قیمت جک پارکینگی


تاریخ امروز :

جک درب پارکینگ بر اساس کارکرد هر درب متفاوت است. به طور مثال برای درب های دولنگه از جک برقی به صورت پک کامل که شامل دو بازو در سمت چپ و راست شده به همراه مدار کنترل و متعلقات استفاده می شود اما برای درب های کشویی می بایست از موتور درب ریلی استفاده نمود که درب را به سمت چپ و راست هدایت کند. درب اتوماتیک همانند سایر محصولات فروشگاه ایمن صنعت از چند مدل تشکیل شده است. انواع جک پارکینگی شامل درب اتوماتیک هیدرولیکی، درب اتوماتیک پنوماتیک، درب اتوماتیک گیربکسی می شود که هر کدام از این محصول دارای خاصیت های متفاوت می باشد. جک های پارکینگ یک مکانیسم مکانیکی ، هیدرولیکی و یا پنوماتیکی دارند که پس از نصب بر روی درب های لولایی امکان باز و بست درب را تنها با فشردن دکمه ریموت کنترل فراهم می کند. برتری جک های هیدرولیکی نسبت به مکانیکی امکان تردد بسیار بالا و همچنین استفاده در درب های بسیار سنگین و صنعتی می باشد.


جک برقی

جک درب پارکینگ یک سیستم اتوماتیک برای خودکار کردن درب پارکینگ و درب های ورودی حیاط ها می باشد . جک برقی درب اتوماتیک ریموت دار نام دیگر جک پارکینگی می باشد. این نوع از جک های درب ورودی آهنی در نمونه های داخلی و خارجی در بازار موجود می باشد و شما بسته به نیاز خود می توانید این جک ها را خریداری و نصب نمایید. لازم است بدانید قبل از خرید جک برقی باید به این نکته توجه داشته باشید که هر جک با توجه به میزان توانمندی که دارد می تواند در یک مکان مناسب مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثل یک جک درب پارکینگ تنها برای میزان تحمل دربی با ۲۰۰ کیلو ساخته شده است و در صورتی که میزان فشار وارد شده به این جک ۴۰۰ کیلو باشد قطعا نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد


جک درب پارکینگ

جک برقی چیست؟

از زمانی که انسان دانست برای حفظ امنیت خود و محل زندگی خود نیاز به چیزی دارد که مانع از ورود افراد غیر مجاز شود، درب را اختراع کرد. ازآن روز درب ها تغییراتی داشتند اما نه چندان تغییرات بنیادی. جسمی که از چوب یا آهن فلزی است و روی لولایی میچرخد و قفل دارد. با گذشت زمان و فاصله پیدا کردن درب خروجی از محل زندگی و خانه، کم کم نیاز به آیفون پدید آمد. تا بتوان از راه دور درب را باز کرد. با به وجود مفاهیمی مثل پارکینگ و درب پارکینگ این سوال برای مخترعین پیش آمد که آیا هر بار باید از ماشین پیاده شد و درب را باز کرد؟ این گونه بود که جک برقی جای دست انسان را گرفت و درب را برایش باز کرد. اساس کار این جک ها در کل ساده است. فرمانی به جک داده می شود. و جک با کشیدن خود ( مانند ماهیچه انسان ) درب را باز میکند و بالعکس. در واقع جک برقی نه تنها جای دست انسان بلکه مانند دست انسان نیز عمل می کند.


جک پارکینگی

قطعات مورد استفاده در جک پارکینگی

یک جک برقی درب پارکینگ از چشمی ، ریموت ، جک بازویی ، و مرکز فرمان ساخته می شود که هر کدام از این بخش ها دارای وظایف خاص خود می باشند  . چشمی جک برقی درب اتوماتیک دارای یک تکنولوژی به نام مادون رمز می باشد که این تکنولوژی برای مشاهده و تشخیص بودن و نبود افراد می باشد و در صورتی که تشخیص بدهد فرد یا ماشینی در میان درب وجود ندارد اقدام به بستن درب می کند. مرکز فرمان جک برقی نیز مانندیک فرمان خودرو می باشد و دستور باز و بسته شدن درب و همچنین توقف درب را می دهد به عبارت دیگر این قیمت از جک دستورات گرفته شده از چشمی و ریموت را دریافت و پردازش می کنند و سپس اقدامات لازم و تعریف شده را انجام می دهد.


قیمت جک برقی

جک پارکینگی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ چه جک پارکینگی مناسب است؟ بهترین مارک جک درب پارکینگ کدام است؟ از میان برندهای جک پارکینگ سوزوکی ، بتا، کویه ، دنا، سیماران و درکا کدام بهتر است ؟ استفاده از درب های اتوماتیک در پارکینگ ها و  همچنین اماکنی مانند: منازل، ادارات، شرکت ها، مغازه ها و… به امری متداول تبدیل شده است. این درب ها، از اجزای مختلفی ساخته می‌شود که یکی از آن ها جک می باشد؛ کار و وظیفه ی جک در درب پارکینگ، باز و بسته کردن آن است. این کار به وسیله ی یک ریموت و زدن دکمه، به طور کاملاً اتوماتیک انجام می گرد. به همین دلیل در همه محصولات فاکتور سرعت و ایمنی در نظر گرفته می شود . این جک به صورت مکانیکی یا هیدرولیکی بر روی درب نصب می شود و دارای سنسور می باشد . این جک ها انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.


جک درب حیاط

جک پارکینگی، در این مقاله به طور کامل در مورد ضرورت وجود و چگونگی نصب جک پارکینگی ، تعمیر جک پارکینگی ، چرایی نصب قفل برقی، فواید و مضرات و چگونگی آن می پردازیم. ضرورت وجودآن بدیهی است که زندگی شهرنشینی و تراکم ترافیک در جاده های اصلی، کوچه ها و خیابانها، مشغله زیاد و درگیریهای فکری که در زندگی شهرنشینی وجود دارد، موجبات تهیه لوازم، وسایل و ابززارهایی برای زندگی راحت تر را فراهم مینماید. بنابراین همواره این معذل رانندگان را چه در خروج از پارکینگ چه در ورود همراهی می کند. این مشکلات صرفا با نصب جک پارکینگی، که با هزینه ای ناچیز نسبت به خسارت هایی که در نبود این سیستم ممکن است به ساختمان وارد شود، قابل حل است.


خرید جک پارکینگ

چه مدل جک پارکینگی مناسب است؟

به طور معمول درب های لولایی را با جک های پارکینگی اتوماتیک می کنند. درب های لولایی با توجه به متریال به کار رفته در آنها دارای انواع مختلفی می باشد. سوال اینجاست برای این نوع درب ها بهترین جک پارکینگی کدام است. در پاسخ باید گفت این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل مواردی به شرح ذیل می باشد:

کارشناسان ما با توجه به این عوامل و بررسی سایر فاکتورهای موثر بهترین جک پارکینگ را به شما پیشنهاد می کنند.


جک بازویی

جک بازویی یک قسمت از جک برقی می باشد که می تواند در پایین درب یا بالای درب یا حتی در وسط درب نصب شود و وظیفه آن نیز این است که انرژی الکتریکی گرفته شده را به انرژی مکانیکی تبدیل کنید به عبارت دیگر جک بازویی ظیفه تبدیل جریان الکتریکی را به جریان مکانیکی برای حرکت درب را بر عهده دارد .  جک درب اتوماتیک پارکینگ در برند ها و سایز های مختلفی توسط شرکت ایمن صنعت قابل نصب می باشد در صورتی که نیاز به نصب این نوع از ابزار داربد می توانید با شمارهای مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند ، لازم به ذکر می باشد لیست قیمت جک درب پارکینگ به علت نوسانات قیمت ارز از وب سایت برداشته شده است .


جک درب اتوماتیک

نصب جک درب پارکینگ

یکی از وقت گیرترین امورات روزانه که هرروز همه با آن روبرو می شوند، باز و بسته کردن درب پارکینگ منزل می باشد که در هر دو صورت ورود و یا خروج از پارکینگ، علاوه بر زحمت و سنگینی کار و اینکه برای خانم ها امریست بعضاً طاغت فرسا، باید بیرون از پارکینگ جهت بستن یا باز کردن درب پارکینگ خودرو را رها کرده و این خود از نظر ایمنی بسیار خطرناک میباشد. یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.

اینکه موتور خودرو رابعضاً روشن رها می کنند تا درب پارکینگ را باز یا بسته نمایند، خود تهدیدی است جدی، و هموار نمودن راه دزدیدن خودرو برای دزدان است. از سویی حتی اگر تمامی موارد ایمنی را رعایت نمایند، باز هم نمیتوانند وسط کوچه یا خیابان خودرو را پارک کنند تا درب پارکینگ راببندند یا باز کنند. زیرا که در بیشتر مواقع در شهرهای بزرگ و شلوغی چون تهران قالبا جای پارک خودرو در کوچه و خیابان جزو نایاب ترین ها میباشد و راننده مجبور میشود خودرو را یا دوبله پارک کند که موجب ایجاد تراکم ترافیک میشود یا باید تا صدها متر دورتر خودرو را پارک کند.یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.


قیمت جک پارکینگی

چرا بروی جک های برقی پارکینگی حتما باید قفل برقی نصب شود؟

متاسفانه بعد از نصب درب پارکینگ این جک پارکینگی علیرغم سهولت در امر باز و بست درب های نسبتا سنگین دو لنگه و یا تک لنگه بهیچ عنوان ضامن امنیت ساختمان نمی باشند. لذا از آنجا که دزدان و افراد فرصت طلب، باین موضوع کاملا واقف اند؛ براحتی و با وارد آوردن کمترین نیرو، براحتی درب را باندازه ای که برای وارد شدن بداخل ساختمان کافی باشد باز کرده و وارد ساختمان میشوند. حال آنکه هم به جک ها آسیب جدی وارد میشود و هم امنیت ساختمان به خطر میافتد. این مشکل براحتی و با هزینه ای ناچیز، با نصب یک قفل الکتریکی بروی درب پارکینگ و برنامه ریزی مدار فرمان جک برای باز و بسته شدن قفل بصورتی که قابل حل می باشد و در نصب جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگی به کار می رود.


جک دربازکن ریموت دار

انواع جک پارکینگی بازویی

  1. جک هیدرولیکی

مقاوم بودن جک پارکینگی بازویی در گرما و سرمای زیاد از ویژگی شاخص این جک می باشد که در سایر جک های موجود وجود ندارد. همچنین این نوع جک برای درب های با وزن زیاد و تعداد تردد بسیار مناسب است.

  1. جک الکترومانیکی

این نوع جک با برق کار می کند و برای درب های پارکینگ ساختمان هایی که تعداد واحد آن کم است نصب می شود (حداقل 20 واحد) . این نوع جک دارای 220 و 24 ولت می باشد. 220 ولت آن مججهز به Ups می باشد بدین معنی که درد هنگام قطعی برق نیز کار می کند. در 24 ولت آن نیز قابل شارژ می باشد.

  1. جک پنوماتیک

نیروی به کار رفته در این نوع جک ها باد می باشد که امروزه منسوخ شده و از کار افتاده است.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا