شرایط نصب حفاظ سر دیواری


تاریخ امروز :
شرایط نصب حفاظ سردیواری شاخ گوزنی بر روی انواع دیوارها

نصب حفاظ سر دیواری یا شاخ گوزنی توسط خبره ترین نصابان صنایع فلزی آهن حفاظ ، بسته به نوع دیوار انتخاب می شود: دیوار ساختمانها از مصالح متنوعی تشکیل شده اند و با توجه به انواع دیوارها، شرایط نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی هر نوع از دیوار با دیواری دیگر متفاوت می باشد و هر کدام شرایط نصب مختص به خود را داشته که این امر فقط توسط کارشناسی نصابی ماهر امکان پذیر میباشد.

دیوارهای سنگی:

اکثر دیوارهای ویلایی در اطراف تهران مانند لواسان و جاجرود از سنگ ساخته شده اند. نصابان شرکت آهن حفاظ ، نصب حفاظ برروی دیوارهای سنگی را با کوبیدن میخ یا بولت به طول 20-25 سانت بروی سنگ بالایی دیوار و جوش دادن حفاظ سردیواری به آن انجام میدهند.

دیوارهای سنگ بلوکی:

دیوارهای سنگ بلوکی تو خالی میباشد و بسیار شکننده. و همینطور جزء ضعیف ترین دیوارها و البته ارزان ترین آنها محسوب می شوند. در شمال ایران مانند استان گیلان و مازندران بیشتر از هرجای دیگر از دیوارهای ساخته شده از سنگ بلوک استفاده میکنند. نصابان آهن حفاظ - سردیواری شاخ گوزنی را با روش های بسیاری بروی این دیوارها محکم می کنند. غالبا این نوع دیوارها را برای اینکه باران از داخل نتواند سیمان آن را شستشو دهد، سرپوشیده میکنند که در این صورت با همان بولت، حفاظ را به دیوار محکم کرده در غیر این صورت هر نیم متربایستی که یک پلیت را به دیوار محکم کرده و حفاظ را توسط پلیت به دیوار محکم می کنند. که با این کار، حفاظ باعث محکم تر شدن دیوار خواهد شد و همچنین از از ترک خوردن دیوار جلوگیری می کند.

دیوارهای آجری:

اکثرا در مناطق خشک ایران مانند جنوب تهران یا استانهای اصفهان و یزد و خراسان به این دیوارها بر میخوریم. بهترین راه برای نصب حفاظ بروی این دیوارها رول بولت میباشد. رول بولت پیچی بصورتی طراحی شده است که به بهترین نحو خود را در داخل آجر محکم میکند و تکیه گاهی برای انواع حفاظ روی دیواری می باشد.

دیوارهای سوفالی:

این دیوار ها رایج ترین نوع از دیوارها در سطح شهر میباشند که حتما نمای آنها سنگ بوده و با کوبیدن میخ بروی سنگ ها میتوان محکم ترین سازه را بروی دیوار بوجود آورد. با توجه به نوع دیوار و ارتفاع دیوار دور خانه و همچنین نمای ساختمان، کارشناسان صنایع فلزی آهن حفاظ ، یک نوع حفاظ را برای دیوار دور ساختمان مورد نظر به خریداران محترم خود پیشنهاد می دهند. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که حتی المقدور سعی بر این شود که ارتفاع حفاظ بیشتر از 90 سانتی متر و تراکم بیشتر از 10 ردیف باشد.

توجه: بخاطر داشته باشید که ارتفاع استاندارد برای انواع حفاظ از قبیل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و انواع حفاظ خاری ، حفاظ نیزار و امثال آن 90 سانتی متر میباشد و هر چه ارتفاع حفاظ انتخابی را بیشتر سفارش دهید، واضح است که ضریب اطمینان بالاتر رفته و محافظ ایمن تری را برگزیده اید.

شرایط نصب حفاظ سر دیواری حفاظ نرده ای سر دیوار حفاظ های روی دیوار


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244