در واقع این سایبان ها به شما اجازه می دهند که در زمان دلخواه بتوانید سمت مورد نظر را جمع یا باز کنید. چنین سیستمی سبب می شود تا کارر با سایبان راحت باشد و کاربردهای زیادی داشته باشد. در هر صورت این سایبان ها از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده اند.


سایبان بالکن تراس

جدیدترین سایبان پارکینگ و مغازه

در لیست سایبان های برقی، سایبان زنجیری یکی از سبک های جدید محصول می شود. این سایبان ها در لیست مدل های سیم بکسلی قرار گرفته اند و دارای بازوان اصلی هستند. داخل این سایبان ها به جای فنر از زنجیر استفاده شده است. این سبک از سایبان ها برای مکان هایی که باد و طوفان بسیار شدید مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار عالی است.

سایبان شید از دیگر سایبان های برقی محسوب می شوند. این سایبان ها به طور کلی به عنوان پرده در خانه استفاده می شوند. برقی بودن یکی از موضوعات مهم محسوب می شود. به طور کلی یک ریموت کنترل نیز وجود دارد که برای باز و بسته مورد استفاده قرار می گیرد. این سایبان ها برای تبلیغات نصب شده پشت پنجره گزینه خوبی محسوب می شوند. همینطور برای ویترین مغازه ها نیز بسیار عالی هستند. سایبان های شید با عنوان شید رول و پرده اتوماتیک عرضه می شوند.

 

عوامل موثر بر قیمت سایبان برقی

انواع سایبان برقی پارکینگ حیاط و مغازه در قیمت های مختلف عرضه شده اند. این سایبان ها بر اساس نوع مقاومتی که دارند دسته بندی شده اند. قیمت سایبان به عوامل مختلفی بستگی دارد:

یکی از موارد مهم جنس پارچه انتخاب شده است. جنس پارچه بر اساس عملکرد های مختلف دسته بندی می شود. جنس پارچه را می توانید بر اساس سطح نیاز خود انتخاب کنید. کیفیت پروفیل و سازه ها برای سایبان برقی از موارد مهم محسوب می شود. انتخاب نوع سیستم حرکتی یعنی نوع گیربکس یا همان موتور الکترونیکی نیز بخشی از قیمت سایبان برقی را شامل می شود. نوع سایبان برقی از دسته مواردی است که می توانید مورد استفاده قرار دهید. در نهایت هزینه نصب و اجرا برای سایبان های برقی یکی از ایده های مهم و ایده آل محسوب می شوند. سایبان های برقی در چندین سبک و مدل طراحی شده اند. سبک اجرایی سایبان ها بسیار روی قیمت تاثیر گذار است. 


سایبان چتری

تفاوت سایبان برقی و دستی

همیشه سوال می شود که چرا قیمت انواع سایبان برقی نسبت به دستی گرانتر است؟ این موضوع سبب شده تا بررسی های روی تفاوت های این دو سبک سایبان داشته باشیم. دقت کنی که سایز و سبک سایبان های دستی و برقی روی قیمت تاثیر می گذارند. مثلاً قیمت سایبان دستی که سایز دو برابر سایبان برقی دارد، قطعاً از سایبان برقی گرانتر است. اگر بخواهیم تفاوت اصلی انواع سایبان برقی و دستی را بررسی کنیم، باید به نحوه بالا و پایین رفتن آن بپردازیم. در سایبان های دستی از یک میل لنگ استفاده شده است. این میل لنگ روی پیج قرار دارد. زمانی که میل لنگ در سایبان دستی در جای خود قرار می گیرد می توان از آن برای بالا و پایین بردن بخش های متحرک استفاده می شود. در سایبان های برقی از یک دکمه و یا سوئیچ و همینطور سیستم کنترل از راه دور استفاده شده است. این سیستم ها برای بالا و پایین کشیدن سایبان برقی استفاده می شوند.

تفاوت مشخصی که بین سایبان برقی و دستی وجود دارد بالا و پایین شدن آنها با دست یا برق است. در هر دو سبک سایبان ها از چرخ و قرقره استفاده شده است. چرخ و قرقره برای باز و بسته شدن استفاده می شوند. فارغ از سبک سایبان برقی یا دستی از یک نوع مدل پارچه در آنها می توان استفاده کرد. قاب های سایبان برقی و دستی از نظر نوع پلاستیک و فلز و وینیل تهیه شده اند.


سایبان استخر

بررسی تفاوت قیمت سایبان دستی و برقی

سایبان دستی به صورت دستی جمع می شود و این موضوع سبب ارزانتر بودن قیمت آن خواهد شد. همینطور این سایبان ها در هزینه های برق نیز صرفه جویی ایجاد می کنند. جدا از اینکه سایبان برقی هزینه بالایی دارد باید بتوانی که موتور آنها به سیستم برق منزل وصل می شوند. یعنی سیستم برق منزل شما باید بتواند تحمل نیروی زیاد را داشته باشد.

تفاوت سایبان دستی و برقی از نظر نوع نگهداری

انواع سایبان برقی به واسطه موتورهای الکتریکی کار می کنند. بنابراین نیاز به نگهداری بیشتری دارند. خراب شدن قطعات، فرسودگی باتری و ... از دسته مواردی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. سایبان های برقی معمولاً با کیفیت های بالایی طراحی می شوند. یعنی موتورهای الکتریکی که در این سایبان ها وجود دارد قابل اعتماد هستند. به طور کلی احتمال خرابی آنها کاهش می یابد. سایبان های دستی نیاز به نگهداری کمتری دارند. تنظیم سایبان به صورت دستی صورت می گیرد و احتمال خرابی آن نیز کمتر است.

آیا سایبان برقی راحت تر است یا دستی؟

پاسخ این سوال تا حدودی مشخص است. به هر حال هر چه که به صورت اتوماتیک کار کند گزینه بهتری خواهد بود. سایبان های دستی برای کار کردن نیاز به نیروی انسانی دارند. اما نکته اینجاست که در سبک های مدرن این مدل از سایبان ها از سیستمی استفاده شده است که نیاز به قدرت زیادی برای چرخاندن میل لنگ نخواهد بود. راه اندازی سایبان های دستی بسیار آسان است و نیاز به برق ندارد. این سایبان ها برای خانه هایی که دارای مشکل برق هستند بسیار ایده آل است.

از سوی دیگر انواع سایبان برقی به صورتی طراحی شده اند که سبب می شوند در وقت صرفه جویی ایجاد شود. یعنی تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک دکمه را فشار دهید. و یا روی صفحه کنترل و یا کنترل از راه دور فشار ایجاد کنید. سایبان به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود. همین موضوع سبب افزایش قیمت سایبان برقی می شود و به طور کلی شرایط خاص خود را دارد. این سایبان ها از نظر سبک اجرایی متنوع ارزیابی شده اند.


سایبان رستوران

راهنمای خرید سایبان

بسیاری از افراد هنوز نمی دانند که به سراغ انواع سایبان برقی بروند و یا سایبان های دستی را انتخاب کنند. تصمیم گیری در خصوص سایبان های دستی یا برقی بستگی به یک سری عوامل دارد. یکی از موضوعات میزان راحتی آن است. در واقع میزان بودجه و سلیقه شما از موارد مهمی است که سبب می شود خرید سایبان به بهترین نحو صورت بگیرد. دقت کنید که میزان بودجه شما در خرید یکی از عوامل پر اهمیت است. اگر می خواهید از سایبان به صورت موقت استفاده کنید بهتر است که به سراغ سایبان هایی بروید که به صورت دستی کار می کنند و قیمت بالایی ندارند. این موضوع را جدی بگیرید که بسیاری از سایبان ها از نظر سبک اجرایی متفاوت هستند. سایبان های دستی به صورت قطع ارزانتر خواهند بود.

موضوع دیگر این است که اگر فکر می کنید قرار است مدت زمان طولانی تری را برای سایبان در نظر بگیرید بهتر است مدل های اتوماتیک را انتخاب کنید. نکته بسیار مهمی که باید بدانید این است که بسیاری از سایبان ها از نظر سبک اجرایی به چند دسته تقسیم شده اند. یک موضوع پر اهمیت این است که سایبان ها می توانند ساختاری متنوع نیز داشته باشند. ساختار متنوع سبب می شو تا هزینه ها فرق کنند. شما می توانید در خرید خود بهترین گزینه را مدنظر قرار دهید. اگر نیاز به مشاوره دارید نیز مشاوره های لازم در اختیار شما قرار می گیرد.

 سایبان برقی خودرو به نسبت انواع سایبان برقی درب و پنجره متفاوت است. دقت کنید که در این راستا سایبان ها از نظر اصول اجرایی متفاوت ارزیابی می شوند. شما می توانید سایبانی را انتخاب کنید که دارای سیستم اجرایی مخصوصی هستند. در انتخاب سایبان های برقی دست شما باز است. یعنی انتخاب به صورتی است که بتوانید بهترین سودآوری را داشته باشید و تا مدتها از آن استفاده کنید. سایبان های برقی هر یک دارای مکانیزم های مخصوصی هستند. شما می توانید سایبان برقی را به صورت سفارشی نیز درخواست کنید. این موضوع سبب می شود تا کار به شکل حرفه ای دنبال شود. 


سایبان برقی آهن حفاظ
💎 نوع سایبان برقی بهترین مدل های سایبان برقی موجود است
💲 قیمت سایبان برقی نازل ترین قیمت بازار
⏳ بازه سفارش نصب سایبان برقی بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناس فروش آهن حفاظ و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات آهن حفاظ
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن حفاظ

سلام 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا