درب ویلایی


تاریخ امروز :

درب های ورودی ساختمان در مدل های گوناگون هستند و اکثرا از فلزی بوده، درب حیاط فلزی عضو جدا نشدنی ساختمان ها هستند. امروزه تمامی درب های پارکینگ و درب ویلایی با توجه معماری سازه، نمای ساختمان و کاربری آن طراحی و ساخته میشود تا از نظر بصری با معماری ساختمان مطابقت و همخوانی داشته باشند. درب فرفورژه از جمله درب الیزه عضو جدا نشدنی معماری ایرانی است و به عنوان دروازه ی ورودی منازل مسکونی، درب ورودی آهنی حیاط، درب فلزی شیک پارکینگ، دفاتر اداری، شرکت های تجاری و بسیاری دیگر از فضاهای ایرانی به کار گرفته می شوند. تجربه ی ما در حوزه ی تولید درب های دست ساز فلزی در کارخانه درب آهنی ما را به این نتیجه رساند که جای استفاده از تکنولوژی و ابزارهای دقیق و مدرن امروزی در چرخه ی تولید داخلی، خالی است.


درب حیاط

قیمت درب آهنی حیاط ماشین رو بصورت کیلویی محاسبه قیمت می شود و از محصولاتی است که در ساخت انواع ساختمان کاربرد دارد. به طور کلی درب‏ها از مواد مختلف و در طرح‏های متنوع برای انواع مختلف بناها در بازار موجود هستند.


درب الیزه

09125200978


علاوه برساخت مدل های درب حیاط ، درب‏های چوبی و فایبر گلاس نیز از انواع دیگر درب‏های ساختمانی هستند. خرید درب فلزی آپارتمان برای بخش ‏های مختلف یک ساختمان مانند قیمت طرح در حیاط تک لنگه و دو لنگه، مدل درب فلزی ورودی ساختمان
و درب آهنی ورودی ساختمان و آپارتمان‏ ها مورد استفاده قرار می‏گیرد. شما می‌توانید درب‏های فلزی را به دلیل تنوع زیادی که در طرح، رنگ و جنس دارند، با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید؛ اما این تنوع ممکن است موجب شود سردرگمی شما شود.


درب باغی

قیمت کیلویی درب فرفورژه دست ساز با توجه به وزن آهن است و این درب های اهنی تأثیر زیادی در نمای بیرونی ساختمان شما دارند؛ بنابراین طرح ‏ها و مدل ‏های این نوع درب برای افراد اهمیت زیادی دارد. از آنجایی‏ که درب هایی مانند درب الیزه مدرن و درب حیاط طرح هخامنشی فلزی شما در پارکینگ، ورودی حیاط یا مجتمع مسکونی نصب می‏شود، تأثیر زیادی در جلوه بصری و زیبایی بنای شما دارد.


درب هخامنشی

علاوه بر این با نصب درب پارکینگ اگر افرادی را که از بیرون به ساختمان شما نگاه می‏کنند، در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که تناسب طرح و شکل درب فلزی شما با ساختمان بسیار مهم است.


درب آهنی

علاوه بر تنوع در طرح و رنگ درب باغ فلزی رنگی، ایمن بودن درب باغی گلنرده فرفورژه از مهمترین ویژگی‏هایی آن است که موجب می‏شود اکثر افراد درب حیاط رنگ سفید و مشکی و طلایی و قهوه ای سوخته را انتخاب کنند. امروزه در نما دروازه پارکینگ با بکارگیری فناوری‏های روز دنیا و طرح‏های مدرن و زیبا با انواع طراحی‏های مدرن و سبک‏های جدید ساختمان تناسب و هماهنگی دارند و امنیت لازم را برای صاحبان ساختمان‏ها و مجتمع‏های مسکونی فراهم می‏کنند.


درب پارکینگ

یکی دیگر از مزیت‏‏ های عمده نصب مرکز تولید هر متر درب آهنی در ساختمان‏ها، ساخت این نوع در‏ها طبق سلیقه مشتریان است. انواع درب های فلزی تولید شده در این شرکت متنوع هستند. علاوه بر این در تلاش هستیم با فناوری جدید و مواد با کیفیت، تصاویر در ورودی خانه ویلایی را مطابق سلیقه مشتریان تولید کنیم و در زیر مشاهده نمایید. ذکر این نکته ضروری است که خرید درب آهنی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان و قیمت درب گاراژی منزل و ساختمان نسبت به درب‏های چوبی بالاتر هستند. همچنین برای نصب درب فلزی لوکس به دلیل وزن زیاد، زمان بیشتری نسبت به درب چوبی باید صرف شود؛ بنابراین برای نصب آن نیاز به افراد متخصص و حرفه‏ای دارید.


درب فرفورژه

درب ورودی ساختمان مسکونی جزئی از ساختمان می باشد که به شدت در زیبایی و یا نمای بیرونی ساختمان موثر می باشد. لازم به ذکر می باشد که قسمت پیشانی یک ساختمان، عکس مدلهای جدید درب پارکینگ شمالی و جنوبی در زیر قابل مشاهده می باشد، در نتیجه در ظاهر ساختمان تاثیر مثبت خواهد داشت و انتخاب آن باید با دقت نظر بالایی صورت گیرد.


درب فلزی

ناگفته نماند که درب ویلایی فلزی کلاسیک ساختمانی انواع مختلفی دارند که می توان به درب فلزی حیاط، درب فلزی فرفورژه، درب ورودی و … اشاره کرد که به وسیله جک برقی کنترلی می گردند و همچنین می توان از کرکره برقی استفاده نمود.


درب لوکس مدرن

___________________

قیمت درب حیاط ویلایی

قیمت درب‌های فلزی ورودی حیاط ویلا ، با توجه به سلیقه مشتری و نمای ورودی ساختمان، متفاوت می باشد؛ به‌طور مثال، مدل درب حیاط ساده و شیک برای عمارت هایی با معماری متوسط رو به مدرن طراحی‌شده است؛ بنابراین در نظر گرفتن هر یک از موارد، در طراحی و ساخت درب‌های ورودی ساختمان و درب‌های فرفورژه نقش بسزایی خواهند داشت. خرید عمده درب فلزی حیاط به‌طور میانگین، درصد بالایی از معاملات بازار درب‌های ساختمانی را به خود اختصاص می‌دهد؛ به‌نحوی‌که فروش عمده درب فلزی حیاط ساده و شیک نسبت به انواع درب فلزی حیاط طرح چوب و شیک بالاتر می‌باشد؛ این موضوع از قیمت مناسب در کنار استقبال از طراحی درب حیاط آهنی که رو به مدرنیته است، حکایت دارد.

درب پارکینگ

درب آهنی حیاط ساده و شیک

درب ویلایی یا درب آهنی ، مناسب ترین گزینه برای ورودی منازل ، حیاط و ساختمانها میباشد. درب آهنی نفررو ،به دلیل استحکام و مقاوم بودن در برابر سرما،گرما و رطوبت یکی از بهترین گزینه ها برای درب ورودی مجتمع های مسکونی می باشد همچنین می توان برای درب حیاط از درب های دولنگه و ماشین رو استفاده نمود. در این راستا آهن حفاظ با تجربه ی اجرای بیش از 2400 پروژه در تهران و سایر استان ها. تولید کننده انواع درب های فلزی لوکس با بهترین قیمت و کیفیت و ارسال به سراسر کشور می باشد.
تولیدات فلزی ما شامل طراحی و ساخت هر گونه سازه فلزی ساختمانی و ساخت درب و پنجره های معمولی، دوجداره، نرده فلزی و فرفورژه، انواع چهار چوب های فلزی در ابعاد و اشکال مختلف می باشد.
مشاوره در مورد انتخاب درب فلزی برای درب حیاط ، پارکینگ و تهیه آن دیگر دردسر نیست. مجموعه آهن حفاظ مشاور رایگان و تولید کننده انواع درب فلزی ورودی ساختمان می باشد.


قیمت درب حیاط ماشین رو

درب حیاط ساده و شیک (Gate) در قسمت ورودی اصلی قرار دارد بنابراین باید دارای ویژگی های مناسبی باشد تا به گونه ای سبک و فضای خانه را تعریف کند. مدل دری که برای حیاط مورد استفاده قرار می گیرد باید با محوطه حیاط و فضای اطراف هماهنگی داشته باشد. عوامل بسیار زیادی هستند که تعریف کننده سبک معماری داخلی و سلیقه صاحب خانه می باشند و با رویت کردن درب ورودی حیاط فهمیده می شوند. رنگ درب، مدل، طراحی و… از جمله این عوامل هستند. درب ورودی حیاط برای محیط بیرونی ساخته می شود بنابراین باید مقاومت لازم برای قرار گرفتن در معرض شرایط جوی را داشته باشد. صنایع فلزی کاوه از بهترین تولید کنندگان در حیاط در داخل کشور است و از طراحی تا ساخت با کیفیت را برای مشتریان خود تضمین می کند. جنس و کیفیت درب حیاط موضوع بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهترین و مقاوم ترین جنس برای درب محوطه، فلز است.  جنس درب ورودی حیاط باید به گونه ای باشد که ضربه و شرایط آب و هوایی آن را به راحتی خراب نکند و در این شرایط نیز کیفیت و استقامت خود را حفظ کند. همچنین رنگ پذیر بودن درب باعث می شود هم مقاومت درب در برابر زنگ زدگی و ساییدگی بالا برود و هم زیبایی فوق‌العاده ای در نمای ساختمان ایجاد کند. ایمن بودن در حیاط در اولویت قرار دارد و باید همواره به آن اهمیت داد.


قیمت درب حیاط

درب پارکینگ (parking door) و درب ماشین رو حیاط در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود. به همین دلیل می‌توان با توجه به شرایط و سلیقه‌ی خود نوع مناسب آن را انتخاب کرد. درب حیاط همچون در پارکینگ نقش‌های مهمی را در ساختمان ایفا می‌کند که در این مقاله به آن‌ها خواهیم پرداخت. این درب ها زیرمجموعه انواع درب فلزی است. نکته‌ی بسیار مهم دیگر بحث سفارش و قیمت انواع درب پارکینگ است که بر اساس نوع درب و ابعاد و دیگر ویژگی‌های آن متغیر است. این‌که چه نوع دربی پارکینگی را انتخاب می‌کنید، به طور کامل به شما و شرایط موجود بستگی دارد. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، نمونه‌های متنوعی از درب‌های پارکینگ وجود دارند. این تنوع یکی از نقاط قوت بسیار مهم در صنعت تولید درب‌های پارکینگ و حیاط است. چرا که به لطف این تنوع افراد با سلیقه‌های مختلف می‌توانند درب مورد نظر خود را انتخاب کنند.


درب ویلایی

درب ویلایی (Villa door) از جمله درب های ایمن و زیبایی می باشد که به ساختمان شما جلوه خوش سیمایی می بخشد. با نصب درب فلزی در درگاه متصل کننده دو فضای داخلی و خارجی، نمایی منحصر به فرد را به خانه ی خود هدیه دهید. درب آهنی ویلایی یا هر دری به عنوان مرز جدا کننده ی دو فضای داخلی و شخصی و بیرونی و عمومی می باشند. مرزی که حریم زندگی شخصی را برای افراد تعیین می کند و حدود اختیارات مربوط به شخص را در فضایی مختص به خودش، تعیین می کند. درب ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند؛ این حرف و اهمیتی که به در نسبت داده شده است به این معنی نمی باشد که دیگر عناصر و سازه های خانه بی اهمیت می باشند. تمام اجزای سازنده ی خانه در نوع و جایگاه خودشان مهم هستند و کارکرد مخصوص به خودشان را دارند اما درب یک ساختمان، درجه اهمیتش کمی بیشتر از دیگر عناصر تشکیل دهنده ی ساختمان می باشد.


مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه

پا فشاری بر روند سنتی تولید، باعث شده بود دسترسی به درب حیاط ساده و شیک فلزی ، با کیفیتِ قابل اتکا، امنیت فوق العاده، دارای جلوه های بصری جذاب و زیبا و از همه مهم تر ارائه ی قیمت رقابتی میسر نباشد. در نتیجه هدف اولیه برآورده ساختن این نیازها است.

لیست قیمت درب حیاط

در حیاط ساده و شیک نشان می دهد خانه شما چقدر متفاوت است ! اگر تصمیم به ساخت یا بازسازی فضای ویلا یا ساختمان مجلل و لوکس دارید، یک در حیاط ساده و شیک می تواند علاوه بر جذابیت فوق العاده، نمای متفاوتی از ساختمان شما به نمایش بگذارد. یک دروازده باشکوه مینیمال و مدرن در کنار طراحی نمای جذاب نشان دهنده این است که این بنا چه تفاوتی با سایر ساختمان های مجاور دارد. درب ورودی بنا و نمای اصلی نشان دهنده ساختار کلی ساختمان و سبک بنا هستند و به علاوه محیط اطراف ساختمان را نیز تحت الشعاع قرار می دهند.

درب ورودی ویلایی

در ابتدا موارد مهمی را که در خصوص طراحی درب حیاط بایستی رعایت کنید به صورت خلاصه شرح دادم ودر ادامه این مطلب ۵۰ نمونه در حیاط ساده و شیک را با دقت و توجه به جزییات برای شما جمع آوری کرده ام و امیدوارم ایده های زیبایی برای تزیین ورودی ، طراحی درب حیاط و ایجاد یک نمای جذاب به شما ارائه دهد. در هنگام انتخاب مدل درب حیاط ، به این نکته توجه کنید که میزان امنیتی که برای این درب نیاز دارید چقدر است ؟ و آیا این درب حیاط ساده و شیک به میزانی که مدنظر شماست امنیت ورود را تامین می کند؟

درب حیاط ویلایی

برای پاسخ به این سوال بایستی این موضوع به دقت روشن شود که چه کسانی حق ورود از این درب را دارند؟ ساکنان ؟ میهمانان؟ یا هر یک از افراد غریبه ای که ممکن است با ساکنان ساختمان کار کوتاهی داشته باشند هم می توانند بدون مشکل وارد این بنا شوند ؟

قیمت درب ویلایی مدرن

یکی از نکات مهم در انتخاب درب توجه به زمینه و فضایی است که در آن سکونت دارید. اگر منزل شما در یک شهرک مسکونی دارای نگهبان قرار گرفته است که وجود نگهبان شبانه روزی و دوربین های مدار بسته امنیت و ورود و خروج افراد را کنترل می کنند ، شاید نیازی نباشد به میزان تامین امنیت درب ورودی دقت چندانی داشته باشید و مدل آن را بتوانید بدون توجه به جزییات امنیتی انتخاب کنید.

درب فلزی ساده حیاط

اما اگر این درب برای یک منزل ویلایی که یک یا دو خانواده در آن سکونت دارند انتخاب می شود، بی شک لازم است در هنگام انتخاب مدل درب به این مساله توجه کنید که ورود افراد غریبه و سارقین از این درب، تا چه حد با دشواری روبرو می شود. درب ورودی یک مجتمع مسکونی که روزانه افراد متعددی اعم از ساکنان یا میهمانان، پیک و سایر افراد می توانند از آن وارد ساختمان شوند نیاز به حفاظت و امنیت بسیار پایینی دارد و حفظ امنیت واحدهای مسکونی در این شرایط بر عهده درب های آپارتمانی است ، اما در یک ساختمان ویلایی یا دارای واحدهای محدود، بهتر است این درب به نحوی انتخاب شود که امنیت ساکنان را به خوبی تامین نماید.

درب حیاط ساده اهنی

حریم بصری به حریمی می گویند که باعث محدود شدن دید و منظره می شود. به عنوان مثال یک نرده حریم فیزیکی ایجاد می کند اما امکان دیدن از پشت آن وجود دارد، بنابراین حریم بصری ندارد.  شاید در فیلم ها و تصاویر ساختمان های خارجی مکررا مشاهده کرده باشید که نرده ها ، دیوار حیاط و درب به نحوی طراحی می شوند که هیچ گونه حریم خاصی برای ورود افراد غریبه در نظر گرفته نشده است و حیاط خانه ممکن است شامل یک پرچین کوتاه یا نرده های زیبا باشد. این سبک طراحی حیاط را گاهی در مناطق روستایی کشورمان نیز مشاهده می کنیم. 

درب باغ

اما به صورت کلی، در کشور ما اغلب افراد ترجیح می دهند دیوارهای منزل یک حریم مناسب در مقابل نگاه های افراد غریبه برای آنان ایجاد کنند. این مساله خصوصا در خانواده هایی که به شرع و سنت پایبندی بیشتری دارند اهمیت بیشتری دارد و ساکنان یک ساختمان تمایل دارند بانوان منزل از دید نگاه های نامحرم در امان باشند. 

درب حیاط ساده

بنابراین در هنگام انتخاب درب ساختمان به این نکته مهم توجه کنید که چه بخشی از درب خانه خالی بوده و امکان مشاهده درون منزل توسط غریبه ها را فراهم می کند. فضایی که ساختمان شما در آن محل قرار گرفته است بخشی از یک مجموعه بزرگ است که عادات ، رفتارها و دیدگاه هایی در آن پذیرفته شده یا مطرود است. این عادات و رفتارها در طراحی ساختمان و خصوصا درب ورودی آن تاثیرگذار خواهند بود.  به عنوان مثال یک درب به شکل نرده که دید کاملی به درون ساختمان ایجاد می کند ممکن است در نواحی ساحلی کشور کاملا معمول و پذیرفته شده باشد، اما در شهر یزد به واسطه الگوهای رفتاری یا اجتماعی مردم این ورودی ایده جالبی برای اکثر افراد نباشد. 

قیمت درب فلزی ساده حیاط

البته اینکه شما تمایل داشته باشید از الگوهای رفتاری و اجتماعی محدوده سکونت خود خارج شوید موضوعی است که تا حدودی شخصی است. لازم به ذکر است برخی از این حدود نیز از نظر قوانین شهرسازی قابل قبول نیستند.  درهرحال در هنگام انتخاب درب ورودی حیاط به این نکته دقت داشته باشید که طرح انتخابی تا حد با عرف و ویژگی های اجتماعی محل سکونت شما همخوانی دارد و تبعات این انتخاب را بررسی کنید.

درب باغی

یکی از نکات بسیار مهم که من بارها در مشاوره های طراحی نما مشاهده کرده ام، بی توجهی مالک یا حتی معمار محترم به نحوه بازشو درب و سازه اجرایی آن است.در بسیاری از موارد طراح نما بدون توجه کافی به جزییات (که ناشی از عدم تجربه کافی در کارهای اجرایی است) نوعی درب جذاب و زیبا طراحی نموده و مالک محترم نیز آن را تایید می کند. 

درب ویلا

اما در عمل به دلیل نوع درب ، مدل بازشو و سازه های اجرایی، امکان طراحی چنین ورودی ای برای ساختمان مقدور نیست. این طراحی به لحاظ سبک و رنگ با کلیت نما و ساختار کلی فضا همخوانی داشته و تغییر آن کار چندان آسانی نیست و نیازمند بررسی دوباره طراحی نمای انجام شده است.   پس از انتخاب درب مدنظر خود برای نما و پیش از آنکه کلیت کار نهایی شود، لازم است با یک طراح درب ورودی در خصوص امکان اجرایی کردن آن مشورت بفرمایید. شاید تابحال برای شما پیش نیامده باشد که یک درب اتوموبیل را به شما نشان دهند و از شما در خصوص زیبایی آن نظرسنجی کنند! بی شک تصور می کنید فرد پرسشگر با شما شوخی می کند یا مشاعرش را موقتا از دست داده است! 

قیمت درب آهنی ساده

صحبت کردن در خصوص زیبایی درب اتوموبیل زمانی امکان پذیر است که شما تصویری از کل اتومبیل مشاهده بفرمایید و در خصوص دری که روی این ماشین قرار گرفته است اظهار نظر کنید.  انتخاب درب ورودی ساختمان به صورت کاملا مجزا اشتباه بسیار بزرگی است که برخی فروشندگان درب و پنجره های فلزی آن را رایج کرده اند. درب ورودی بخش های متعددی در پیرامون خود اعم از سردر ، ستون های مجاور ، درب های کوچک پیاده ، باغچه و حتی پیاده رو دارد. برای بررسی زیبایی یا نازیبایی یک درب ورودی حیاط لازم است کل این فضا در کنار هم بررسی شوند.

مدل رنگ درب حیاط ساده

درب ورودی ساختمان جزیی از یک کل بزرگتر به نام نمای ساختمان است. بدون هماهنگی درب با نمای اصلی ، زیبایی یا صحیح بودن طراحی این در معنایی ندارد.در هنگام بررسی و انتخاب درب ورودی حیاط، به کلیت نمای ساختمان و هماهنگی کامل رنگ و طرح در با این نما دقت داشته باشید. یکی از اصول کلی در طراحی نمای ساختمان این است که نمایانگر حس و حال فضای درون ساختمان باشد. در یک ساختمان با دیزاین کلاسیک و سلطنتی شاید انتخاب یک نمای مینیمال که نشان دهنده ساختمانی مدرن است کار صحیحی نباشد. 
یکی از نکاتی که به عنوان مثال در هنگام طراحی به دانشجویان معماری بیان می کنم این است ؛ 
نمای ساختمان نباید به نحوی متضاد طراحی شود که وقتی بیننده از بیرون به درون خانه وارد می شود تصور کند وارد فضای اشتباهی شده است. حداقل اینکه ، سبک دکوراسیون داخلی پذیرایی را بهتر است در طراحی نما و درب ورودی نشان دهید.  در حیاط نشان دهنده نوع و سبک دیزاین منزل است و بهتر است در هنگام انتخاب در به این مساله توجه کافی داشته باشید.

درب حیاطی

فلز یکی از پرکابردترین متریال‌هایی است که برای ساخت درب‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. پرکاربردترین استفاده نیز به درب‌های حیاط یا ورودی یک ساختمان باز می‌گردد. این درب‌ها شاید در نگاه اول تنها یک فلز ساده باشند، اما یک سازنده در حیاط فلزی حرفه‌ای می‌داند که این در هویت ساختمان است. درب‌های فلزی و نمای سختمان اولین چیزی هستند که دیده می‌شوند. به همین دلیل روی شکل ظاهری، امنیت و ساختار کلی آن بسیار حساس هستند. ما در این مطلب بیشتر در مورد درب‌های فلزی حیاط و ورودی ساختمان‌ها با شما صحبت خواهیم کرد.

قیمت درب حیاط ویلایی

چرا در حیاط فلزی مهم است؟

وقتی از کنار یک ساختمان رد می‌شوید، اولین چیزی که نظرتان را جلب می‌کند چیست؟ بدون شک اولین چیزی که به آن نگاه می‌کنید درب ورودی یا در حیاط است.

شاید این نکته برای برخی مهم نباشد، اما این یک واقعیت انکار ناپذیر است که درب‌ها نقش زیادی در بهبود نمای سازه دارند.

هرچه یک درب شیک و زیبا باشد، بیشتر سازه نیز به دل می‌نشیند. اما درب حیاط نه فقط باید زیبا باشد، بلکه باید ایمن و مستحکم باشد.

زمانی که از یک سازنده در حیاط فلزی، برای ساخت درب ورودی درخواست می‌کنیم، قطعا موارد زیادی را مد نظر قرار می‌دهیم. مثلا درب باید محکم باشد، باید از فلزات مرغوبی تولید شده باشد، باید امنیت کافی داشته باشد و موارد زیاد دیگری که خود سازنده به آن رسیدگی می‌کند.

اما در نهایت این در فلزی ساده، هویت بصری ساختمان را تکمیل کرده و حریم خصوصی ساختمان در مقابل افراد مختلف را تعریف می‌کند. به همین دلیل است که در حیاط بسیار مهم است.

قیمت درب حیاط فرفورژه

درب‌های فرفورژه فلزی حیاط را از چه فلزهایی می‌سازند؟

همان طور که توضیح دادیم، درب‌های فلزی به نوعی حریم خصوصی شما را تعریف می‌کنند. در حیاط فلزی از نظر کیفیت و امنیت هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

اما به طور کلی این نوع درب‌ها را بیشتر از 3 نوع فلز زیر درست می‌کنند.

1: آهن

2: فولاد

3: آلومینیوم

حتی می‌توان برخی از درب‌های فلزی مخصوص حیاط را به صورت ترکیبی از این 3 نوع یا دو نوع آن نیز تولید کرد. استفاده از فلزات مختلف کاملا بسته به نوع حیاط، محیط و استفاده دارد.

در زیر نمونه کار ها و عکس درب فرفورژه و تصاویر درب های شیک و ساده حیاط ویلایی را مشاهده نکایید :

درب فلزی حیاط قیمت درب اهنی ویلایی درب ورودی پارکینگ قیمت درب پارکینگ آهنی درب آهنی حیاط نمونه درب حیاط درب حیاط سه لنگه درب فرفورژه ساده درب ساده حیاط قیمت درب فرفورژه قیمت درب آهنی باغ مدلهای جدید درب پارکینگ قیمت درب پارکینگ آهنی قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک

درب حیاط جدید قیمت درب حیاط ساده و شیک قیمت هر کیلو آهن درب درب باغ طرح درب حیاط درب حیاط ساده و زیبا مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه عکس درب حیاط درب آهنی حیاط درب ویلایی ساده مدل در حیاط درب ورودی حیاط درب فلزی حیاط طرح های درب آهنی قیمت درب فلزی ساده حیاط درب حیاط کلاسیک مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه درب حیاط ارزان درب حیاط آهنی جدید قیمت روز درب فلزی مدل درب منزل فلزی مدل درب حیاط ساده و شیک تک لنگه قیمت درب حیاط ماشین رو درب لوکس نمونه درب حیاط رنگ درب حیاط ساده و شیک قیمت درب آهنی ساده درب نرده ای باغ درب منزل ویلایی درب باغ ویلا درب خانه ویلا قیمت درب فرفورژه درب حیاط کلاسیک مدل درب حیاط درب ویلا در حیاط درب حیاط ساده

قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک


تکنولوژی قطعات چدنی در ساخت انواع درب پارکینگ و درب ورودی ساختمان ها و درب حیاط آهن سازه اهمیت زیادی داشت. از درب های آهنی در بخش های عمده ای از صنعت ساختمان استفاده می شود. از درب های آهنی می توان به عنوان انتخاب های ایده آل برای درب پاسیو، درب فلزی، درب آهنی و درب ورودی نام برد. تنوع بسیار زیاد در طراحی و ساخت درب های فرفورژه، مقاومت و کاربرد، این درب را به عنوان یک درب زیبا و همچنین درب لوکس به اولین انتخاب ساختمان تبدیل کرده است. اینها عبارتند از: درب های آهنی، درب های فرفورژه، درب های بنفش، درب های آهنی لوکس، درب های الیزه، درب های آهنی، درب های آهنی، درب های آهنی ارکیده، درب های آهنی ترکیه.

اتحادیه درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / نمایندگی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / بورس درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / مرکز خرید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / فروش درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / شرکت نصب درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / کارگاه محصولات درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / کارخانه درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / تولیدی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / صنف درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / حمل و نقل درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / راهنما و مشخصات محصول درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / سامانه فروش درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ پیش ساخته

درب زیبای مدل رز درب آهنی کلاسیک هخامنشی و درب لوکس توسکا و درب فرفورژه ویلایی حفاظ سرویس یکی از معروف ترین درب های آهنی است. از این درب های آهنی می توان برای ساخت درب الیزه ویلایی حفاظ سازان، درب ساختمان، درب سرسرا، درب عمارت، درب راهرو و حتی درب ورودی استفاده کرد. با توجه به جنبه های مهمی مانند استفاده مناسب از اشکال هندسی که با ظرافت با گل و گلبرگ پوشانده شده اند، بیشتر درهای آهنی در مرکز خودنمایی می کنند. در چهار گوشه قاب، استفاده از قطعات زیبا جلوه خاصی به این درب پارکینگ بخشیده است.

درب ورودی ساختمان های کلاسیک کجا استفاده می شود؟

این موضوع عمدتاً به معماری ساختمان یا مکان مورد نظر شما بستگی دارد. به جز در موارد استفاده ساختمانی، در جاهای دیگر بهتر است سعی نکنید درها و سازه ها و درب فلزی ویلایی حفاظ صنعت را متفاوت کنید. به عنوان مثال، اگر ساختمان شما ظاهری مدرن دارد، بهتر است از درب های قدیمی برای ورودی استفاده نکنید. زیرا در افکار همه، ناهماهنگی عظیمی وجود دارد. البته همانطور که گفته شد این مشکل چندانی در بیلد کامل ایجاد نمی کند. فلسفه این نوع معماری ترکیب و استفاده همزمان از اجزا و سبک های مختلف است. بنابراین اگر درب ورودی و درب فرفورژه حیاط سازه سنتر یک ساختمان قدیمی را دوست دارید، می توانید از آن استفاده کنید. به طور کلی اکثر سازندگان ساختمان های زیبا و جذاب ترجیح می دهند از درب خانه های قدیمی استفاده کنند. در بین درب های کلاسیک، امروزه درب های استیل بسیار محبوب هستند.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ از کجا بخرم / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ چه مدلی بخرم / کدام طرح درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ را بخریم / بهترین مرکز تولید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ کجاست / قیمت درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ چقدر است / بهترین مکان درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ برای خرید / کدوم درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ خوبه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ چی بهتره / قیمت روز درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / فروش عمده درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / فروشنده درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / بالاترین امنیت و کیفیت درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / وزن درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ چقدره / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ مقرون بصرفه / کدام نمونه درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ مناسب است / دستمزد ساخت درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ

با این حال، به عنوان یک توصیه کلی؛ همیشه بهتر است در نظر داشته باشید که شما مهمترین فرد در انتخاب درب ساختمان و درب حیاط آهنگری حفاظ مارکت خود هستید. کارشناسان دی جی در مورد رابطه جنسی و موضوعات زیر به شما مشاوره می دهند. اما وقتی صحبت از طراحی درب ساختمان می شود، هم درب ورودی و هم درب ورودی ساختمان داستان متفاوتی دارد. باید درب حیاط و درب ورودی ساختمان خریداری شده را حس کنید.

انواع درب لوکس فرفورژه آهن حفاظ طراحی هر نوع درب مدرن آهن حفاظ درب ترک سلطنتی آهن حفاظ درب ورودی ساختمان ویلایی آهن حفاظ درب ورودی ساختمان کلاسیک آهن حفاظ درب ورودی راه پله آهن حفاظ مدل درب فلزی ورودی ساختمان آهن حفاظ درب فرفورژه نفر رو آهن حفاظ کاتالوگ طرح درب ورودی فرفورژه آهن حفاظ درب حیاط ساده و زیبا آهن حفاظ درب فلزی لوکس آهن حفاظ نقشه ساخت درب حیاط آهن حفاظ ساخت درب فلزی پارکینگ آهن حفاظ تولید درب های ساختمان آهن حفاظ درب حیاط شیک آهن حفاظ مدل درب منزل فلزی آهن حفاظ درب مدرن فلزی آهن حفاظ درب حیاط کلاسیک آهن حفاظ درب الیزه ثامن آهن حفاظ درب سامن آهن حفاظ درب باغ و ویلا آهن حفاظ درب باغی شیک آهن حفاظ درب ورودی باغ مدرن آهن حفاظ درب ورودی ویلایی باغ آهن حفاظ در ویلایی شیک آهن حفاظ درب ویلایی کلاسیک آهن حفاظ درب ویلا لاکچری

هر بار که دسته را فشار می دهید، احساس می کنید یک خرید عالی انجام داده اید. پس خودتان را محدود نکنید. درب های فلزی را می توان به روش های مختلفی ساخت. طرح هایی برای هر سلیقه ای وجود دارد. طرحی را که واقعا دوست دارید بخرید. قضاوت دیگران در این مورد بی ربط است. هر روز با دری که خریدی کار نمی کنند. شما یک کاربر تکراری از آن خواهید بود و باید مورد علاقه شما باشد. ما تمام تلاش خود را برای ایجاد درب حیاط ساختمان به کار گرفتیم. دروازه آهنی ویلا; دروازه های باغ زیبا ما طرح های نفیس و طرح های کلاسیک را برای خریداران و سازندگان به طور یکسان ارائه می دهیم.

درب ورودی یک ساختمان فولادی لوکس

درب ورودی ساختمان های فلزی لوکس و درب فرفورژه حیاط حفاظ مارکت سالهاست که در بازار وجود دارد. در گذشته ای نه چندان دور، به طور کلی، درب ورودی ساختمان های گرانقیمت، ویژگی های درب ورودی یک ساختمان زیبا و مجلل را نداشت و همین کمبود باعث شد تا از درب های چوبی بیشتر استفاده شود. ساختمان، به ساختمان حسی مجلل و مجلل می بخشد. . درب لابی زیبا. اما حالا داستان کاملا متفاوت است. درب های ورودی فلزی ساختمان طراحان از سبک ها و جزئیات بسیار زیبایی برای درب های ورودی ساختمان استفاده کرده اند که به طرق مختلف در درب های ورودی ساختمان های لوکس یافت می شود. با طرح ها و رنگ های متنوع، بهترین انتخاب برای درب ورودی شما برای استفاده به عنوان درب شده است و خرید درب آهنی ویلایی رعدجوش را برای خریداران درب رده بالا آسان می کند.حال می خواهید در مورد فلز گران‌قیمت بیشتر بدانید. درها با ما بمان

5 مدل برتر درب آهنی و درب ورودی ساختمان حفاظ چی با استقبال خوب درب آهنی طرح الیزه، دروازه آهنی مدل لادن، درب آهنی مدل پیچک، درب آهنی طرح خورشید، درب آهنی ترک می باشد. این 5 نمونه از درب های فرفورژه از جمله درهای پرطرفدار هستند که به مرور زمان توانسته اند جایگاه خود را در بازار درب و فلز تثبیت کنند.

1_ درب فرفورژه الیزه و درب آهنی حیاط حفاظ 118 ساختمان یکی از زیباترین درها در زمینه طراحی و شاهکار منحصر به فرد می باشد. دروازه های فرفورژه الیزه که طرح آن از سازه ای در فرانسه به نام کاخ پتی (کاخ الیزه) به عاریت گرفته شده است، بسیار زیبا و جذاب است. این طرح درب که قدمت آن به سال 1718 برمی گردد، امروزه در ساختمان های مجلل و زیبا مورد استفاده قرار می گیرد. شکل و فرم این درب با استفاده از تکنولوژی روز طراحی شده است. دگرگونی اصلی درب آهنی ویلایی حفاظ کمک استفاده از جزئیات فرفورژه است که شکل و شمایل درب فلزی حیاط سازه تک را مدرن کرده است. در طراحی اصلی این درب از قطعات فولادی استفاده شده است. امروزه این درها از آهن فرفورژه ساخته می شوند.

انتخاب درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ با کیفیت ترین / ارزانترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / امنترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / بهترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / استحکام مقاومترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / محکمترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / ایمنترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / زیباترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / جدیدترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / کم هزینه ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / پرقدرت ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / پیشرفته‌ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ با دوام / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بینظیر

مدل الیزه دارای درب آهنی و درب ویلایی حیاط حفاظ 20 آپارتمان است، مقاومت آن را می توان مشخص کرد - کیفیت طراحی جهانی - قیمت مناسب بسته به نوع سازه. فرهنگ و طرح های اروپایی این دروازه آهنی را بسیار مورد توجه معماران اروپایی قرار داده است. درب الیزه عمدتاً در ایران تولید و به کشورهای کانادا، اتریش، ترکیه، امارات، قطر، عراق، قزاقستان و بسیاری از کشورهای دیگر صادر می شود.

2_ درب های آهنی لادن یکی از زیباترین و شیک ترین طرح ها در بین انواع درب های آهنی می باشد. این در مانند درب غازی و در آهنی یکی از زیباترین درها به شمار می رود. درب های فرفورژه نمونه ای از درب های آهنی هستند که می توانند ظاهری خیره کننده به ارمغان بیاورند و مکمل هر محیطی باشند. این در توسط گل لادن ساخته شده است. درب فرفورژه لادن یکی از آن درهایی است که الهام گرفته از طبیعت است و هم به عنوان درب خانه و هم درب خانه عمل می کند. این نوع درب به عنوان درب آهنی در جنوب استفاده می شود.

3- درب پیچک فرفورژه و درب آهنی حیاط اصفهان یکی از دروازه های فرفورژه است که دروازه ای بزرگ و زیبا با سر تاج است. دروازه آهنی پیچک یکی از دروازه های معروفی است که در آن از زیبایی خلقت بهره برده شده است. یکی از ویژگی های بارز دروازه پیچک، برگ ها و گل های سرو و کاج و ترکیب آنها با گل های دیگر است.

سفارش خرید اینترنتی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ در فروشگاه آنلاین / خرید فوری درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / راهنمای خرید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بدون واسطه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ ضد سرقت / اقتصادی ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / بهترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ در حال حاضر کدام است / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ متری چند است /

4- دروازه فرفورژه خورشیدی نوعی درب ویلایی فرفورژه است که وسط آن گرد است. درب فرفورژه خورشید آبا با قطعات ظریف و زیبا یکی از دروازه های فرفورژه لوکس و سبک می باشد. نسخه اصلی این درب با آلومینیوم در ایران بازسازی قرن است. مدل دروازه خورشیدی فرفورژه از نظر ظاهری کمی متفاوت از دروازه اصلی است. طرح دروازه خورشید قابل نصب به عنوان دروازه خانه مزرعه فرفورژه، دروازه فرفورژه ساختمان جنوبی می باشد.

5- درب آهنی ترک و روس و درب ورودی پارکینگ حیاط ایمن کمک یکی از معروف ترین درب های ساخته شده در سال های 1390 تا 1989 می باشد که این نوع درب دارای طراحی بسیار مستحکمی می باشد. این در که در ایران به درب ترکی معروف است دارای چهارچوب بسیار زیبایی است. چند وجهی بودن درب استیل ساخت ترکیه باعث شد تا سال ها از آن به عنوان چارچوب درب های دیگر استفاده شود. درب آهنی ساخت ترکیه بسیار زیبا و دارای منحنی فلزی می باشد.

عکس و تصاویر درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / گالری نصب درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / مدل و طرح جدید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / کاتالوگ درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ با کیفیت بالا / گارانتی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / خدمات پس از فروش درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ داخلی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ خارجی

درب ساختمان و درب آهنی حیاط ایمن مرکز بخشی از دکوراسیون شهری است و باید در انتخاب آن بسیار دقت شود. با وجود تولید انواع درب های مدرن، درب فلزی کلاسیک (ساده) همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار است. درب ساختمان نشان دهنده سلیقه مالک است و باید هم کاربردی و هم زیبا باشد. درب فلزی کلاسیک برای هر سلیقه ای مناسب است. مهمترین معیار برای انتخاب درب کلاسیک شکل و ظاهر ساختمان است که در مدل درب بسیار تاثیرگذار است. ایمنی و زیبایی در ساخت درب یکی دیگر از معیارهای انتخاب درب مناسب است. بعد از اینکه دوست داشتید و درب را ساختید، انتخاب رنگ و رنگ مناسب نیز عامل مهمی در انتخاب درب است. زیبایی درب های فلزی موضوعی است که در نگاه اول نظر همه را به خود جلب می کند. اما زیبایی تنها عامل انتخاب نیست، درب های فلزی از ویژگی های مهم تری نسبت به درب های دیگر از جمله امنیت برخوردار هستند و برای تمامی شرایط آب و هوایی مناسب هستند. به همین دلیل درب های فلزی و درب فلزی حیاط ایمن صنعت به یکی از اولین انتخاب ها برای استفاده در ساختمان تبدیل شده اند. "چرا باید درب کلاسیک بخریم؟" برای پاسخ به سوال ما باید مزایای آن را در نظر بگیریم:

سرمایه گذاری برای زندگی

درب های حیاط فلزی کلاسیک و درب فلزی حیاط ایمن مارکت که با بهترین متریال ساخته شده و با دقت طراحی و مونتاژ شده اند، عمر طولانی دارند. یک در فلزی بیشتر از یک خانه دوام می آورد! از نظر آب و هوای جغرافیایی در کشور ما در شهرهای مختلف شاهد انواع آب و هوا هستیم، برخی از شهرها دارای آب و هوای خشک و گرمسیری، برخی دارای آب و هوای متعادل، برخی دارای آب و هوای سرد و کوهستانی و برخی دارای آب و هوای مرطوب هستند. و آب و هوای مرطوب با یک بررسی کوچک و مختصر به راحتی می توان دریافت که درب های فلزی بهترین راه حل برای ساختمان ها در هر شرایط آب و هوایی هستند. درهای فلزی در برابر نور شدید خورشید یا باران شدید مقاومت می کنند.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ رنگ سفید / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ کرم / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ طلایی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ سیاه مشکی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ قرمز / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ آبی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ سبز / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بنفش / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ نارنجی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ قهوه ای سوخته / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ روشن / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ تیره

نور طبیعی

آهن فرفورژه فوق‌العاده قوی است. در درب های ورودی فلزی و درب آهنی حیاط ایمن سازی می توان بخشی از درب را برای شیشه های مات یا شفاف در نظر گرفت. در این صورت درب های فلزی بدون اینکه امنیت شما را تهدید کند نور طبیعی را به خانه شما می رساند. به عبارت دیگر شما علاوه بر محافظت از مزایای فلز چکش خورده قوی و گرمای خورشید بهره‌مند می شوید.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ خوزستان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ سیرجان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ ایران شهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ زاهدان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ آبادان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بندر دیلم / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بندر گناوه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بندر ترکمن / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ آستارا / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بندر لنگه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بوشهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بندر ماهشهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بندر عباس / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بندر امام خمینی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ رفسنجان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ کرمان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ نوشهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ رامسر

تعمیر و نگهداری ساده

شما می توانید با استفاده از ساده‌ترین روش های نظافت درب های فلزی و درب آهنی ویلایی ایمن سازه خود را تمیز، براق و زیبا کنید. شما نباید به طور منظم از موم یا ماسه استفاده کنید. با پارچه نرم، درهای فلزی خود را برای چندین دهه خوب نگه دارید.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ لوکس / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ مدرن / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ کلاسیک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ لاکچری / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ سلطنتی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ شیک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ زیبا / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ ایده‌آل / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ درجه یک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ حرفه ای

امنیت درب ساختمان

شاید مهمترین ویژگی درب های فلزی ساختمان و درب فرفورژه حیاط ایمن فیکس ایمنی باشد. مهاجمان وقتی درب جلویی شیک را می بینند که چشمگیر است به دنبال اهداف آسان تری می گردند. عبور از در فلزی بسیار دشوارتر از در چوبی است.

ارزش خانه

هر خانه ای برای حفظ ارزش خود در یک جنگ خاموش است. چیزهایی که خارج از کنترل شما هستند مانند درب حیاط فلزی فلز سازه می توانند بر ارزش خانه شما تأثیر منفی بگذارند. تاثیر ورود به خانه به قدری زیاد است که بیش از 90 درصد هزینه یک درب جدید قابل استرداد است زیرا خریدار مایل به پرداخت آن است.

یک نمای جالب

زیبایی درب فلزی همیشه شیک و درب آهنی حیاط دیجی صنعت مقتدرانه است. افزایش جذابیت بصری نما شاید هدف نهایی شما در نصب درب نباشد، اما با نکات مثبتی که درب فلزی به همراه دارد، بدون شک خانه شما را زیباتر می کند. داشتن درب فلزی ساده و صاف ضروری نیست. اگر ظاهر درب های چوبی را دوست دارید اما در مورد سطح امنیتی درب آهنی تعجب می کنید، می توانید یک درب با بافتی متمایز و مشابه طرح و چارچوب درب های چوبی داشته باشید که به آن درب طرح چوب فلزی می گویند. درب های کلاسیک می توانند ساده‌تر از درب های لوکس باشند، اما اگر با ظرافت خاصی ساخته شوند زیبا هستند.

همین امروز درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ ارزانتر از درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن دیجیکالا / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ دیوار / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ شیپور / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ ترب / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ بازار / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ ایمالز

قیمت ارزان‌تر نسبت به درب های دیگر

از آنجایی که درهای سنتی و درب فلزی حیاط آهن سازه فلز معمولاً ظاهری ساده اما زیبا دارند و از مواد دیگری مانند چدن، فولاد ضخیم یا آلومینیوم استفاده نمی شود، وزن نهایی محصول کمتر و در نتیجه قیمت کمتری نسبت به درب های دیگر به همراه خواهد داشت و به این نام معروف است.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ در تهران / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ کرج / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ دماوند / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ ساوه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ پرند / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ پردیس / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ شهریار / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ اندیشه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ لواسان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ آبسرد / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی آهن حفاظ چالوس

قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک

یک سازنده در حیاط فلزی حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

تا اینجای مطلب در مورد در حیاط فلزی صحبت کردیم. همچنین به موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید نیز اشاراتی شد. اما نکته مهم‌تر این است که سازنده در حیاط فلزی چه ویژگی‌هایی دارد که آن را در لیست سازنده‌های حرفه‌ای قرار می‌دهیم؟ در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

_ استفاده از اندازه‌های دقیق و درست: شاید این مورد بنظر عجیب و ساده برسد، اما نباید تاثیر آن را دست کم بگیرید. درب‌های فلزی سنگین بوده و به سختی نیز درست می‌شوند. اشتباه محاسباتی در اندازه آن، می‌تواند به طور کلی کار را خراب کند.

_ استفاده از فلز مرغوب برای تولید در حیاط: یک سازنده در حیاط فلزی به خوبی به همین این درب‌ها واقف است. بنابراین برای دوام و امنیت بیشتر، از فلزات مرغوبی استفاده می‌کند.

_ طرح و شکل درب، هویت ساختمان است: ظاهر یک درب فلزی، کاملا نشان دهنده هنر و توانایی سازنده آن است. هرچه درب تزئینات هماهنگ‌تری با ساختمان داشته باشد، مهارت سازنده آن بیشتر بوده است.

_ استفاده از لولاهای مناسب: تولید کنندگان درب‌های فلزی می‌دانند که لولاها چقدر مهم‌اند. یک لولای باکیفیت به اندازه خود درب مهم است. لولا‌ها باید رگلاژ بوده و محکم و مناسب باشند. همچنین باید به طوری طراحی شده باشند که سارقان نتوانند آن را از جای دربیاورند.

قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک

در حیاط یکی از بخش‌های مهم یک ساختمان است. دربی که حریم مشخصی را به عنوان محیط بیرون و داخل یک ساختمان مشخص می‌کند. برای استحکام بیشتر است که درب ویلایی آهنی را به صورت فلزی تولید و روانه بازار می‌کنند. اما یک سازنده در حیاط فلزی که به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت دارد، نه تنها بر روی موارد امنیتی در تمرکز می‌کند، بلکه مواردی مانند زیبایی و کاربردی بودن آن را نیز در نظر می‌گیرد. یک سازنده حرفه‌ای درب فرفورژه مانند درب الیزه به کمک فلزی خالی یا ترکیب آن با آینه و شیشه، درب‌های درخور توجهی تولید می‌کند. می‌توانید به کمک درب شیک، نما و شکل ساختمان یک من ساختمان را به صورت لوکس، سنتی، مینیمال یا هر مد دیگری درآورید. پس اصلا کمک گرفتن از یک سازنده در حیاط فلزی خبره در این زمینه را دست کم نگیرید.Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09125200978